Top 10 Kommode Weiß Kiefer – Noční stolky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kistenkolli Altes Land

#ad

Krabice na jablka/víno, odkládání lahví, regál na víno, odkládací stolek, bílý/přírodní/opálené dřevo, policová krabice, rozměry cca 30 × 40 × 55 cm, Noční stolek

#ad
Kistenkolli Altes Land #ad - Tento krásný noční/odkládací stolek je v bílém, přírodním nebo opáleném provedení. Bílý/přírodní/opálené dřevo saze mohou lehce barvit. Bedna má 4 nohy, může být použita jen nastojato. Rozměry cca 30 × 40 × 55 cm. Lze ideálně použít jako servírovací stolek.
ZnačkaKistenkolli Altes Land #ad
VýrobceKistenkolli Altes Land #ad
Výška21.65
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka15.75
Číslo dílu4260361237590

2. Krok Wood

#ad

Krok Wood Noční stolek Julia z masivního dřeva 40 x 40 x 40 cm v buku

#ad
Krok Wood #ad - Díky klasickému designu dřevěného nočního stolku Julia postel perfektně doplní a harmonicky se hodí do téměř každého stylu interiéru ložnice. Noční stolek julia z masivního buku se vyznačuje silným a stabilním designem, hladkým olejem zpracovaným povrchem, který umožňuje zachovat jedinečnou kresbu přírodního stromu.

Nejjednodušší montáž, která nezabere mnoho času. Podrobný návod k montáži český jazyk nelze zaručit a všechny potřebné nástroje a upevňovací prvky jsou součástí balení;. Skříň má optimální velikost 40 × 40 × 40 cm a je vybavena prostornou zásuvkou, ve které můžete uložit mnoho malých věcí – od pomůcek, příslušenství až po časopisy a knihy. Pokud máte dotazy, poskytne vám krok wood Manager informace a obsah, který potřebujete k výběru nočního stolku nebo postele.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Výška15.75
Délka15.75
Šířka15.75
Číslo díluNj-1
ModelkaNj-1

3. Furinno

#ad

Holz, Furinno Beistelltisch mit 3 Ablageebenen, 29.21 x 34.04 x 57.91 cm, Weiß

#ad
Furinno #ad - Produktabmessung: 29. 2 breite x 57. 9 höhe x 34 Tiefe cm. Furinno passt: passt in Ihren Raum, passt zu Ihrem Budget. Einfaches stylisches design: Zierlicher 3-Ebenen-Endtisch, geeignet für kleine Räume. HinzugefÜgte sicherheitsmerkmale: Abgerundete Ecken verringern das Verletzungsrisiko. QualitÄtsmaterial: Hochwertige Verbundholz- und Kunststoffrohre mittlerer Dichte.
ZnačkaFurinno #ad
VýrobceFurinno #ad
Výška22.8
Délka11.5
Hmotnost6.2
Šířka13.4
Číslo dílu11087WH(EX)/WH
Modelka11087WH(EX)/WH
Záruka1 jahr garantie beschränkt auf herstellerfehler.

4. HOOBRO

#ad

Servírovací stolek se zásuvkou a odkládací plochou, noční skříňka pro malé prostory a ložnice, vintage hnědá černá EBF40CBZ01, HOOBRO Noční stolek s nabíjecí stanicí a USB přípojkami

#ad
HOOBRO #ad - Pomoc v domácnosti: není to jen nabíjecí konferenční stolek, telefonní stolek a další. Vedle postele, ale lze jej použít také jako noční stolek, vedle lehátko nebo na chodbě vypadá stylově, aniž by působila rušivě. Malá velikost, ale široké použití: rozměry tohoto konferenčního stolku: 40 x 40 x 56 cm d x Š x v.

Je robustní a má dobrou nosnost. Robustní a stabilní: tento servírovací stolek se skládá z dřevotřískové desky a kovového rámu. Více nabíjecích přípojek umožňuje současné nabíjení vašeho telefonu, tabletu nebo notebooku. Servírovací stolek s nabíjecí stanicí: nabíjecí stanice s 1, 5 m dlouhým síťovým kabelem obsahuje 1 zásuvku se dvěma otvory a 2 USB přípojky.

