Top 10 bio Mülleimer – Kuchyňské kompostéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RED FACTOR

#ad

5 Liter, RED FACTOR Deluxe Kompostbehälter Küche Aus Edelstahl Geruchlos, Inklusive Kostenlosen Aktivkohlefiltern Matt Designer, Bio Mülleimer

#ad
RED FACTOR #ad - Geruchlos – sie können lebensmittelreste wie obst, eierschalen usw. 100% zufriedenheitsgarantie – enthält hochwertige zweischicht-filtersets, die ihr leben verbessern. Hochwertige konstruktion – dieser red factor biomülleimer wurde entwickelt, risse und abplatzungen ist. Bei red factor glauben wir an die entwicklung hochwertiger und dennoch erschwinglicher Produkte, kontaktieren Sie uns einfach und wir senden Ihnen eine Rückerstattung oder tauschen den Bioabfall Behälter um.

Kann leicht mit Seifenwasser gereinigt werden. Einfach zu verwenden – fasst 5 liter lebensmittelreste, ohne dass sie sich Sorgen um schlechte Gerüche, er bietet genug platz für die organischen abfälle mehrerer tage, so dass Sie nicht täglich zum Komposthaufen im Freien müssen. Die einblechformtechnologie stellt sicher, um langfristige stabilität und Haltbarkeit zu gewährleisten, der resistent gegen Rost, dass keine Schweißarbeiten durchgeführt werden, und wird aus langlebigem Edelstahl gefertigt, so dass er absolut rostfrei ist und keine Giftstoffe an den Kompost abgibt. Attraktives design – attraktiv verarbeitet mit einem kuppelförmigen deckel, kann dieser stilvolle Komposter aus Metall direkt auf Ihrer Küchenarbeitsplatte platziert werden, um jederzeit einen einfachen Zugang zu ermöglichen und Ihrer Kücheneinrichtung einen eleganten Look zu verleihen.

In den bio abfalleimer kippen, der schlechte gerüche neutralisiert, Schädlinge oder Fliegen machen zu müssen. Im gegensatz zu anderen behältern ist dieser red factor kompostbehälter mit einem zweilagigen Aktivkohlefilter und einem Deckel mit Löchern für eine gute Belüftung ausgestattet, um zu verhindern, ohne sich Sorgen wegen übler Gerüche, Kaffeesatz, Gemüse, dass Fliegen und andere Schädlinge angezogen werden. Ausgestattet mit einem weichen Griff für eine einfache Handhabung.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSP-SMT-5L
ModelkaKCB-SSP-SMT-5L

2. OXO

#ad

1. 75 GAL/6. 62 L, CHARCOAL, OXO GG Easy-CLEAN COMPOST BIN

#ad
OXO #ad - Praktický: se svým objemem 6, 6 l je odpadkový koš OXO Good Grips perfektně vhodný pro sběr bioodpadu ve větších kuchyních. Oxo zÁruka: pokud máte problém s vaším produktem oxo, opravíme jej nebo vyměníme.

Chytrý design: díky jedinečné konstrukci není okraj pytle na odpadky zvenku vidět. Hygienický: speciální design zabraňující zápachu udržuje hmyz mimo obsah kbelíku a zabraňuje úniku pachů. Efektivní: během zpracování potravin můžete víko zafixovat v otevřené poloze, abyste okamžitě pohodlně hodili do kbelíku. Snadná údržba: hladké vnitřní stěny usnadňují čištění kompostovacího kbelíku. Jsme vděční za příležitost poučit se ze zkušenosti a dělat to lépe.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO #ad
Výška7.6
Délka7.75
Hmotnost1.63
Šířka7.3
Číslo dílu13294600UK
Modelka13294600

3. RED FACTOR

#ad

5 litrů, RED FACTOR Prémiová nádoba na komposty do kuchyně z ušlechtilé oceli bez zápachu – bio odpadkový koš – včetně bezplatných filtrů s aktivním uhlím matná měď

#ad
RED FACTOR #ad - Jednoduše naklápějte zbytky potravin přes týden do nádoby s víkem, nabízí dostatek místa pro organický odpad několik dní, škůdci nebo mouchami. 100% záruka spokojenosti – obsahuje kvalitní dvouvrstvé filtrační sady, které zlepšují váš život. Atraktivní design – atraktivní zpracování s kopulovitým víkem, lze tento stylový kompostér z kovu umístit přímo na vaši kuchyňskou pracovní desku, aby byl kdykoli snadný přístup a dodal vašemu kuchyňskému zařízení elegantní vzhled.

Pokud nejste s nákupem z jakéhokoli důvodu spokojeni, takže si nemusíte dělat starosti s nákupem nových filtrů po velmi dlouhou dobu. U red factor věříme v vývoj vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných produktů, kontaktujte nás jednoduše a my vám zašleme vrácení peněz nebo vyměníme nádobu na bioodpad. Bez zápachu – zbytky potravin jako ovoce, kávová sedlina, skořápky atd. Vysoce kvalitní konstrukce – tento odpadkový koš red factor byl vyvinut pro zajištění dlouhodobé stability a trvanlivosti a je vyroben z ušlechtilé oceli s dlouhou životností, která je odolná proti rzi, že se neprovádí žádné svařování, prasklinám a odlupování.

