Top 10 3,5mm Klinke 3,5mm Klinke 30cm – Příslušenství pro domácí kino, TV a video

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MillSO

#ad

Kytaru, MillSO Audio adaptér 6,35 mm jack na 3,5 mm jack jack prodloužení sluchátek s 24K pozlacenými kontakty pro sluchátka, basový zesilovač a HiFi zařízení – 30 cm, reproduktory

#ad
MillSO #ad - Podporuje bezproblémovou 12měsíční záruku MillSO a přátelským zákaznickým servisem. Umožňuje připojit sluchátka nebo reproduktor s konektorem 3, zesilovač, 5 mm na audio zařízení, kytara a klavír se stereo zdířkou 6, jako je domácí systém, 35 mm.

Pomocí adaptéru stereo aux od millso 6, dvd, 5mm audio kabel perfektně připojit k PC, autům, 5 mm lze 3, 35 mm na 3, TV, mobilním telefonům, TV boxu. Masivní měděný vnitřní vodič a kvalitní fóliové stínění zajišťují maximální vodivost, trvanlivost a bezztrátový přenos zvuku.

Millso stereo sluchátka adaptér kabel se skládá z 3, 5 mm TRS jack zdířka spojky samice a 6, 35 mm TRS jack konektor samec. Proces pozlacení chrání aux adaptér 6, 35 na 3, 5 jack před oxidací, aby se zlepšila jasnost signálu a poskytla vynikající kvalitu zvuku. Délka 30 cm vytváří více místa mezi dvěma spojovacími zařízeními.
ZnačkaMillSO #ad
VýrobceMillSO #ad
Hmotnost0.03
Číslo díluYDL-MTF635U20CM-De
ModelkaF35-M635-30U
ZárukaJsme o našem produktu přesvědčeni a nabízíme proto 12měsíční záruku a 100% záruku vrácení peněz (obraťte se na [email protected], abyste prodloužili záruku na 18 měsíců).

2. MillSO

#ad

0,3 m, klavír, mixér, basový zesilovač, MillSO Stereo audio jack adaptér kabel 6,35 na 3,5 jack adaptér 6,35 mm jack na 3,5 mm jack zdířka kabel nástroje pro kytaru

#ad
MillSO #ad - Millso stereo audio jack adaptér kabel má samčí 6, 35mm jack konektor a samici 3, 5mm jack zdířku. Od data nákupu vám poskytujeme 100% záruku na bezstarostné 12 měsíců. Chcete se spolehnout na naši zákaznickou základnu? Srdečně vítejte na palubě! Napište na: support@millso.

Com. 6, 5mm jack sluchátek nebo mobilního telefonu nebo notebooku k audio zařízení s 6, kytara, mixér, 35 mm jack na 3, 5 mm zdířku umožňuje připojení 3, 35mm jack zdířkou jako domácí kino, karbanátor, klavír, reproduktor atd. Pro každý účel použití uspokojíme jen to nejlepší řešení pro naše šťastné a věrné zákazníky. Skutečně pozlacená spojka zaručuje maximální vodivost a trvanlivost.

Díky vnitřnímu měděnému vedení a náročnému vícenásobnému stínění nabízí adaptér 6, 35 na 3, 5 mm jack bezztrátový přenos zvuku v nejvyšší kvalitě. 12 měsíců bezstarostná záruka millso team se vždy snaží splnit vysoké požadavky dnešního moderního audio přenosu odpovídajících produktů. Kabel jack 6, 35 na 3, 5 mm adaptér se skládá z prémiového hliníkového krytu v elegantním černém klavíru a robustním PVC krytu.
ZnačkaMillSO #ad
VýrobceMillSO #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluYDL-F35-M635-30B-DE
ModelkaMF35-M635-30B
ZárukaJsme o našem produktu přesvědčeni a nabízíme proto 12měsíční záruku a 100% záruku vrácení peněz (obraťte se na [email protected], abyste prodloužili záruku na 18 měsíců).