Vše se děje rychle. Se zásuvkou a dvěma otevřenými odkládacími přihrádkami nahoře a dole nabízí malý noční stolek dostatek prostoru na výstavní a úložný prostor. Montáž je hračka: díky snadno srozumitelnému návodu a jednoduché montáži servírovacího stolku musíte postupovat pouze podle konkrétních kroků a otočit přiloženým imbusovým klíčem. 4 nastavitelné nohy zvyšují stabilitu stolu a navíc chrání podlahu před poškrábáním.
ZnačkaHOOBRO #ad
VýrobceHOOBRO #ad
Výška22.05
Délka15.75
Hmotnost13.23
Šířka15.75
Číslo díluEBF40CBZ01

5. CARO-Möbel

#ad

Noční komoda pro postele boxspring, CARO-Möbel Noční stolek Barrio se 3 zásuvkami, Mexiko, masivní borovice, mořený a voskovaný, venkovský styl

#ad
CARO-Möbel #ad - Lze skvěle kombinovat s dalším nábytkem ze série Barrio. Montážní rozměry nočního stolku: 48 × 57 × 37 cm šířka × výška × hloubka. Dřevo bylo mořeno a má voskovaný povrch pro snadnou manipulaci. S výškou 57 cm lze použít také pro boxspring postele. Přirozené žilkování se optimálně uplatní. Jako užitečný pomocník v ložnici má noční stolek 3 zásuvky pro uložení různých věcí. Vyrobeno z masivního borového dřeva a rukojeti jsou vyrobeny z černě lakovaného kovu.
ZnačkaCARO-Möbel #ad
VýrobceCARO-Möbel #ad
Výška22.44
Délka14.57
Hmotnost20.39
Šířka18.5
Číslo dílu94540

6. WOLTU

#ad

Noční stolek, bílá, WOLTU® Noční stolek TSR57ws Noční komoda, servírovací stolek, se zásuvkou a otevřenou přihrádkou, s nohama, 40 × 34 × 50 cm Š × H × V, stolek na pohovku, dřevo

#ad
WOLTU #ad - Jednoduchá montáž: s pomocí snadno srozumitelného návodu a popisovaného příslušenství můžete tento malý noční stolek rychle a snadno sestavit. Perfektní velikost, pracovny nebo chodby, obývacího pokoje, konferenční stolek, konferenční stolek, konferenční stolek, konferenční stolek, konferenční stolek, aby se mohl použít jako noční komoda, servírovací stolek, šetří místo: S rozměry 40 × 50 × 34 cm Š × V × H zabírá nábytek málo místa a perfektně se hodí do vaší ložnice, konferenční stolek, stolek na kávu atd.

Moderní a všestranný: skandinávský noční stolek se vyznačuje jednoduchým a jednoduchým designem, moderním stylem a kontrastním barevným designem z bílé a šedé barvy. Protiskluzové podložky na nohách navíc zvyšují stabilitu noční komody a chrání podlahu před poškrábáním. Lze jej integrovat do každého stylu zařízení a v každém případě přinese do vašeho pokoje něco mimořádného. Optimální řešení pro optimální využití vašeho místa.

Racionální úložný prostor: tento bílý noční stolek je vybaven 40 x 34 cm velkou stolní deskou, uspořádání a udržování snadno přístupných předmětů. Na stolní desku můžete umístit stolní lampu, zásuvkou a otevřenou přihrádkou perfektní pro třídění, budík nebo mobilní telefon, fotorámeček, do zásuvky malé předměty jako klíče nebo soukromé věci a v otevřené přihrádce na knihy. Stabilní a dlouhá životnost: tento noční stolek se zásuvkou je vyroben z robustních a ekologických mdf desek a zušlechtěn bezbarvým lakem, je pevný a trvanlivý, odpuzuje vodu a je odolný proti poškrábání a lze jej snadno čistit vlhkým hadříkem.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška19.69
Délka15.75
Hmotnost14.66
Šířka13.39
Číslo dílu1

7. SoBuy

#ad

Noční stolek, SoBuy FBT95-W noční stolek se 3 zásuvkami a 2 otevřenými přihrádkami, š × š × v × š cca: 48 × 60 × 40, konferenční stolek, noční komoda, servírovací stolek, stolek na telefon

#ad
SoBuy #ad - Hmotnost: cca 17 kg, materiál: mdf e1/borovice, lakovaná; Š h cca : 48 x 60 x 40 cm viz obrázek, zatížitelnost: do 40 kg, rozměry balení cca : 55x45x21cm.

