Top 10 Explosionsbox Süßigkeiten – Fotoalba

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wilytoy

#ad

Exploze, narozeniny, Valentýn, překvapení, Krabička s překvapením – explozní krabička, na Vánoce, svatební dar, dárková krabička, fotografie, vlastnoručně vyrobená, výročí

#ad
Wilytoy #ad - Má sentimentální hodnotu, je zaznamenáván kýmkoliv, výročí, narozeniny, kdo ji dává. Toto album jste vytvořili a umístili vzpomínky do krabice. Má mnoho štěrbin, hodinky, naplňte explozní box svou trpělivostí a láskou. Jedinečný designový explosion dárkový box vyrobeno z lehkého, 12 kapsami a 12 stranami s fotografiemi.

Balení obsahuje hlavní díly hotového výrobku, vrstva, explozní box + 1× oboustranné lepidlo + 1× 240 cm pásek + 1× krajkové nůžky + 1× lepicí váleček + 1× 8barevná třpytivá tužka + 3 × barevné nálepky + 4× kreslicí šablony + 1× stříbrná tužka na doodling + 1× diamantová nálepka + 1× nálepka na rohy DIY + 1× nálepka na rohy český jazyk nelze zaručit. Záruka servisu pokud máte jakékoliv dotazy k našim výrobkům, kontaktujte nás prosím okamžitě a my vám poskytneme uspokojivou odpověď napoprvé. Když je krabička zavřená, praktického a vysoce kvalitního černého kartonu.

Nyní je box vzpomínkou. Perfektní pro den svatého Valentýna, den matek nebo jednoduše z lásky. Dárková krabička se 6 stranami a 4 vrstvami, všechny strany spadnou zpět a odhalí velkou vícevrstvou kartu, vypadá krabička jako dárková krabička; když se otevře, která by přinesla velké překvapení. K dispozici je dárková krabička, do které můžete vložit prsten, řetízek na krk a parfém atd. Překvapivý dárkový box můžete vytvořit náročné fotoalbum podle vlastních nápadů pro své přátele, milence a rodiče.
ZnačkaWilytoy #ad
VýrobceMoonlight #ad
Výška5.63
Délka8.27
Šířka8.27
Číslo díluMLBZBOX
ModelkaMLBZBOX

2. LUZOON

#ad

Dárková krabička jako dárek k narozeninám, kreativní explozní box, do zápisníku a fotoalba, LUZOON Krabička s překvapením, DIY dárek

#ad
LUZOON #ad - Snadné použití dárek můžete personalizovat, vkládat obrázky nebo psát dopisy. Téměř 30 fotografií různých velikostí lze vložit do velké krabičky, aby se z ní stala vitrína na obrázky. 24hodinový zákaznický servis tento produkt je polotovar, pocítíte radost z ruční práce, u kterého je nutné ručně vyrobit víko a zabudovanou malou dárkovou krabičku, s pokyny k výrobku, aby byl dárek smysluplnější.

Jedinečný design vypadá jako normální černá krabička, ale jakmile ji otevřete, bude překvapivé, abyste mohli vyjádřit veškerou lásku a emoce, které jste do ní vložili. Perfektní dárky v ní je zabudována malá dárková krabička. Pokud jej nemůžete ukončit, kontaktujte nás prosím.

8 druhů příslušenství, které vám pomohou zkrášlit explozní box. Kromě toho lze výrobek použít jako album Polaroid, hodinky, baby album, svatební album, dárek k narozeninám atd. Jako překvapení můžete položit prsten, řetízek na krk nebo jiné drobnosti. V každém případě vám poskytneme uspokojivé výsledky. Pokuste se co nejvíce naplnit sloty pro fotografie vašimi nejlepšími vzpomínkami. Krabička s překvapením je 13 × 13 cm.
ZnačkaLUZOON #ad
VýrobceLUZOON #ad
Výška5.12
Délka5.12
Šířka5.12
Číslo díluGiftBox-N
ModelkaGiftBox-N

3. Baozun

#ad

DIY dárek, kreativní explozní box, Baozun Krabička s překvapením, do zápisníku a fotoalba, dárková krabička jako dárek k narozeninám

#ad
Baozun #ad - Hotový dárkový boxkrabička je hotová a nemusí se znovu sestavovat. Balení explozní box na hotový produkt + 8 kancelářských karet + nálepka na téma + páska + oboustranná lepicí + zabudovaná střední krabice + malá suchá květina + malá nálepka.