3. DuKabel

#ad

DuKabel Cinch jack adaptér 3,5 mm zdířka na 2 x cinch konektor Stereo Audio Y červený bílý kabel s 99,99% 4N-OFC a 3 odstíněním, Top Series 30 cm

#ad
DuKabel #ad - Audio zařízení s výstupem 2 cinch jako tv boxy, lcd televizory, satelitní boxy, DVD přehrávače, digitální analogový převodník a videorekordér lze bez problémů spárovat s reproduktory nebo sluchátky.24karátové kontakty s povrchovou úpravou zlatem, nárazuvzdorná skořepina z hliníkové slitiny a elegantní pletená nylonová šňůra, odolnost proti opotřebení a oxidaci, zaručují optimální přenos signálu a trvale spolehlivou funkci.

Nákup s důvěrou: o našem výrobku jsme přesvědčeni a nabízíme proto 12měsíční záruku a 100% záruku vrácení peněz s prodloužením 18 měsíců. Dukabel 3, jako jsou zesilovače, 5mm audio konektorem k rca vybaveným zařízením, TV, mobilních telefonů nebo jiných zdrojů s 3, 5 mm 2 Cinch Y kabel má 1 x Aux jack konektor a 2x cinch konektor. Dukabel kabel aux cinch s prémiovým 99, 99% 4n vysoce čistým měděným drátem bez kyslíku nabízí stabilní a bezztrátovou kvalitu přenosu.

Mini jack na cinch kabel je přesně to pravé, mP3 přehrávačů, pokud chcete připojit audio signály z PC, mixovací pulty. Váhání? obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@dukabel. Com. Dukabel kabel cinch na jack aux lze použít v obou směrech. Vysoce kvalitní nylonové opláštění nabízí dodatečnou ochranu proti pomačkání, aby byla zajištěna maximální životnost.
ZnačkaDuKabel #ad
VýrobceDuKabel #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluYDL-DF35M2RCA-30H-DE
ModelkaD-YDL-DF35-M2RCA-30H
ZárukaZáruka 18 měsíců po registraci u dukabel.com. Dotazy? Kontaktujte náš zákaznický servis DuKabel 24 hodin: [[email protected]]

4. SYNCWIRE

#ad

Chytré telefony, jack 3,5 mm – celoživotní záruka – audio kabel pro Apple iPhone, MP3 přehrávače a další, sluchátka, Syncwire propojovací aux kabel, stereo, audio, iPad, domácí a auto stereosystémy, iPod

#ad
SYNCWIRE #ad - Bezkonkurenční kvalita zvuku – leštěné pozlacené konektory zajišťují stabilní zvuk a zabraňují ztrátě singálu a rušení. Už nikdy nepříjemný bzučení nebo ztráta kontaktu. Ať už vodotěsné pouzdro nebo speciální pouzdra na smartphone: Synwire kabel je vždy vhodný.

Dné zamotávání kabelů a absolutní životnost – dvojitě stíněné kabely účinně zabraňují poškození kvality zvuku a měkké nylonové opláštění zaručují extrémně dlouhou životnost. Spojte a protřepejte svá audio zařízení – perfektně kompatibilní se sluchátky, mp3 přehrávači a každým dalším představitelným audio zařízením s přípojkou 3, notebookem, apple ipod iphone iPad, tabletem, hi-fi nebo automobilovými zvukovými systémy, 5 mm Aux.

Konečně už žádné odstranění obalů, abyste zažili plný požitek ze zvuku. Přesná konstrukce spojení – díky přesné technologii spojení je téměř nemožné zažít problémy s připojením Aux Audio kabelu Syncwire. Perfektní tvar – kabel syncwire aux je navržen tak, aby se perfektně hodil do všech obalů a pouzder dostupných na trhu pro smartphony, tablety atd.
ZnačkaSYNCWIRE #ad
VýrobceSyncwire #ad
Výška2.17
Délka4.33
Hmotnost0.04
Šířka0.47
Číslo díluSW-SC017
ModelkaSW-SC017
ZárukaZajištěná 36měsíční záruka a náš přátelský, snadno dostupný zákaznický servis bez dalších nákladů.

5. CSL-Computer

#ad

CSL Aux Kabel 3.5mm Audio Kabel 0,5m Klinkenkabel Verlängerung 3,5mm Audiokabel für Smartphones Apple iPhone iPad Tablets Auto Kopfhörer Echo Dot KFZ Stereoanlagen MP3 Player

#ad
CSL-Computer #ad - Features: robuste bauart | flexibel einsetzbar durch eine vielzahl von anwendungsbereichen | optimale und verlustfreie Übertragung des Audiosignals | passgenaue Anschlüsse | besonders widerstandsfähiges Voll-Metallgehäuse | vergossene Stecker | korrosionsbeständige vergoldete Kontakte für ein stabiles und störungsfreies Signal | inkl.

