Top 10 Häfft Planer 2024 Ringbuch – Diáře a plánovací zápisníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Häfft

#ad

Kalendář | udržitelný a neutrální vůči klimatu, denní plánovací kalendář, termínový kalendář, Organizér Chäff Day by Day 2024 A5 Berry, 1 den 1 strana | Hardcover denní kalendář 2024 A5

#ad
Häfft #ad - Udržitelné a klimatické prostředí – plánování s dobrým svědomím: kvůli životnímu prostředí je náš prémiový papír vyrobený z odpovědných zdrojů udržitelného lesního hospodářství, certifikace FSC a potištěn neutrálně klimaticky neutrálně.

Denní kalendář 2024 a5 – od ledna do prosince každý den nejlépe uspořádáno: 1 pracovní den na každou stranu sobota/neděle vždy na půl strany – tak je dostatek místa pro všechny termíny a úkoly. Užitečné vlastnosti a další stránky – rozdělení denních časů, pole pro poznámky, plán dovolené, extra sloupec úkolů. Trvanlivé a náročné vázání nití zajišťuje příjemné chování.

Se 2 záložkami a praktickým poutkem na tužku. Vysoká kvalita – robustní tvrdá vazba je potažena vazbou z ušlechtilé umělé kůže a je ozdobena ušlechtilou fólií. Praktický formát – knižní kalendář v praktickém brožovaném formátu DIN A5 15, 3 x 21, 3 x 2, 3 cm; strany: 384. Kromě toho: přehled prázdnin de & at, měsíční a roční přehledy, stránky s adresami a další stránky s poznámkami.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.91
Délka8.43
Šířka5.91
Číslo dílu7548-1 berry

2. Häfft

#ad

Časovač Fancy 2023/2024 A5 Time to Shine školní kalendář, semestrální plánovač se spirálovou vazbou pro vyšší stupeň, školní plánovací kalendář, vzdělávání nebo, školní plánovací kalendář, Häfft

#ad
Häfft #ad - Jedinečné extra stránky – přání, osobní recenze za rok, hraní, barometr lásky, vzrušující lifelista, seznamy životních cílů, plány & cíle s výhledem na srdce s: seznamem kbelíků, užitečné školní znalosti, prázdninové plány a další!.

Díky spirálové vazbě lze jednotlivé strany perfektně překlopit. Praktický formát – din a5 21 x 16 cm se hodí do téměř každé tašky a batohu. Velmi láskyplně vytvořeno – jemné pastelové barvy a měsíčně se měnící akvarelové ilustrace, Mood Tracker k vybarvování a vlastní tvorbě. Spirála / wire-o je přirozeně barevně sladěna pro vysoce kvalitní zušlechtění fólie. Udržitelné a klimatické prostředí – plánování s dobrým svědomím: z důvodu životního prostředí je náš prémiový papír 90 g/m² z odpovědných zdrojů udržitelného lesního hospodářství, certifikace FSC a potištěn neutrálně klimatem.

Hodně radosti při plánování:-. Love & happy vibes inside – Časovač bestie spirálový kalendář a5: s gumovým páskem, nálepkami a ušlechtilou fóliovou ražbou na obalu přehledný kalendář, 1 týden na 2 stranách a doba provozu od srpna 2023 do září 2024.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.83
Délka8.43
Hmotnost0.88
Šířka6.5
Číslo dílu7068-5 tishb

3. Häfft

#ad

Týdenní kalendář, organizér, týdenní plánovací kalendář, termínový kalendář s kapsou | udržitelný a, plánovací kalendář, Chäff týdenní poznámkový kalendář 2024 A5 plátkové zlato pevná vazba

#ad
Häfft #ad - Plánovač termínů 2024 a poznámkový blok v jednom – vlevo kalendářní týden, prázdnin a svátků de a at, vpravo spousta místa pro poznámky! Včetně měsíčních a ročních přehledů, plánovače dovolené a dalších. Vysoce kvalitní zpracování – vázání nití zajišťuje příjemné chování při nárazu.

