Top 10 Akku-Kettensäge Msa 60 – Motorové pily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Greenworks

#ad

Délka čepele 41 cm, bezkartáčová s 2Ah baterií a nabíječkou, elektronická brzda, rychlost řetězu 20 m/s, 220 ml, automatické mazání s 2Ah baterií a, Greenworks Akumulátorová řetězová pila Pro 60 V

#ad
Greenworks #ad - Optické olejové okno usnadňuje sledování množství zbytkového oleje a zabraňuje také přelévání při tankování. Profesionální série 60 v – výrobky řady 60v byly vyvinuty speciálně firmou greenworks pro profesionalitu. Vysoké napětí nabízí silnější výkon, profesionální motory a rozšířené funkce, vysoce kvalitní kryt, pouze pro profesionální použití, ekvivalentní výkon plynové motorové pily 42 ccm.

Dóza na olej 220 ml. Se stabilní rychlostí řetězu 20 m/s dokáže řetězová pila řezat až 40 kusů s baterií 2 Ah 100 kusů akumulátor 4 Ah na dřevo ošetřené tlakem 10 × 10 cm. Automatické mazání a vizuální olejové okno – řetězová pila greenwork může olej během pracovního procesu automaticky vypustit, aniž by se zastavil na půli cesty k doplňování paliva. Bezpečnostní zámek a elektrická řetězová brzda – nástroje greenwork jsou vybaveny bezpečnostními zámky, v případě nouze stiskněte vodicí lištu, aby se zabránilo náhodnému ovládání nástrojů.

Bezkartáčové motory mají delší životnost, méně hluku, žádné jiskry a vyšší rychlost. Pomůcka a efektivní řezání – redukce převodovky umožňuje řetězové pile zvýšit točivý moment při řezání tvrdého dřeva a jednoduše řezat všechny druhy dřeva. Elektronická brzda, abyste přerušili proud a zastavili celý nástroj. Délka tyče 41 cm lze použít na silnější dřevo.
ZnačkaGreenworks #ad
VýrobceGreenworks #ad
Hmotnost9.48

2. Ryobi

#ad

Vč. 1 x ochranného pouzdra, rychlost řetězu 10 m/s, 1 x olej na řetěz, bez akumulátoru a, napnutí řetězu bez nářadí, RYOBI Akumulátorová řetězová pila 18 V ONE+ Brushless OCS1830 délka lišty 30 cm

#ad
Ryobi #ad - Vysoká bezpečnost díky rychlé brzdě řetězu zastaví se za méně než 0, 12 sekundy. 3 roky záruka – všechny přístroje jsou dimenzovány na dlouhou životnost; to platí také v záruce; zaregistrujte si zakoupený produkt na naší webové stránce.

Druhá rukojeť po obvodu pro pohodlnou práci ve všech polohách. Bezkartáčový motor pro optimální výkon, dobu provozu a bezpečnost. Rozsah dodávky: bezkartáčová akumulátorová řetězová pila OCS1830, bez akumulátoru a nabíječky v kartonu. Automatické mazání řetězu. 30 cm oregonský meč. Součást akumulátorového systému 18 v one+ od ryobi; akumulátor pro více než 200+ elektrického nářadí a zahradního nářadí. Zařízení bez nářadí.
ZnačkaRyobi #ad
VýrobceRYOBI #ad
Výška94.49
Délka19.29
Hmotnost7.05
Šířka82.68
Číslo dílu5133002829
Modelka5133002829

3. Einhell

#ad

Ochrana proti zpětnému rázu a záchytný čep řetězu, řetěz Oregon a kvalitní lišta, 2 000 W, 375 mm délka řezu, Einhell Elektrická řetězová pila GH-EC 2040

#ad
Einhell #ad - Praktické odlehčení kabelu v tahu pro ochranu přívodního kabelu. Robustní kovová převodovka s dlouhou životností pro optimální přenos síly. Kvalitní lišta a řetěz oregon, napínání řetězu bez nářadí a automatické mazání. Výkonná kompaktní elektrická řetězová pila, 2 000 W, s ergonomickou rukojetí pro řezání v zahradě. Ochrana proti zpětnému rázu, stabilní kovové opěrné zuby a záchytný čep řetězu pro maximální bezpečnost při obsluze a řezání.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška10.83
Délka20.87
Hmotnost13.67
Šířka8.46
Číslo dílu4501720
Modelka4501720
Záruka2 roky výrobce.