Noční stolek má otevřené přihrádky a tři výsuvné zásuvky s úchyty, přičemž je zohledněn komfort a soukromí. Malá odkládací plocha se hodí i do úzkých výklenků – ideální výška pro běžné postele. Jednoduchý design, rukojeti z borového dřeva a nohy skříně mění bílou jednotvárnost těla skříně a dodají vašemu prostoru moderní šarm. Je to perfektní kus nábytku jako noční stolek v ložnici, vedle pohovky v obývacím pokoji nebo jako servírovací stolek v přijímací místnosti.
ZnačkaSoBuy #ad
VýrobceSoBuy #ad
Výška23.62
Délka15.75
Hmotnost33.07
Šířka18.9
Číslo díluFBT95-W
ModelkaFBT95-W

8. IDIMEX

#ad

Přírodní komoda, IDIMEX Noční stolek Rondo, komoda se 3 zásuvkami, komoda z masivní borovice, masivní dřevo, venkovský styl

#ad
IDIMEX #ad - Montážní rozměry: 43 × 58 × 35 cm Š × V × H. 3 prostorné zásuvky s kovovými výsuvy. Ošetřeno bezbarvým lakem bez obsahu škodlivých látek a rozpouštědel. Robustní noční stolek vyrobený z masivního borového dřeva. Výška vhodná také pro boxspring postele.
ZnačkaIDIMEX #ad
VýrobceIDIMEX #ad
Výška22.83
Délka13.78
Hmotnost18.43
Šířka16.93
Číslo dílu8002

9. CARO-Möbel

#ad

Borovice, noční komoda na postel boxspring boxspring, masivní dřevo, CARO-Möbel Noční stolek Cancun se 3 zásuvkami, noční stolek s mořeným voskovaným povrchem

#ad
CARO-Möbel #ad - Doplňte svou ložnici dalším nábytkem z naší řady CANCUN. Ložný prostor: maličkosti jako kapesníky, krém na ruce a knihy najdou ve 3 zásuvkách dostatek místa, na odkládací ploše můžete odložit budík a lampičku na noční stolek.

Montážní rozměry nočního stolku: 46 × 57 × 40 cm šířka × výška × hloubka. Návrat k přírodě: naše noční konzole byla vyrobena z kvalitního masivního borového dřeva. Každý noční stolek se tak stane unikátem. Skvělé žilkování: díky mořenému a voskovanému povrchu zůstávají krásné detaily dřevěného povrchu viditelné. Perfektní výška: náš noční stolek se také výborně hodí pro vaši boxspring postel.
ZnačkaCARO-Möbel #ad
VýrobceCARO-Möbel #ad
Výška22.44
Délka15.75
Hmotnost22.09
Šířka18.11
Číslo dílu91414

10. HOOBRO

#ad

Vintage hnědá barva EBF128CBZ01G1, servírovací stolek se sklápěcí zásuvkou, noční skříňka s USB přípojkami a zásuvkou, HOOBRO Noční stolek s nabíjecí stanicí, noční komoda do ložnice

#ad
HOOBRO #ad - Tento konferenční stolek je vybaven 4 nastavitelnými nožkami a může bezpečně stát na nerovných podlahách a současně zabraňuje poškrábání podlahy. Servírovací stolek s nabíjecí stanicí: s velikostí 38 × 28 × 54, 5 cm d × Š × v má tato noční stolek zásuvku a 2 USB přípojky, perfektní pro mobilní telefony, lampy a další přístroje.

Robustní a stabilní: noční stolek je konstruován s kovovým rámem a dřevotřískovou deskou. Vše je hotové během několika minut. Spodní sklopná zásuvka s rukojetí splňuje vaše požadavky na uložení osobních věcí. Jednoduchá montáž: se snadno srozumitelným, vysvětlujícím návodem a jednoduchou montáží servírovacího stolku musíte postupovat pouze podle konkrétních kroků.

Univerzální použití: tento konferenční stolek se sklápěcí zásuvkou má jasné linie a boční opěrky ve tvaru X pro dodatečný vzhled a stabilitu. Klasická barevná kombinace doplní váš nábytek. Ideální pro malé prostory: otevřené police nahoře a uprostřed nabízejí spoustu úložného prostoru a výstavní plochy.
ZnačkaHOOBRO #ad
VýrobceHOOBRO #ad
Výška21.46
Délka11.02
Hmotnost12.35
Šířka14.96
ModelkaEBF128CBZ01G1