Praktický formát – termínový sešit v praktickém brožovaném formátu din a5 21 x 15 cm, strany: 160 Udržitelné a klimatické prostředí – plachty s dobrým svědomím: z důvodu životního prostředí je prémiový papír 90 g/m² z odpovědných zdrojů, certifikovaný FSC a potištěn neutrálně klimatem. Pevná vazba je robustní a zušlechtěná lesklou fóliovou ražbou Dvě záložky pomáhají při hledání stránek.

A díky poutku je vždy k dispozici vhodné pero. Doba platnosti je od ledna do prosince 2024. S týdenním poznámkovým časovačem od Chäff se určitě nezapomíná na schůzku nebo úkoly. S gumovým páskem, v žabí tašce máte volné lístky, poutkem na pero a zasouvací kapsou – díky praktickému gumovému pásku lze poznámkový kalendář uzavřít, doklady atd.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.59
Délka8.27
Šířka5.91
Číslo dílu7457-2 blago

4. Häfft

#ad

Paper&you® 2dílná sada: A5 seznamy úkolů blok a týdenní plánovací kalendář duha | 2 x 50 stran, vč. místa pro poznámky na přední a zadní straně!

#ad
Häfft #ad - Zcela krásně organizovaná – sada bloků formátu a5 od nakladatelství häfft-verlag se dvěma stylovými bloky: blok s 50 seznamy úkolů a zabudovaným poznámkovým blokem na zadní straně a hezký týdenní plánovací kalendář na 50 týdnů s mnoha doplňky.

Udržitelné a klimatické neutrální – plánování, a to s dobrým svědomím: z důvodu životního prostředí je náš papír z odpovědných zdrojů, kolik chcete, certifikovaný FSC a vytištěn neutrálně klimatem. Praktický formát – din a5 21 x 14, 5 cm ideální pro připnutí na stěnu nebo do chladničky, do batohu, kabelky nebo psacího stolu.

Zapomněli jste na včera – ať už plánujete svůj týden, děláte si poznámky, zapisujete nápady a myšlenky nebo děláte seznam úkolů – s těmito dvěma bloky je zapomenutí včera. VÍce je vÍce – extra silný prémiový papír 100 g/m² = o 20 % silnější než jiné bloky na úkoly + díky láskyplně vytvořeným květinovým potiskům lze listy kromě toho používat i pro scrapbooking nebo kutilství.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.59
Délka8.27
Šířka5.83
Číslo dílu8578-9 sku

5. Häfft

#ad

Rodinný plánovací kalendář 2023/2024 A5 plátkové zlato Rodinný kalendář 18 měsíců: červenec 23 až prosinec 24 | Rodinný plánovač až pro 4 osoby + mnoho užitečných funkcí | udržitelný a klimaticky neutrální

#ad
Häfft #ad - Kromě toho je tento kalendář dodáván bez dalšího přebalování. Praktický formát – obálka a5+ 16 x 22, vnitřní díl a5 15 x 21 cm, vnější zemina: barevné rejstříky pro rychlé nalezení požadovaného kalendářního týdne, 5 cm, skryté a stabilní vázání drátěného hřebenu, 256 stran, můžete začít!.

S extra měsíčním kalendářem pro vyklápění, záložkou pro upnutí, gumičkou k uzavření, kapsičkou na doklady/poznámky. Udržitelný a klimatický – plánování s dobrým svědomím: z lásky k životnímu prostředí je náš papír z odpovědných zdrojů, certifikováno FSC a neutrálně potištěno. We are family – přehledný rodinný týdenní kalendář se 4 sloupci pro až čtyři osoby s dobou platnosti od července 2023 do prosince 2024. Vždy vše v přehledu – týdenní plánovací kalendář pro celou rodinu se všemi svátky a školními prázdninami pro de a at, nouzové a servisní čísla, přehled impulzů, plánovač dovolené, plánovač večírků, roční odpočítávání, seznamy adres, regionální kalendář ovoce a zeleniny a užitečné nápady a znalosti.