Geniální příslušenství8 druhů příslušenství, které vám pomůže zkrášlit explozní krabici. Dárek můžete personalizovat, můžete vložit obrázky nebo psát dopisy. Musíte připravit pouze kovové tužky a fotografie a můžete začít svou dekoraci na cestách. Můžete uložit skvělé fotografie svých vzpomínek. Dvojité překvapení vestavěná malá dárková krabička.

Speciální fotoalbumzáznam krásných vzpomínek mezi vámi a vašimi nejmilejšími. V případě dotazů nás prosím kontaktujte, 24hodinový online servis. Perfektní dárek pro zasnoubení, výročí, narozeniny, den svatého Valentýna, svatbu, ke Dni matek nebo jednoduše. V malé dárkové krabičce můžete jako překvapení uložit prsten, hodinky, řetízek na krk nebo jiné zboží.
ZnačkaBaozun #ad
VýrobceBaozun #ad
Výška5.12
Délka5.12
Šířka5.12
Číslo díluGDS-7
ModelkaBaozun

4. Hbsite

#ad

Scrapbooking, paměť, ručně vyrobená fotoláska, den svatého Valentýna, Hbsite DIY Explosion krabička s překvapením, dárková krabička na Vánoce, narozeniny, svatební dar, výročí

#ad
Hbsite #ad - Perfektní dárek pro zásnuby, den matek, den svatého Valentýna, narozeniny, svatbu, vzpomínková telena, Vánoce nebo jednoduše jen z lásky. Pokud máte jakékoliv pochybnosti nebo nespokojenost, můžete nás kontaktovat e-mailem a my vás budeme kontaktovat do 24 hodin.

Zabudovaný do několika dílů pro psaní a zaznamenávání šťastných vzpomínek mezi vámi a osobou, kterou milujete. Diy creative pouze podle vašich vlastních představ si můžete udělat. Nechte osobu, kterou milujete, cítit vaše srdce díky svému teplému prstu. Kreativní dárky: explozní box vypadá jako obyčejná černá krabička, zažijete mnoho překvapení.

Můžete psát dobré vzpomínky s lidmi, ale když ji otevřete, které milujete. Dárek: dárky k výročí, miminko, dárky na party. Krabička s překvapením skládání: 12 * 12 * 12 cm / 4, 7 palců; k dispozici je malá dárková krabička 7 × 7 × 7 cm, parfém, 7 * 4, 7 x 4, do které můžete jako překvapení vložit prsten, hodinky, řetízek na krk nebo jiné předměty.
ZnačkaHbsite #ad
VýrobceHbsite #ad
Výška4.72
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo díluHbsite
ModelkaHbsite

5. ENLACE

#ad

Valentýnu, dárková krabička, dárková krabička k narozeninám, fotoalbum, DIY ručně vyrobená fotopřekvapení, ENLACE Explozní box, explozní box, scrapbooking, krabička s překvapením, svatbě, Vánocům

#ad
ENLACE #ad - Diy explosion box když je explozní box zavřený, vypadá jako elegantní černá dárková krabička, ale když ji otevřete, které jsou rozděleny do 12 kapes 6 velkých a 6 malých, najdete spoustu překvapení. Krabička s překvapení můžete vytvořit náročné fotoalbum pro přátele, které při otevření mohou pořizovat 12–24 5palcové fotografie a 36–50 3palcové fotografie.

Dárkovou krabici uprostřed lze použít k uložení dárků s překvapením. Explozní box se skládá z celkem 4 vrstev, 12 stran s fotografií a střední krabičku. Perfektní dárek na explozní box můžete napsat svá vlastní slova, den matek, které chcete darovat. Velikost dárkové krabičky je 23, 5 cm × 11, lehká a praktická, 5 cm × 6 cm. Stabilní a dlouhá životnost explozní dárková krabička je z kvalitního černého kartonu, 5 cm × 5, 5 cm × 14 cm při zavřeném stavu a 47 cm × 47 cm při otevření a velikost dárkové krabičky uprostřed je 11, šetrná k životnímu prostředí a má dlouhou životnost.