4. Greenworks

#ad

Pro větve stromů, elektrická řetězová pila s rychlostí 7,8 m/s, Greenworks 24 V mini řetězová pila 4 palce 10 cm bezdrátová akumulátorová řetězová pila s baterií 2 Ah, dvůr a, zahradnictví

#ad
Greenworks #ad - Aktualizovaná řetězová pila na baterie má otočnou ochranu povrchu a ochranu proti podtržení, tlačítko zámku a pogumované a ergonomické rukojeti pro bezpečnost uživatele. Malá velikost umožňuje akumulátorové řetězové pile pracovat i v úzkých nebo nepraktických oblastech, do kterých se větší pily nevejdou, jako například mezi větvemi stromů nebo keřovými hromadami.

Elektrická řetězová pila váží pouze 1, že můžete řetězovou pilu pohodlně a snadněji ovládat, 25 kg a snižuje tak únavu paží při řezání. Stiskněte současně bezpečnostní tlačítko a spínač, abyste pilu nastartovali a zabránili náhodnému zásahu řetězu. Mini řetězová pila greenworks vám nabízí bezblokovatelný, tichý a efektivní řezný výkon.

S rychlostí řetězu 7, 8 m/s a vodicí lištou 10 cm potřebujete jen několik sekund na řezání kulatiny o průměru asi 4 palce. Pogumovaná rukojeť zajišťuje, což vede k vyváženému a výkonnému řeznému výkonu. Balení mini řetězové pily obsahuje 1 x mini řetězovou pilu, 1 x baterii 2, 1 x láhev s olejem, 1 x nabíječku, 0 Ah, 1 x návod k obsluze a 1 x nylonový sáček.
ZnačkaGreenworks #ad
VýrobceGreenworks #ad
Výška4.53
Délka18.11
Hmotnost7.76
Šířka12.6
Číslo dílu2008207UA
Modelka01-0002008207UA
Záruka3 roky výrobce nářadí a 2 roky záruka na baterie.

5. WORX

#ad

Nízké vibrace, WORX Akumulátorová mini řetězová pila 18 V MAX 20V WG324E.1, 12cm vodicí lišta, prodlužovací tyč, 1 baterie a 1 nabíječka součástí dodávky, PowerShare, lehká a přenosná

#ad
WORX #ad - Kromě toho můžete díky posunuté vodicí liště a řetězu přesně vidět, co a kde stříháte nebo ořezáváte, což zlepšuje efektivitu práce a přesnost řezu. Vysoce výkonný motor s nízkými vibracemi s volnoběžnými otáčkami 3780 ot/min přináší vysoce účinný motor vynikající výkon při řezání.

Nízké vibrace chrání vaše ruce a paže před poškozením způsobeným otřesy. Kompaktní a přenosný kompaktní a přenosný design umožňuje uživateli držet tuto 12cm elektrickou řetězovou pilu po delší dobu vysoko a dostat se do úzkých oblastí. Stejná baterie, rozšířitelná energie baterie worx powershare je kompatibilní se všemi nástroji WORX 20 V a 40 V, outdoorovými elektrickými a životními produkty.