Na rozdíl od jiných nádob je tato nádoba na komposty red factor vybavena dvouvrstvým filtrem s aktivním uhlím a víkem s otvory pro dobré větrání, zelenina, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemným zápachem, aby se zabránilo přitahování much a jiných škůdců. Můžete naklápět do bio odpadkového koše, které neutralizuje špatné pachy, škůdci nebo mouchami. Snadné použití – pojme 5 litrů zbytků potravin, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemnými pachy, takže nemusíte denně používat kompostu venku.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSE-CM-5L
ModelkaKCB-SSE-CM-5L

4. Brabantia

#ad

Brabantia 109645 Sort & Go Einbaubehälter, Plastik,Minzgrün,6L

#ad
Brabantia #ad - Ideální pro třídění odpadů. Kapacita:L. Rozměry vŠh:40 x 21 x 27 cm. Vyžaduje Custom Fit Liners. Materiál:Plast.
ZnačkaBrabantia #ad
VýrobceBrabantia #ad
Výška2.81
Délka3.86
Šířka3.1
Číslo dílu109645
Modelka109645

5. MUGYPYR

#ad

Modrý, kompostér, nádoba s víkem, pro vnitřní použití, Malý koš na kompostování do kuchyně, 5 l, polypropylen, odpadkový koš na pracovní desku

#ad
MUGYPYR #ad - Dný nepříjemný zápach, žádné pilníky na ovoce – pouze čistá kuchyně zaručena! Je malý, krájíte a krájíte čerstvé potraviny, velmi vhodný pro většinu dveří skříní, skříní. Kompostovací nádoba funguje skvěle s opakovaně použitelnými nákupními taškami, vhodná do kuchyně, koupelny, obytného vozu, prádla, atd.

Pro zavěšení na dveře s háčky nad dveřmi. Dva způsoby instalace k zavěšení na každou stěnu pomocí lepicích háčků. Náš kompostér je vybaven uzávěrem proti zápachu, takže nejen uzavřete svůj biologicky odbouratelný odpad, ale také nežádoucí pachy.

Vytvořte si pohodlí: zavěste jej na dveře skříně, spížových dveří, nemusíte se ohýbat, když vaříte, abyste házeli věci. Rozměry: 19 × 14, 5 × 24, montážní příslušenství 1 háček, objem: 5 l; odpadkový koš se snadno instaluje, 5 cm, 1 lepicí háček a 20 sáčků na odpadky součástí dodávky. Tloušťka dveří: 238, 8 cm, pokud se použije nad dveřní háček.
ZnačkaMUGYPYR #ad
VýrobceMUGYPYR #ad
Výška9.53
Délka7.09
Hmotnost1.12
Šířka5.71
Číslo díluTR
ModelkaTR

6. TanteSoe

#ad

Koš na bioodpad teta SOE do kuchyně – 3L Kompostovací koš s víkem na biomodpad – vč. filtru s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu a vnitřní kbelík

#ad
TanteSoe #ad - Díky modernímu nápisu, soustruženým dřevěným držadlům a matně bílému vnějšímu kbelíku je tento bio odpadkový koš stylový a přesto nadčasový! Robustní a dlouhá životnost – vnější kbelík s práškovým nástřikem zdobí robustní vnitřní kbelík, který lze snadno mýt v myčce.

Kompaktní velikost – s objemem 3 litry zve tato stylová nádoba na bioodpad k deštivému použití v kuchyni. Praktická sada 4 v 1 – jedinečná nádoba na bioodpad do kuchyně: v naší sadě vše v jednom se nachází stylový venkovní kbelík, vnitřní kbelík a víko s integrovaným a vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím. Jedinečný design – tento odpadkový koš se opravdu hodí do každé kuchyně.

Neutraizovaný zápach – konečně bez páchnoucího biomodu: aby kuchyňský odpad nezanechal v kuchyni žádné nepříjemné pachy, je víko navíc vybaveno filtrem s aktivním uhlím a silikonovým kroužkem. Tím nabízí koš na kompost tety Soe dostatek místa pro bioodpad během několika dní. Tak zůstává nádoba vždy nerezavějící a zabezpečená proti vytečení.
ZnačkaTanteSoe #ad
VýrobceN&F Products #ad
Výška26
Hmotnost1.85
Šířka26

7. WENKO

#ad

Víko se silikonovým kroužkem, popisovací štítek, rozměry Š/H x V: Ø 22,5 x 22,5 cm, Koš na komposty Nero 6 l, se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci pachů, z kovu, černý

#ad
WENKO #ad - Hygienické: otvory ve víku zajišťují efektivní větrání obsahu kbelíku a zabraňují předčasnému kvašení uvnitř. Vyměnitelný filtr s aktivním uhlím ve víku neutralizuje pachy. Víko je navíc utěsněno silikonovým kroužkem. K nošení je nádoba navíc vybavena stabilním kovovým držadlem.

