Top 10 Feuchtemessgerät Mauerwerk – Vlhkoměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Home and Garden

#ad

Bosch přístroj na měření vlhkosti UniversalHumid přesné výsledky díky výběru skupin dřeva a LED semaforu pro snadnou interpretaci

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Pohodlná, jednoduchá obsluha: interpretace výsledků měření pomocí led semaforu pro aktuální měření: červené světlo – nedoporučuje se používat, žlutá – použití ohrožující, zelená – připravena k použití.

Použití s různými druhy dřeva: přesné výsledky díky možnosti volby mezi dvěma skupinami dřeva; nálepku s několika příklady pro každou skupinu dřeva ve 12 jazycích lze připevnit na nářadí. Plus odchylka závislá na použití. Rozsah dodávky: univerzální humid, 3 aaa baterie, dřevěné skupinové nálepky ve 12 jazycích, pásek na zápěstí, návod český jazyk nelze zaručit.

Rychlé měření: kontrola obsahu vlhkosti dřeva pomocí kolíkové techniky jako orientace pro uživatele; tužky lze snadno zasunout do dřeva. Snadná manipulace se 2 tlačítky: tlačítko pro výběr dřeva pro výběr skupiny dřeva, tlačítko měření pro zapnutí/vypnutí nástroje a uložení aktuální naměřené hodnoty na displej.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška2.4
Délka7.8
Hmotnost0.35
Šířka5.28
Číslo dílu0603688000
Modelka0603688000
Záruka2 roky výrobce.

2. ALLmeter

#ad

Nulová funkce, úložný vak na stěny, funkce alarmu, bez jehly se sondou teploty/vlhkosti, zdivo, 2,7", dřevo, měřič vlhkosti, LCD barevný displej, ALLmeter Měřič vlhkosti

#ad
ALLmeter #ad - Vysoká přesnost: allmeter vlhkoměry zajišťují vysoce přesné měření s přesností 4 %. Jasné a přesné zobrazení vlhkosti rozsah měření vlhkosti: 0 % až 99, 7palcovým barevným LCD displejem, 9 % usnadňuje interpretaci výsledků. Lcd obrazovka: vlhkoměr je vybaven velkým podsvíceným 2, jsou naše vlhkoměry dobře čitelné i za různých světelných podmínek.

Ať už používáte korek nebo tvrdé dřevo, můžete se spolehnout na naše měřicí přístroje, které poskytují přesné hodnoty vlhkosti, abyste dosáhli optimálních výsledků. Design bez jehly: allmeter nedestruktivní vlhkoměry v designu bez jehly umožňují přesné a spolehlivé měření vlhkosti, aniž by došlo k poškození materiálu. Měření teploty: zabudovaný teplotní senzor umožňuje měření okolní teploty během analýzy vlhkosti a poskytuje vám kompletní přehled o okolních podmínkách, které ovlivňují obsah vlhkosti.

S hloubkou analýzy až 20 mm můžete bezpečně posoudit obsah vlhkosti dřeva, stěn, sádrokartonu a jiných stavebních materiálů. Díky včasnému rozpoznání oblastí s vysokým obsahem vlhkosti můžete přijmout včas opatření, abyste zabránili dalšímu poškození a zachování integrity materiálu. Funkce alarmu: nástěnné hlásiče vlhkosti allmeter mají funkci alarmu, díky které lze rychle rozpoznat potenciální problémy s vlhkostí.
ZnačkaALLmeter #ad
VýrobceALLmeter #ad
Výška1.77
Délka7.87
Šířka3.35
Číslo díluALL010-DEFBA
ModelkaALL010-DEFBA

3. Brennenstuhl

#ad

S LCD displejem, Brennenstuhl detektor vlhkosti MD vlhkoměr / vlhkoměr na dřevo nebo stavební materiály

#ad
Brennenstuhl #ad - Rozsah měření 5 - 50% pro dřevo, pro stavební materiály 1, 5 - 33%. Robustní a praktický měřič vlhkosti pro stanovení obsahu vlhkosti dřeva nebo stavebních materiálů, jako je B. Beton, potěr, sádrokarton, cihly, tapety atd. Rozsah dodávky: 1 x detektor vlhkosti mD s LCD displejem dodávka bez baterie - ve špičkové kvalitě od brennenstuhl. Zařízení pro měření vlhkosti s praktickou funkcí „Hold“ umožňuje měření i na těžko dostupných místech. Měřič s automatickým vypnutím přibližně 3 minuty po posledním použití.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška0.98
Délka5.91
Hmotnost0.35
Šířka2.56
Číslo dílu1298680
Modelka1298680
ZárukaKeine angabe.