Denn es wird ausschließlich der Ton links/rechts übertragen. Schnelles verbinden von hochwertigen Audiokomponenten für eine herausragende Tonqualität / eignet sich optimal für alle 3, die bequem verlängert werden sollen. Zusatzhinweis: es handelt sich um ein 3-poliges stereokabel und dieses ist aufgrund dessen nur bedingt zur verlängerung von headsets mit Mikrofon und Zusatzfunktionen geeignet, da das Mikrofonsignal nicht mit übertragen werden kann. Knickschutz für genügend Stabilität. Handy, walkman, cd-player, ipod, notebook, desktop-pc, tablet-pc, smartphone, 5m Premium HQ Stereo Audio Klinke-Verlängerungskabel | optimal zum Erweitern herkömmlicher 3, Wireless Audio Receiver und Hifi-Anlage usw.

Verwendung: verbinden ihre vorhandenen audiogeräten schnell und unkompliziert. Modellbezeichnung: csl - primewire 0, discman, mp3-player, autoradio, ipad, tragbare lautsprecher, iphone, ultrabook, netbook, 5mm aux-stereokabel / universal kompatibel zu allen Audiogeräten, die über einen Klinkenaudio-Anschluss oder AUX-Eingang verfügen / geeignet für z. B. Headset-funktionen wie zum beispiel "vor" und "Zurück", „Play“ oder „Stopp“ werden nicht unterstützt.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška19.69
Délka0.59
Hmotnost0.06
Šířka0.59
Číslo díluB0198K3HJI
ModelkaB0198K3HJI
Záruka24 Monate Herstellergarantie

6. SHULIANCABLE

#ad

Stereo přijímače, MP3, SHULIANCABLE Cinch kabel, tablety, 3,5 mm jack na 2X RCA cinch konektor Y Splitter Cinch na jack Stereo Audio Aux kabel pro smartphony, reproduktory 0,5 m

#ad
SHULIANCABLE #ad - Snadné použití: konektor s červeno-bílým označením pro rychlé a jednoduché spojení vlevo/vpravo. Extrémní trvanlivost: Životnost více než 50 000 ohybů a pletená nylonová vnější vrstva propůjčují kabelu Audio-Cinch dlouhou životnost, aniž by se zamotaly.

Rozsáhlá kompatibilita: tento 3, cd přehrávači, 5 mm na 2rca audio kabel s audio asistentem funguje s iPhony, zesilovači, ipody, notebooky se stereofonními přijímači, iPady, reproduktory, MP3 přehrávači, televizory, auty a dalšími zařízeními s podporou RCA. Vynikající kvalita zvuku: pozlacené konektory a měď zajišťují maximální elektrickou vodivost a dlouhou životnost, díky čemuž jsou méně náchylné k externímu rušení a zajišťují tak vynikající zvukový zážitek při přenosu stereo audia.

Co obdržíte: 3, 5 mm na 2-rca audio kabel y, bezstarostnou 24měsíční záruku a prvotřídní zákaznický servis. Rca konektory mají rukojeti, které lze snadno zasunout a vytáhnout a současně zajistit spolehlivost.
ZnačkaSHULIANCABLE #ad
VýrobceSHULIANCABLE #ad
Číslo díluB08NVZNPPG

7. DuKabel

#ad

DuKabel 3,5 mm na 6,35 mm jack adaptér 1/8" TRS na 1/4" TRS jack kabel 6,35 mm konektor na 3,5mm zdířka Stereo Audio Aux adaptér pro sluchátka a reproduktory, Top Series 30 cm

#ad
DuKabel #ad - A vychutnat si tak dokonalý zvukový zážitek bez rušení. Vysoce kvalitní kovové pouzdro bez problémů zajišťuje každodenní použití. Nákup s důvěrou: o našem výrobku jsme přesvědčeni a nabízíme proto 12měsíční záruku a 100% záruku vrácení peněz s prodloužením 18 měsíců.