Víko lze hygienicky otevírat a zavírat pomocí praktické rukojeti z chromovaného kovu. Praktické skladování: dekorativní kompostovaný koš nero od wenko v černé barvě se výborně hodí pro krátkodobé skladování kompostovatelného kuchyňského a grilovacího odpadu. Spojuje moderní funkčnost s nostalgickým retro šarmem a upoutá pozornost v každé kuchyni. Moderní nostalgie: tvarově krásný kompostový kontejner řady nero je ideálním kuchyňským pomocníkem. Rozsah dodávky: kompost nero 6 litrů od wenko v černé barvě, z práškovaného kovu, 5 cm, Š/h x v: Ø 22, 5 x 22, víko s kovovou rukojetí a otvory pro cirkulaci vzduchu, vhodné k zásobním nádobám řady Nero, se 3 filtry s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu, černá.

Vhodné zásobní dózy řady Nero najdete v sortimentu WENKO. Filtry s aktivním uhlím obsažené v dodávce neutralizují pachy, než se nepříjemně rozšíří. Vysoce kvalitní: robustní kompostový kbelík je vyroben z práškovaného kovu v matné černé barvě.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost1.32
Šířka8.66
Číslo dílu54045100
Modelka54045100

8. YourCasa

#ad

Nádoba na bioodpad, malý, YourCasa® Kuchyňský odpadkový koš – akátové dřevo a ušlechtilá ocel pro každodenní organický odpad – vhodný do myčky nádobí – vyjímatelný odpadkový koš, nádoba na kompost

#ad
YourCasa #ad - Kompostér pro bioodpad tak zůstane vždy čistý a hygienický. Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu. Víko odpadkového koše může blokovat pachy a současně zajistit, aby se mouchy, hmyz a jiní škůdci nedostali do kompostovatelného odpadu.

Díky tomu nabízí kuchyňský kompostér s víkem dostatek místa pro váš bioodpad a je přesto dostatečně malý na to, aby jej mohl postavit na pracovní desku. Vyrobeno z akátového dřeva a kvalitní nerezové oceli. V otevřených miskách nebo papíru. S nádobou na bioodpad yourcasa do kuchyně můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty.

Většina biokbelíků není vhodná do myčky. Naše nádoba má velikost přes 4 l. Náš stolní odpadkový koš s víkem je vybaven vysoce kvalitní vložkou z ušlechtilé oceli a víkem a lze jej snadno mýt v myčce. Bez použití plastů! odpadkový koš s víkem je vhodný pro každou pracovní desku a dělá z něj perfektní dekoraci.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška3.54
Délka12.99
Hmotnost3.92
Šířka7.28
Číslo díluKompost43
Modelka4260746610376

9. Rotho

#ad

6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, Rotho Albula odpadkový koš 6 l s víkem a uchem do kuchyně, modrá/antracitová, plast PP bez BPA

#ad
Rotho #ad - Prostorově úsporný a praktický: víko lze kompletně otevřít a sklopit dozadu – pohodlné nošení díky popruhům – snadné čištění. Univerzální a modulární: použitelné jednotlivě nebo v sadě – bezpečně stohovatelné i na kbelíky Albula 25 l – krásný design – perfektní pomocník do kuchyně pro vaši pracovní desku.

Rozměry: 23, 5 × 20 × 20, biomod, 8 cm d × š × v – objem nádoby na bionádoby: 6 litrů – praktický pomocník pro kuchyňský odpad, kompost a další. Design orientovaný a udržitelný: kompostový koš s víkem a rukojetí – perfektní pro bio odpad, kávové kapsle, pro uložení tablet na mytí nádobí, jako stolní odpadkový koš – z recyklovaného plastu.

Rozsah dodávky: 1x bio kbelík z plastu s víkem a nosným popruhem – nádoba modrá horizon modrá, víko a ucho antracit – k dostání v dalších atraktivních barvách.
ZnačkaRotho #ad
VýrobceRotho Kunststoff AG #ad
Výška8.19
Délka9.25
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo dílu1030306161
Modelka1030306161

10. Joseph Joseph

#ad

Kámen, odpadkový koš s filtrem zápachu a víkem, Joseph Joseph Stack 4 – kbelík na kompost do kuchyně, 4 litry

#ad
Joseph Joseph #ad - Polypropylen, sklopný kryt a ucho z ušlechtilé oceli se snadno čistí. Snadno přístupné sklopné víko. Větraná konstrukce snižuje vlhkost a pachy. Otvor pro uchycení uvnitř zajišťuje, že pytel na odpadky neklouže. Vyměnitelný filtr zápachu ve víku. Pro dosažení nejlepšího výkonu doporučujeme vyměnit filtr pachů každé 3 měsíce.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph Ltd. #ad
Výška6.34
Délka9.26
Hmotnost1.72
Šířka7.76
Číslo dílu30015
Modelka30015