4. Valiant

#ad

Digitální měřič vlhkosti FIR421 od Valiant na palivové dřevo, dřevo a zdivo – černý

#ad
Valiant #ad - Snadná obsluha a čtení i při slabém osvětlení. Teplota se zobrazuje ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Barevně kódovaný indikátor vám ukáže vhodnost dřeva k vypalování. Měří obsah vlhkosti palivového dřeva, stavebního dřeva a zdiva. Dodává se s ochranným pouzdrem.
ZnačkaValiant #ad
VýrobceValiant #ad
Výška4.33
Délka1.97
Hmotnost0.13
Šířka0.79
Číslo díluFIR421
ModelkaFIR421

5. Gann

#ad

Stavební indikátor, Gann HYDROMETTE BL Compact B2

#ad
Gann #ad - Praktický rychloměr vlhkosti v kapesním formátu pro bleskově rychlé jednorázové nebo sériové měření. Min-, max a hold funkce pro naměřené hodnoty. Přímé zobrazení stavební světla v % hmotnostních a v CM % přes 3řádkový LCD displej, rozlišení: 0, 1 %. Charakteristické linie pro 7 druhů stavebních materiálů. Funkce akustického alarmu při překročení uživatelsky definované mezní hodnoty.
ZnačkaGann #ad
VýrobceGann #ad
Délka200
Číslo díluA
ModelkaHydromette BL Compact B 2

6. TOPTES

#ad

Velký LCD displej, TopTes Měřič vlhkosti, 7 kalibračních stupnic, měřič vlhkosti na stěny a dřevo TS-630, měřič vlhkosti dřeva s bateriemi – typ pinu, trojbarevné podsvícení

#ad
TOPTES #ad - Typ pinů a provoz na baterie měřič vlhkosti ts-630 je provozován na baterie a je vybaven ochranným krytem pro ochranu měřicích jehel. Tříbarevné podsvícení pro snadné použití měřič vlhkosti toptes ts-630 má tříbarevné podsvícení s vysokým rozlišením, která při nízké vlhkosti zezelená, interpretace výsledků měření pomocí LCD obrazovky, při střední vlhkosti oranžová a při vysoké vlhkosti červená.

Velká lcd obrazovka pro přesné naměřené hodnoty s tímto měřičem vlhkosti získáte přesné naměřené hodnoty na 2, 25" velké obrazovce. Rychle identifikujte vlhkou oblast způsobenou únikem vody, abyste určili potřebný stupeň sanace. Přístroj se po 10 minutách nepoužívání automaticky vypne, aby šetřil energii. Proč si vybrat toptes nástroje toptes jsou známé svou dostupností, 1× přepravní taška, 1× pár vyměnitelných sond, 1× uživatelská příručka, kvalitou a spolehlivostí a nabízíme 3letou záruku na výměnu a doživotní technickou podporu.

Poskytuje přesné naměřené hodnoty díky fyzickému kontaktu se dřevem a stěnami. Praktický přístroj lze použít ke kontrole obsahu vlhkosti v palivovém dříví nebo sádrokartonových deskách a má ukazatel trámů a procenta. Má 7 kalibračních stupnic a přesnost +-2 %. Balení obsahuje 1× měřič vlhkosti ts-630, 3× AAA baterie, 1× mini klíč. Irá obrazovka vás rychle informuje o hodnotách vlhkosti ve dřevě a zobrazuje vlhkost na stěnách.
ZnačkaTOPTES #ad
VýrobceTOPTES #ad
Výška0.98
Délka5.51
Hmotnost0.33
Šířka2.17
Číslo díluTS-630OR0017
ModelkaTS-630OR0017
ZárukaZáruka 3 roky

7. Proster

#ad

Až 3/4 palce pod povrchem, zdivo, tvrdé a měkké dřevo, Měřič vlhkosti, bezkolíkový měřič vlhkosti dřeva s barevným displejem pro nedestruktivní detekci vlhkosti na stěně

#ad
Proster #ad - Například: 1. Lze jej použít také pro měření vlhkosti v omítce a dokonce i na stropech. Snadné čtení a použití – vlhkoměr má velký podsvícený lcd displej a 3barevné led sloupkové diagramy s jasným inverzním kontrastem; pomocí tlačítka režimu bez problémů vyberte materiál; tlačítko HOLD, funkce automatického vypnutí, upozornění na rozsah a nízký ukazatel baterie.

První opatření proti tvorbě plísní. Ochrana povrchu – bezkontaktní měřič vlhkosti může bez destrukce měřit obsah vlhkosti tvrdého dřeva, měkkého dřeva nebo stavebních materiálů, odstranění poškození vodou, jako je sádrokarton a cihla. Přístroj je bezkontaktní měřicí přístroj, který dokáže měřit vlhkost pod povrchem materiálů jako je sádra, cihla, tvrdé dřevo a měkké dřevo do hloubky maximálně 19 mm. Barevný displej tři barvy led – jednoduché rozlišení během ovládání, intuitivní čitelnost.