Snadná organizace – s užitečnými seznamy a tipy zvládněte každodenní rodinný den uvolněněji: měsíční přehledy s narozeninovými seznamy, týdenní seznam úkolů pro odškrtnutí, rozvrhy domácnosti, týdenní jídelní plán, rozvrhy dětí a další….
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.87
Délka8.86
Hmotnost0.88
Šířka6.38
Číslo dílu7136-6 blago

6. Häfft

#ad

Studijní plánovač/semestrální plánovač pro vyšší stupeň, školní plánovač, studium | udržitelný a, vzdělávání, školní plánovač, Häfft, Časovač 2023/2024 A5 Blue Marble Hardcover kalendář pro žáky

#ad
Häfft #ad - Mnoho praktických vlastností – plánovač pro žáky a studenty s mnoha dalšími stránkami, seznamy známek, cíle a projekty, mapy, které zaručeně usnadní každodenní život: pole s adresami, seznamy učení a zkoušek, základní školní znalosti, životní hacky, plánovač dovolené atd.

Také nepoužíváme další přebal. MotivacÍ plÁnek jmenovÁnÍ – doba provozu: srpen 2023 – září 2024, vtipné rčení + zábavná fakta, náladové obrázky, 2 záložky, měsíční náhled, 1 týden na 2 stranách, čtyři rozvrhy a samozřejmě dostatek místa k naplnění. Přehledné, inspirace, vpravo víkend s dostatkem místa na poznámky, jasné a robustní – vlevo je zobrazen pracovní týden, termíny nebo seznamy úkolů. Klimatický a udržitelný – plánování s dobrým svědomím: z důvodu životního prostředí je náš prémiový papír 90 g/m² z odpovědných zdrojů trvale udržitelného lesního hospodářství, certifikovaný FSC a vytištěn neutrálně klimatem.

Kromě toho: trvanlivé šití nití a omyvatelná tvrdá vazba se zaoblenými rohy. Vše na první pohled – pro bezproblémovou orientaci ve školním roce: Školní prázdniny německo na celostátní úrovni plus Rakousko, svátky v Německu | AT | CH, roční přehled a měsíční přehled pro školní rok 23/24. Formát: din a5 15 x 21 cm, strany: 220 .
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.71
Délka8.43
Šířka6.06
Číslo dílu7069-3 bluma

7. Häfft

#ad

1 týden 2 strany | plánovač termínů, týdenní plánovací, Chäff Business plánovací kalendář 2023/2024 A5 starorůžová, týdenní kalendář 18 měsíců: červenec 2023 – prosinec 2024 | termínový kalendář

#ad
Häfft #ad - Kolní prázdniny německo plus Rakousko, svátky v Německu | CZ | CH. Náročné vázání nití zajišťuje příjemné chování. Promyšlené a přehledné – kalendář s půlhodinovým taktem, plánovač projektů, seznamy schůzek, plánovač dovolené, týdenní špičkové projekty a úkoly, inspirativní výroky, seznamy adres, praktický přehled nákladů na cesty a další.

Dlouhá životnost & robustní – obal je kvalitně zpracovaný, má dlouhou životnost a proto se perfektně hodí pro každodenní práci a služební cesty. Praktický & praktický – termínový sešit v praktickém brožovaném formátu din a5 21 x 15 x 2 cm, strany: 238. Plány s dobrými znalostmi – z důvodu životního prostředí je čistě bílý prémiový papír 100 g/m² z odpovědných zdrojů trvale udržitelného lesního hospodářství, certifikovaný FSC a potištěn neutrálně klimatem.

Business planer 2023/2024 a5 – doba platnosti od července 2023 do prosince 2024: kalendář na 18 měsíců s 1 týdnem na 2 stranách, záložky, měsíční náhled na každý měsíc a velkým ročním přehledem k rozevření.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.71
Délka8.27
Hmotnost0.88
Šířka5.91
Číslo dílu7373-6 altro

8. Häfft

#ad

Poznámkový kalendář, termínový kalendář, týdenní, Chäff týdenní poznámkový kalendář 2023/2024 A5 květ měsíce termínový plánovač 18 měsíců: červenec 23 – prosinec 24 | týdenní plánovací kalendář

#ad
Häfft #ad - Plánovač termínů a5 a poznámkový blok v jednom – vlevo kalendářní týden, prázdnin a svátků de a at, vpravo spousta místa pro poznámky! Včetně měsíčních a ročních přehledů, plánovače dovolené a dalších. S gumovým páskem, poutkem na pero a zasouvací kapsou – díky praktickému gumovému pásku lze poznámkový kalendář uzavřít, v žabí tašce máte volné lístky, doklady atd.