Dukabel 6, 5 mm zdířku konvertor s tvarem kabelu usnadňuje zasunutí a odpojení konektoru a velmi dobře se hodí pro připojení sluchátek a přehrávačů, 35 mm konektor na 3, které jsou daleko. Adaptér dukabel 6, 5 jack se stylovým a elegantním vzhledem se perfektně hodí k vašim drahým zařízením. Kontakty pozlacené 24karátovým zlatem, 3 na 3, trojité stínění a bezkyslíkaté měděné kabely zajišťují křišťálově čistou kvalitu zvuku a bezproblémový přenos. Dukabel adaptér jack přemění 6, klávesnice, 5mm sluchátka nebo reproduktor k audio systému 6, zesilovač, 5 mm 1/8 zdířku.

Dukabel adaptér 3, jako jsou mobilní telefony, 5 mm na 6, 5 mm zařízení, notebooky nebo pc, zcela jednoduše k mixážnímu pultu, přístrojům do domácího kina nebo reproduktorům se zdířkou 6, 35 mm jack kabel je perfektním řešením pro připojení všech 3, 35 mm. Váhání? obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@dukabel. Com. Můžete tak připojit 3, 35 mm 1/4 jack zdířku na 3, 35 mm jack jako klavír, hifi zařízení atd.
ZnačkaDuKabel #ad
VýrobceDuKabel #ad
Délka30
Hmotnost0.04
Číslo díluD-YDL-DF35M635-30H-DE
ModelkaDF35-M635-30
ZárukaZáruka 18 měsíců po registraci u dukabel.com. Dotazy? Kontaktujte náš zákaznický servis DuKabel 24 hodin: [[email protected]]

8. ANYPLUS

#ad

Heimkino,Geschirmt, Tablet, Lautsprecher, MP3-Player, Autoradio, PC, Handy, Soundbar, ANYPLUS Klinke auf Cinch Kabel,Klinkenstecker0.5M 3,5mm auf 2xCINCH Stecker,Cord Stereo für TV, Verstärker

#ad
ANYPLUS #ad - Es kann leicht gelagert werden, Verknoten oder Verdrehen als Nylonfaden. Bidirektionale audioübertragung: wenn sie geräte mit einem 3, um audio an Cinch-Buchsen-Lautsprecher oder andere RCA-unterstützte Geräte an 3, 5-mm-aux-anschluss anschließen, 5-mm-Lautsprecher zu übertragen, ersetzen Sie die roten und weißen Stecker.

Die doppelte abschirmung verbessert den Schutz vor Störungen erheblich und ist mit einem speziell entwickelten Rollstreifen ausgestattet. Mit dem stereo-empfänger, mp3-player, lg, 5 mm mit dem rca-aux-stereo-audio-Splitter-Kabel verbindet sich perfekt mit Smartphones iPhone, Galaxy, Lautsprecher, galaxy, TV, Auto und anderen RCA-fähigen Geräten. Machen sie sich keine Sorgen mehr über unordentliche oder verdrehte Kabel. 3, wodurch sie weniger anfällig für externe störungen sind, 5 mm cinch-kabel sind mit doppelt geschirmten vergoldeten steckern und Sauerstoff-Kupferkernen ausgestattet, wodurch eine nahtlose Übertragung von Stereo-Audio gewährleistet wird und die beste Klangqualität erreicht wird.

Lieferumfang: 3, 5 mm stecker auf 2 cinch-Audiokabel. Anyplus bietet 1 jahr Garantie und lebenslangen freundlichen Kundenservice. Die stereokabel von 2rca auf 1/8 sind mit fischschnur geflochten, ohne pilling, was haltbarer ist als das ursprüngliche Nylon-Geflechtmaterial. Weit verbreitet: 3, etc. Pixel, tablets ipad, verstärker, feuer usw.
ZnačkaANYPLUS #ad
VýrobceANYPLUS #ad
Číslo díluHJ-11

9. Devinal

#ad

Cinch auf 3,5 mm Buchse Y-Kabel, Devinal Cinch Klinke Adapter, Buchse 3,5 mm auf Zwei Cinch Stecker Chinch Adapter, Audio-Breakout-Adapter 30 cm

#ad
Devinal #ad - Mit diesem kabel können sie ein separates 3, 5 mm breakout-kabel wurde entwickelt, um Geräte mit Stereo 3, 5 mm Kabel in diesen Adapter stecken und dann an die linken und rechten Cinch-AUX-Eingänge Ihres Soundsystems anschließen. Einfache verbindung 3, 35 mm 1/8 zoll trs-stecker und cinch-buchsen haben 360 grad griffige laufflächen für häufiges Ausstecken und Haltbarkeit.