Perfektní pro ovládání jednou rukou. Bezpečné řezání horní ochranný třmen a ochrana rukou vás ochrání před náhodným zraněním během práce a zajišťují tak vaši bezpečnost. Rychlá výměna řetězu během několika sekund můžete řetěz pohodlně vyměnit pouhým jedním stisknutím tlačítka. Etězová pila worx je vybavena měkkou gumovou rukojetí, díky čemuž se nejen snadněji manévruje, ale také se pohodlně drží po delší dobu.
ZnačkaWORX #ad
VýrobceWORX #ad
Hmotnost3.86
Číslo díluWG324E.1
ModelkaWG324E.1

6. Makita

#ad

Ohne Ladegerät, DUC254CZ Akku-Kettensäge 18 V, 1/4" Carving ohne Akku

#ad
Makita #ad - Ideal für Baumpflegearbeiten. Automatische Ölpumpe mit einstellbarer Fördermenge. 1/4"-carving-Garnitur. Bürstenloser motor für mehr Ausdauer, längere Lebensdauer und kompaktere Bauweise. Top handle akku-kettensäge, nur zugelassen für gewerbliche Anwender mit Spezialausbildung. Inkl.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceMakita #ad
Výška7.52
Délka19.53
Hmotnost5.58
Šířka7.24
Číslo díluDUC254CZ
ModelkaDUC254CZ
Záruka2 year manufacturer.

7. WADEO

#ad

Ruční řetězová pila na řezání větví a, 6 palců a 4 palce bezdrátová řetězová pila se 4 řetězy a 2 bateriemi, WADEO Mini řetězová pila s akumulátorem, jednoruční elektrická řetězová pila s mazivem

#ad
WADEO #ad - Snadná instalace a ovládání naše bezdrátová řetězová pila se snadno instaluje a ovládá. Pomocí přiložených šroubováků můžete snadno nastavit napnutí řetězu. Výkonný motor z čisté mědi má rychlost až 7 m/s. Nemusíte odstraňovat větve celé měsíce, trvanlivější a efektivnější a mohou ho používat začátečníci, jako u běžné pily.

Ezný výkon je vyšší a rychlejší. Vybavujeme také pár rukavic a ochranné brýle, abychom chránili vaše ruce. 2 baterie s velkou kapacitou naše dobíjecí řetězová pila nabízí 2 kusy lithium-iontových baterií 2000 mah a nabíječku. Stav baterie lze zobrazit na baterii a zbývající výkon baterie můžete kdykoli zkontrolovat. 4 palce a 6palcová mini řetězová pila naše přenosná mini řetězová pila může být použita jako 6palcová a 4palcová řetězová pila.

Etězovou pilu lze používat 50 – 60 minut po 2–3 hodinách nabíjení. Je lehčí, ženy i senioři. Pozor ① Řetězová pila musí být před použitím plně nabitá. Větve nebo dřevo v zahradách, dvorech a lesích lze rychle stříhat. Zaručená bezpečnost a spolehlivost tato elektrická řetězová pila má bezpečnostní zámek a bezpečnostní vodicí plech pro zajištění bezpečnosti.
ZnačkaWADEO #ad
VýrobceWADEO #ad
Hmotnost6.39
Číslo díluHG0293
ModelkaHG0293

8. BEI & HONG

#ad

19.2ft/s Kette Geschwindigkeit Elektro Handkettensäge für Gartenscheren Astschere Holzschneiden, 6 Zoll Akku Kettensäge, 2 Akkus 2.0Ah, BEI & HONG Mini Kettensäge mit Akku

#ad
BEI & HONG #ad - Sehr geeignet für frauen und ältere Menschen und fühlen sich nach längerem Gebrauch nicht müde. Hocheffizientes schneiden: diese 6-zoll-mini-akku-kettensäge ist mit dem leistungsstarken 900-W-Kupfermotor ausgestattet mit einer Geschwindigkeit von bis zu 7 m/s. Probleme mit der des motors und der batterie gelöst.

5 sekunden, um einen stamm mit 4 Zoll Durchmesser zu schneiden, genau wie Butter zu schneiden. Viel glück, wenn sie eine bei & hong mini-akku-kettensäge besitzen, langlebiger und kann sowohl von Anfängern als auch von Frauen und Senioren verwendet werden. Es dauert ca. Ein einzelner akku kann für 30-50 Minuten verwendet werden und eine vollständige Aufladung dauert nur 90 Minuten. Einhandbedienung dank seines schlanken körpers von 1, 9 Pfund, klein, bequem zu halten und bequemer Zu auf alle Orte. Und kostenloser für Kunden in Italien.