Vyberte si suché dřevo. 4. 3. Celkový rozsah měření činí 5 – 70 % pro stěny a cihlové konstrukce a 5–75 % pro měkké dřevo a tvrdé dřevo. Vizuální 3barevné led alarmy a akustické alarmy – poslouchejte vysoké tóny, abyste si přesně přečetli místo s nejvyšší koncentrací vlhkosti nebo použijte 3barevné LED sloupkové diagramy pro rychlou kontrolu. Měřič vlhkosti dřeva varuje před vlhkými oblastmi, aby zjistil, zda je vlhkost stále k dispozici perfektní živná půda pro plísně nebo zda již zaschlá.
ZnačkaProster #ad
VýrobceProster #ad
Výška1.12
Délka5.91
Hmotnost0.6
Šířka2.64
Číslo díluPST221-US
ModelkaPST221-PST

8. Voltcraft

#ad

VOLTCRAFT MF-100 Indikátor vlhkosti materiálu

#ad
Voltcraft #ad - Funkce Hold. Dodatečná funkce hold vám umožňuje krátkodobě uložit výsledek měření. Nastavitelná funkce MIN/MAX s akustickým alarmem. Funkce min/max vám umožňuje rychlé a efektivní měření, i když během měření nemůžete displej odečíst. Detekuje nedestruktivně povrchovou vlhkost u všech druhů stavebních materiálů.
ZnačkaVoltcraft #ad
VýrobceVOLTCRAFT #ad
Výška9.45
Délka1.18
Hmotnost0.49
Šířka2.36
Číslo díluMF-100
ModelkaMF-100

9. Tobolin

#ad

Sádru, omítku – měření nedestruktivní – hloubka měření 40 mm, stěnu, TOBOLIN Měřič vlhkosti Tobometer HY – měřič vlhkosti s LCD displejem pro zdivo – měřič vlhkosti pro zdivo, dřevo

#ad
Tobolin #ad - Použití a interpretace kousnutí nožem je tak velmi snadné. Spolehlivá referenční databáze: zjistěte obsah vlhkosti porovnáním s naší rozsáhlou referenční tabulkou s ověřenými hodnotami.

Hloubka: vysokofrekvenční vlny toboMETER HY pronikají cca 40 mm do zdiva bez poškození. Ochranné pouzdro není součástí nabídky. Srovnávací tabulka slouží k tomu, aby bylo možné přímo odečíst stupeň vlhkosti a byla vyvinuta speciálně pro TOBOMETER HY. Rychlé a jednoduché měření: díky automatické kalibraci změříte rychle a bezpečně po pouhých dvou stisknutích tlačítek.

Použití: topometr hy funguje spolehlivě pro všechny běžné stavební materiály, cement, beton, pórobeton, vápno, duté cihly, jako jsou plné cihly, vápenopískové cihly, dřevo atd. Speciální snímání: integrované stínění v měřiči vlhkosti snižuje vliv okolí a zajišťuje nedestruktivní měření jako skutečná alternativa k levným přístrojům.
ZnačkaTobolin #ad
VýrobceMARAWE #ad
Číslo dílu03-07-00050

10. Einhell

#ad

Rozsah měření dřeva 6 – 60 %, poutko na nošení, Einhell Měřič vlhkosti dřeva LCD displej, pevné látky 0,2–2,9 %, ochranný kryt, výstraha při nízkém nabití baterie, funkce automatického vypnutí

#ad
Einhell #ad - Vestavěný teploměr – s měřicím přístrojem lze díky zabudovanému teploměru měřit okolní teplotu 0 až 40 °C. Měření vlhkosti – přesné měření vlhkosti ve dřevě, sádra rozsah měření 0, 2 až 2, papíru, beton, jako je malta, kartónu rozsah měření 6 až 60 % a v pevných látkách, 9 %.

Ochranný kryt pro elektrody – pro měření vlhkosti se dvě elektrody vtlačují do materiálu. Pokud přístroj zrovna nepoužíváte, chrání kryt elektrody před poškozením. Funkce automatického vypnutí – po 15 sekundách doby odpočinku se měřič vlhkosti automaticky vypne. Lcd displej s výstražným symbolem – na reagujícím lcd displeji lze přehledně odečíst výsledky měření. To šetří baterii a prodlužuje životnost. Při nízkém stavu baterie se na displeji objeví výstražný symbol.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška1.73
Délka4.8
Hmotnost0.24
Šířka1.97
Číslo dílu4501622
Modelka4501622