Popis montáž alba diy není součástí dodávky. Po otevření exploduje dárková krabička. K dispozici je také dárková krabička na prsteny, hodinky, rtěnky, věčné květiny, milence a rodiče podle vlastních představ a vytvořit nádherné vzpomínky. Explozní box s fotografiemi je smysluplný dárek, přátele, výročí a jiné oslavy, připojit některé fotografie a darovat je osobě, Vánoce, narozeniny, milence, perfektní dárek pro vaši rodinu, perfektní pro den svatého Valentýna, děti a tak dále.
ZnačkaENLACE #ad
VýrobceENLACE #ad
Výška0.79
Délka10.04
Šířka8.27
Číslo díluEE10001
ModelkaEE10001

6. HIULLEN

#ad

Valentýnu, HIULLEN Krabička s překvapením, ženě, DIY k narozeninám, motýl, dárková krabička, dárek pro překvapení, vyskakovací krabičku k výročí, explozní krabička, muži, dárková krabička, Vánocům

#ad
HIULLEN #ad - Snadné použití: zasuňte motýla do mezery mezi krabičkami, vložte svůj dárek naplocho do krabičky s překvapením a zabalte jej. Balíček obsahuje vyskakovací box s překvapením a motýla, takže si s ním můžete dělat, co chcete. Explozní box butterfly flying : když se otevře krabička mystery box, začne okamžitě létat několik motýlů.

Iroké možnosti použití: tato dárková krabička s překvapením se perfektně hodí k darování rodině, přátelům, příbuzným, přítelkyním atd. Tato mimořádně originální dárková krabička nabízí příjemci nezapomenutelné překvapení. Vysoce kvalitní materiál: krabička s překvapením je vyrobena ze stabilního, kvalitního kartonu, aby byla zaručena dlouhá životnost.

Když otevřete dárkovou krabičku, motýli okamžitě vyletí a poskytnou vám radostný románový zážitek a vy můžete připravit kameru, abyste zachytili moment překvapení. Na narozeniny, promoce, vánoce, kolegům, výročí nebo zvláštní dny a zanechává hluboké vzpomínky na mimořádné dny. Jedinečná atmosféra v explozivním boxu: když krabičku s překvapením otevřete rychleji, motýli letí rychleji a výš a tím překvapivější je atmosféra, kterou vytvoříte.
ZnačkaHIULLEN #ad
Výška4.7
Délka4.9
Šířka4.9
Číslo dílu1
Modelka1

7. int!rend

#ad

3 zvýrazňovače, dárková krabička k narozeninám, fotobox, nálepky a mašle, int!rend Dárková krabička s překvapením – DIY explozní box – 12 fotokaret s 5 tématy šablon

#ad
int!rend #ad - Nápad na dárek: tato dárková krabička je perfektním dárkem k výročí nebo narozeninám. Robustní: int!rend surprise box je černá kostka, kterou lze pomalovat a polepit. Fotorámeček exploze: krabička s překvapením přichází s řadou veselých doplňků.

Uvnitř 3d fotoalba se nachází malá krabička, 5 x 12, kterou lze použít k uložení dárku s překvapením. Skutečný wow efekt obdarovaného získá po sejmutí horního víka, čtyři strany spadnou dozadu a vlastní 3D scrapbook s tvým designem "exploduje". Použijte toto diy příslušenství, abyste zvěčnili své milované a zvláštní vzpomínky. Rozměry v uzavřeném stavu činí 12, 5 x 12, 5 cm. Každá šablona má jiné slavnostní téma, 12 přihrádek na fotografie, perfektní pro všechny příležitosti.

Rozsah dodávky: tato černá krabička na fotografie obsahuje 5 speciálně navržených šablon, přes 8 různých papírových výřezů a sortiment nálepek. Je promyšlená, kreativní a dobře se hodí i na mimořádné dny nebo oslavy, jako je Valentýn, dětské sprchování nebo Vánoce. Diy explozní dárkové krabice: tento explozní box byl navržen ze stabilního kartonu o hmotnosti 350 g, který se skládá ze čtyř různých úrovní a čtyř obličejů.
Značkaint!rend #ad
Výrobceint!rend #ad
Výška4.92
Délka4.92
Šířka4.92
Číslo dílu10.IN005
Modelka10.IN005

8. RWUDV

#ad

RWUDV Dárky s explozivním boxem, DIY exploze dárkové krabičky #2, 5vrstvá sada z krabiček na svačinu, explozních boxů na sladkosti

#ad
RWUDV #ad - Prémiová kvalita: skládá se z vysoce kvalitního papíru, ve kterém můžete uchovávat svačiny, prsteny, poukazy nebo jiné malé dárky nebo dokonce vyznání lásky, hodinky, náhrdelníky, které čekají na překvapení. Explozivní dárková krabička: v zavřeném stavu vypadá výbušná dárková krabička jako normální dárková krabička, ale když ji otevřete, najdete mnoho překvapení a projevíte veškerou lásku.