Perfektes weihnachtsgeschenk für ehemann/Vater/Sohn! Sparen sie zeit sind sie immer noch besorgt, leichter, denn es macht das leben viel einfacher durch das schneiden von brennholz. Es ist effizienter, ihren garten zu dekorieren In der Vergangenheit mussten Sie die Äste nach und nach mit der Handsäge beseitigen und sich um alte Wildbäume kümmern. Ausgezeichnete batterie: eine aaa-batterie kann mehr als 300 mal aufgeladen werden und dank des Schutzes vor Überhitzung/Überladung/Explosion kann der Akku stabile Leistung aufrechterhalten.
ZnačkaBEI & HONG #ad
VýrobceBEI & HONG #ad
Hmotnost1.9

9. JINDUN

#ad

6 palců, 2 akumulátory a nabíječkou, výkonné motory a řetězy z tvrzené slitiny pro zahradní stromy, 21 V, JINDUN Mini řetězová pila, nůžky na, akumulátorová řetězová pila s LED indikátorem výkonu

#ad
JINDUN #ad - Musíte současně podržet bezpečnostní zámek a spoušť, abyste pilu nastartovali a zabránili náhodnému spuštění a zabráníte tak postříkání dřeva. Nezapomeňte baterii po použití řetězové pily plně nabít, položte prosím kryt stroje na dřevo a co možná nejlépe zajistěte dřevo, protože se jedná o účinné opatření k ochraně životnosti našich baterií.

Dobíjecí akumulátor a dvojitá bezpečnosttato mini akumulátorová řetězová pila je vybavena dvěma dobíjecími lithiovými bateriemi 21 v, provoz až 20–30 minut. Etěz z tvrzené slitiny akumulátorová řetězová pila jindun mini používá vodicí řetěz s ultra vysokou tvrdostí, ve srovnání s běžnou mini řetězovou pilou o 30 % a spotřeba energie snížila o 20 %. Návod k použití a péčipokud používáte mini řetězovou pilu, aby řetěz nesklouzl. Byl vylepšen vysoce výkonný motor z čisté mědi má silný výkon, než se vyřízne kufr o průměru 6 palců. Náš zákaznický servis a naši techničtí experti jsou 24 hodin denně online a nabízejí vám nejlepší možné služby.

Vylepšená akumulátorová řetězová pila akumulátorová řetězová pila jindun 6 palců váží pouze asi 1, s led indikátorem výkonu a výkonným motorem z čisté mědi a 2 x 2000 ma 18650 dobíjecí baterie, 5 cm, vylepšeným tlačítkem pro demontáž bez nářadí a ergonomicky tvarovanou rukojetí, která ani po dlouhé době nepoužívá. Ve srovnání s těžkopádnými a těžkými tradičními nástroji je to velmi správná volba. Vybaveno bezpečnostním zámkem a bezpečnostním krytem. Unavunavunaveny, 22 kg a má celkovou délku pouze 40, vybavTaké ženy a starší osoby mohou být dobře kontrolovány a používány.
ZnačkaJINDUN #ad
VýrobceJINDUN #ad
Výška15.8
Délka3
Hmotnost2.69
Šířka2.4
ModelkaCF21-003LW

10. Saker

#ad

Růžová bezdrátová řetězová pila elektrická se 3 řetězy, baterie, Saker Mini řetězová pila se 2 akumulátory 6 palců, 15 cm s bezpečnostním tlačítkem, ruční řetězová pila na, jednoruční řetězová pila

#ad
Saker #ad - Barva: růžová. Značka: Saker. Saker mini řetězová pila se 2 akumulátory 6 palců, 15 cm s bezpečnostním tlačítkem, růžová bezdrátová řetězová pila elektrická se 3 řetězy, jednoruční řetězová pila, ruční řetězová pila na řezání větví a zahrady. Velikost: 6 palců + 2 akumulátory.
ZnačkaSaker #ad
VýrobceSaker #ad
Hmotnost6.06
Číslo díluGJ15990-C009-X32208
ModelkaGJ15990-C009-X32208