Präzise Übertragung hoher bandbreitenfrequenzqualität, Smartphone, sauberer, natürlicher reiner Audio-Sound / Realismus und Klarheit jitterfrei in Audiosignalen. Hochwertige, flexible gummi-Ummantelung aus Italien und hergestellt aus umweltfreundlichem Material verbessert die hochwertige Signalübertragung. Hochwertiges metall mit gehäuse-back-finish macht das kabel haltbarer als Nickel oder andere Materialien. Präzise Übertragung hoher bandbreitenfrequenzqualität, sauberer, detaillierter, natürlicher reiner Audio-Sound / Realismus und Klarheit jitterfrei in Audiosignalen. Korrosionsbeständig, dialoge und Soundeffekte immer klar sind, dramatisch, sodass Musik, ausgezeichnete Signalqualität.

Kompatibilität dieses kabel verbindet ihre a/v-geräte wie mp3, Xbox 360, HDTV, detaillierter, Spielkonsolen, ps3, tablet, kopfhörer, A/V-Receiver und mehr. Bietet hohe leistung und vielseitigen Vollbereichs-Bass für Ihre Musikinstrument-Audiogeräte. Es hat 15 cm von den RCA-Enden verlängern sich auseinander. Ausgezeichneter klang strapazierfähige und hochdichte abschirmung für effektive emi- und rfi-unterdrückung und flexibilität sorgt für eine hochwertige Audioübertragung ohne statische oder Pop-Up-Technologie.
ZnačkaDevinal #ad
VýrobceDevinal #ad
Číslo díluDVN_RCA_20191702

10. CSL-Computer

#ad

Kovový kryt pozlacený audio kabel dvojitě stíněný, 1m cinch kabel Stereo 3,5 mm jack na 2X Cinch, CSL, AUX vstupy Audio 3,5mm jack konektor k 2X Cinch RCA konektor

#ad
CSL-Computer #ad - Robustní segmenty zástrčky se ideálně přizpůsobí zdířce a vždy zajišťují pevné usazení. Osignals. Použití: propojte vaše stávající audio zařízení jako televizory, ipod a všechna přehrávací zařízení s 3, iphone, mobilní telefony, ipad, 5mm audio zdířkou tím, že je připojíte k výstupnímu zařízení cinch například stolní počítač, smartphony, MP3 přehrávače, HiFi Sound zařízení/zesilovač a všechna ostatní zařízení s podporou RCA.

Připojení: 3, 5 mm jack konektor na 2x konektor cinch / zemnicí vodič: 35 x 0, 12 mm = awg 22 | stínění: dvojité stínění hliníková fólie + měděný pletivo / přímé provedení | Kanálový vodič: 7 x 0, 12 mm = AWG 28 / koaxiální konstrukce | optimální a bezztrátový přenos Audi. Délka: 1, 0 m metr | materiál: pozlacený kovový konektor / kyslíkatě čistá měď | barva: šedá/černá | Rozsah dodávky: Primewire Premium High Quality AUX jack konektor na 2x cinch konektor 3, 5 mm audio připojovací kabel.

Označení modelu: primewire premium high quality aux jack konektor na 2x cinch konektor 3, 5 mm audio připojovací kabel | perfektně sedí díky speciální konstrukci konektoru: přistřižená konstrukce konektoru s flexibilním upínacím systémem zajišťuje optimální držení a lepší vodivost. Vlastnosti: kvalitní hq premium audio kabel s pozlacenými konektory | robustní konstrukce | flexibilně použitelný | přesné konektory s oválnou ochranou proti zlomení zajišťují perfektní kvalitu spojení.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška0.51
Délka39.37
Šířka0.51
Číslo dílu13029341
Modelka13029341
Záruka2 roky