Můžete z nich vytvořit foto-upomínková alba, dětská alba, cestovní alba a maturitní alba. Dokáže uchovat všechny dobré vzpomínky navždy. Perfektní dárky: perfektní k výročí, valentýnu, narozeninám, svatební alba, vánocům a dožínkám.

Ušetřete si namáhavé a složité montážní kroky. Snadné použití: naše krabička s překvapením se dodává ve formě hotového výrobku, můžete si ho sami vyrobit podle vlastních preferencí. Diy podle vašeho přání: v krabičce s překvapením můžete zveřejnit dostatek fotografií, můžete si sami vytvořit libovolná slova vyjádření lásky podle svých představ a vložit fotografie, které zachycují všechny krásné momenty v životě.
ZnačkaRWUDV #ad
VýrobceRWUDV #ad
Číslo díluRWUDV9rg8xsqvot46126--2
ModelkaRWUDV9rg8xsqvot46126--2

9. Briful

#ad

4dílná sada, kutilství, dárkové balení, hračky, dárková krabice na dárky, čokoládu, Obdélníkový úložný box s víkem, kartonové krabičky, dárková krabička, organizéry

#ad
Briful #ad - Ozdobte krabičky například trochou barvy, ubrouskem a mašlí – vaše skvělé individuální dárkové balení je hotovo! Nabízejí elegantní vzhled a spoustu místa pro dárky, jako úložný box a pro dekorace všeho druhu.

4dílná sada dárkových boxů – 4 krabičky ve 4 různých velikostech a jsou k dostání v 6 barvách. Obdélníkové krabičky se ideálně hodí jako dárkové a úložné krabičky. Naše dárkové krabičky jsou vyrobeny z recyklované lepenky, což šetří životní prostředí. Jsou ideální pro květinové aranžmá nebo jako dárek. Tato sada úložných boxů z kartonu v přírodní barvě se skládá ze čtyř různě velkých krabiček: cca 15 × 15 × 10, 6 cm & 8, 9 × 8, 4 × 11, 2 cm & 14 × 14 × 8, 4 × 7, 9 cm & 11, 9 × 5 cm. Tyři dárkové krabičky lze navzájem stohovat. Zabalte své dárky do krabiček.
ZnačkaBriful #ad
VýrobceBriful #ad
Výška5.9
Délka5.9
Hmotnost0.75
Šířka4
Číslo díluDE-ZH-001

10. Lircentoud

#ad

Dárková krabička, narozeniny, dárkové balení, peněžní dary, peněžní dárky, Dárková krabička DIY Happy Birthday,styl 1, krabička na hádanky, balení, černá krabička, dárková krabička, peněžní dar

#ad
Lircentoud #ad - Balíček obsahuje balení obsahuje sadu diy krabičky na peníze, včetně úsporného boxu "Happy Birthday", "narozeninový dort se svíčkami", role samolepicí lepicí pásky a 30 plastových sáčků.

Vysoce kvalitní materiáldárková krabička je vyrobena z kvalitního kartonu, který je stabilní a nedeformuje se snadno. Když se karta vytáhne, vyjdou peníze, vložte jej do sestavené krabičky, což lidem připraví překvapení. Záruka spokojenostipokud nejste z důvodu spokojeni s naším příslušenstvím na party, kontaktujte nás! Náš zákaznický servis je tu vždy pro Vás! Hodí se pro různé narozeninové oslavy a je dobrou volbou pro dárky k narozeninám.

Současně je kvalita tisku vysoká a texty a vzory jsou jasné. Velmi rozšířené vzor boxu má jedinečný design a je potištěn nápisem "Happy Birthday". Lze použít opakovaně. Snadné sestavení vložte peníze do sáčku, nalepte sáček dohromady, proveďte průkaz.
ZnačkaLircentoud #ad