S týdenním poznámkovým časovačem od chäff se určitě nezapomíná na žádnou schůzku nebo úkoly. A díky poutku je vždy k dispozici vhodné pero. Doba provozu je od července 2023 do prosince 2024. Udržitelný a klimatický – z důvodu životního prostředí je zpracovaný prémiový papír 90 g/m² z odpovědných zdrojů, certifikován FSC a vytištěn neutrálně klimatem, čímž podporuje cenné projekty ochrany klimatu.

Vysoce kvalitní zpracování – náročné vázání nití zajišťuje příjemné chování při nárazu. Praktický formát – termínový sešit v praktickém brožovaném formátu din a5 21 x 15 cm, strany: 220 . Pevná vazba má dlouhou životnost a je vyražena zlatou fólií Dvě záložky pomáhají při hledání stránek.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.71
Délka8.35
Hmotnost0.82
Šířka5.79
Číslo dílu7149-7 gp

9. Häfft

#ad

Nálepky atd. | udržitelný a neutrální vůči klimatu, školní diář vč. rčení, Häfft College-Timer A5 2023/2024 černý mramor školní diář/sešit na domácí úkoly školní diář

#ad
Häfft #ad - Kompaktní a stylový – v praktickém formátu din a5 21 x 16 cm: häfft college časovač se hodí do každé školní tašky a díky spirálové vazbě přežije celý školní rok. Týden na dvou stranách – přehledné rozdělení pro optimální plánování od srpna 2023 do července 2024.

Zde je vše v něm – školní prázdniny v německu + rakousku, plány učení, seznamy známek a dotazů, svátky v německu + at & ch, Lifehacks, třídní seznamy, přehledy zkoušek, místo pro poznámky atd. Kromě toho: nálepky, praktické seznamy, rčení & zábavná fakta, hry, přehledy a výukové pomůcky… samozřejmě;-. Váš školní kalendář 2023/2024 – se stabilní spirálovou vazbou, zušlechtěným měkkým obalem, promyšleným kalendářem v pastelových barvách a spoustou znalostí a zábavy v zavazadlech: tak nebude každodenní škola nudná.

Udržitelný a klimatický provoz – protože je to důležité: kvůli životnímu prostředí je náš papír 90g/m² z odpovědných zdrojů trvale udržitelného lesního hospodářství, certifikovaný FSC a vytištěn neutrálně klimaticky neutrálně.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.71
Délka8.31
Hmotnost0.6
Šířka6.38
Číslo dílu7070-8 schma

10. Häfft

#ad

Týdenní kalendář, týdenní kalendář, organizér, Chäff Business plánovací kalendář 2024 A5 starorůžová, 1 týden 2 strany | plánovač termínů, termínový kalendář pro perfektní řízení času | udržitelný a

#ad
Häfft #ad - Plány s dobrými znalostmi – čistě bílý prémiový papír 100 g/m² z odpovědných zdrojů, certifikovaný FSC a vytištěn neutrálně klimatem. Náročné vázání nití zajišťuje příjemné chování. Dlouhá životnost a robustní – kryt flexo je robustní jako pevný obal, současně flexibilní jako měkký obal a perfektně se hodí pro každodenní práci a služební cesty.

Praktický & praktický – termínový sešit v praktickém brožovaném formátu din a5 21 x 15 x 1, strany: 174. Promyšlené a přehledné – kalendář s půlhodinovým taktem, inspirativní výroky, seznamy schůzek, týdenní špičkové projekty a úkoly, národní styl, seznamy adres, plánovač projektů, praktický přehled nákladů na cesty a další.

Doba platnosti je od ledna do prosince 2024. Kolní prázdniny německo plus rakousko, 5 cm, svátky v Německu | CZ | CH. Business plánovač 2024 a5 – kalendář na 12 měsíců s 1 týdnem na 2 stranách, záložkami, měsíční náhled na každý měsíc a velkým ročním přehledem k rozevření.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.59
Délka8.27
Hmotnost0.73
Šířka5.75
Číslo dílu7393-0 altro