Top 10 Lupe mit Licht und Ständer 30x – Čtecí lupy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. kinkaocio

#ad

Stmívatelná velká skleněná ruční lupa, 30× 10× skládací lupa na čtení s 18 LED světlem, klenotnictví, makulární degenerace, mince, Lupa se světlem a stojanem, řemeslo, knihy, stolní lupa pro seniory

#ad
kinkaocio #ad - Perfektní dárek pro seniory: balení obsahuje 1 x led lupa, 1 x hadřík. Lze ji použít také jako přenosnou lupu při čtení nebo jako stojací lampu při práci na blízko. 30násobné výkonné zvětšení: tato lupa je vybavena 30násobným a 10násobným zvětšením a poskytuje ultračistý výhled při čtení drobných výtisků nebo detailů.

Vhodné také pro sběratele mincí, klenotníky nebo umělecké řemeslníky, aby si ověřili detaily. Děti mohou pomocí lupy pozorovat hmyz a rostliny a objevovat přírodu. Je také dobrou volbou pro většinu lidí se špatným zrakem nebo postižením. Vícenásobné použití: tato lupa na čtení je napájena 3 bateriemi aaa nejsou součástí dodávky a dodává se s malým hadříkem. Je vhodná i pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí.

Lze ji postavit jako stolní lampu na stůl nebo použít jako lupu na psací stůl. Praktický skládací design: led lupa je ergonomicky tvarovaná, lehká, skládací a snadno se drží. Zrakově postižení uživatelé mohou číst text jakékoli velikosti. Je ideální pro starší lidi ke čtení knih, novin a dopisních známek. Tato funkce je obzvláště užitečná pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí/krátkozrakostí, starší osoby nebo osoby se zrakovým postižením, kteří potřebují jasný výhled.
Značkakinkaocio #ad
Výrobcekinkaocio #ad
Výška0.04
Délka9.25
Šířka3.94
Číslo díluFDJ-White
ModelkaFDJ-White

2. MagniPros See Things Differently

#ad

MagniPros See Things Differently Magnipros 3X Large Wide Horizontální zvětšovací sklo na čtení s 10 ultra jasnými stmívatelnými LED žárovkami – velká viditelnost, černá

#ad
MagniPros See Things Differently #ad - 10 energeticky úsporných a trvanlivých smd led: naše smd led jsou dimenzovány tak, 000+ hodin a rovnoměrně osvětlené zorné oblasti, aby vydržely 100, naše LED osvětlení vydrží déle než 20 let, aniž by se museli starat o pohřbívání nebo přehřátí. Lehká a ergonomická rukojeť: pouze 7 uncí a rukojeť této led lupy je ergonomicky navržena tak, aby držela / držela většinu rukou, a je tak ideální pro všechny, kteří milují čtení po delší dobu.

Etří oči pohromadě a tlumitelné: toto vedené lupa je ideální pro všechny, kteří vidí své oči kmeny slov na jedné straně, protože se zvětšuje a nabízí světlo bez oslnění. Dlouhé a široké akrylové čočky: obdélníková čočka simuluje především způsob, 35" x 2, jakým vidíme věci, aniž byste museli neustále pohybovat rukama, velká čočka měří 4, zvětšovací čočka pokrývá velké zorné pole, 5 a zvětšuje až o 300 %.

Der rollstmívač můžete jednoduchým způsobem nastavit jas Peaks při 600 lumenech pomocí kohoutku prstu dosáhnete perfektního osvětlení pro různé úkoly. Vysoce kvalitní optická čočka: toto zvětšovací sklo je perfektní pro čtení / prohlížení malých výtisků, časopisů a také pro oční onemocnění, jako jsou stárnoucí oči, novin, makulární degenerace. Ušetřete peníze a energii a užívejte si jasné světlo s dlouhou životností.
ZnačkaMagniPros See Things Differently #ad
VýrobceMagniPros #ad
Výška1.2
Délka10
Hmotnost0.44
Šířka3.5
Číslo díluED11
ModelkaED11

3. MagniPros See Things Differently

#ad

MagniPros See Things Differently Velká obdélníková lupa na čtení s 5násobným bifokálním sklem a 10 stmívatelnými LED diodami vám poskytne rovnoměrný výhled Lit pro čtení, Low Vision, Senioři 3X

#ad
MagniPros See Things Differently #ad - 10 energeticky úsporných a trvanlivých smd led: naše smd led jsou dimenzovány tak, aby vydržely 100, naše led osvětlení vydrží déle než 20 let, 000+ hodin a rovnoměrně osvětlené zorné oblasti, aniž by se museli starat o pohřbívání nebo přehřátí. Etří oči pohromadě a tlumitelné: toto vedené lupa je ideální pro všechny, kteří vidí své oči kmeny slov na jedné straně, protože se zvětšuje a nabízí světlo bez oslnění.

Ušetřete peníze a energii a užívejte si jasné světlo s dlouhou životností. Degenerace. Lehká a ergonomická rukojeť: pouze 7 uncí a rukojeť této led lupy je ergonomicky navržena tak, a je tak ideální pro všechny, aby držela / držela většinu rukou, kteří milují čtení po delší dobu.33 x + 5 x bifokální křišťálově čisté čočky: velká obdélníková hlavní čočka může zvětšit až o 300 %, novin, časopisů a také pro oční onemocnění, zatímco menší bifokální sklo na rohu může zvětšit až 5 x 500 % pro detalis – perfektní pro čtení/prohlížení malých výtisků, jako je stárnutí očí a makula.

Dlouhá a široká zvětšovací čočka: obdélníková čočka simuluje především způsob, aniž byste museli neustále pohybovat rukama, 35" x 2, 5 a zvětšuje až o 300 %, čočka měří 4, jakým vidíme věci, zvětšovací čočka pokrývá velké zorné pole, menší bifokální čočka na rohu zvětšená až o 5 x 500%%. Der rollstmívač můžete jednoduchým způsobem nastavit jas Peaks při 600 lumenech pomocí kohoutku prstu dosáhnete perfektního osvětlení pro různé úkoly.
ZnačkaMagniPros See Things Differently #ad
VýrobceMagniPros #ad
Výška1.25
Délka10
Hmotnost0.5
Šířka3.5
Číslo díluED12
ModelkaNA

4. DUDSOEHO

#ad

Stmívatelná ruční dotyková lupa s 28dílným LED světlem pro práci, šití, hobby, stmívatelná lupa se světlem a stojanem, ruční práce – černá, Dobíjecí 5násobná zvětšovací lampa na psací stůl, čtení

#ad
DUDSOEHO #ad - Díky zesílení ošetření dosahuje tvrdost 6h, což zajišťuje lepší odolnost proti oděru a efektivně zabraňuje poškrábání čočky. Vybaveno 5násobnou lupou. Dobíjecí lithiová baterie s velkou kapacitou lithiová baterie 2000 mah s velkou kapacitou. Můžete nastavit jas od 0 % do 100 %.

A nachází se v blízkosti objektivu, dlouze stiskněte dotykový spínač, lze jej jednoduše zapnout a vypnout, která jsou výkonná a mají dlouhou životnost. Iroké spektrum použití spotřebitelé jej milují řemeslníci a nadšenci k šití, výrobě šperků, křížovému stehu, svařování, tkaní, malování, vyšívání a údržbářské elektronice. Nastavitelný husí krk a stabilní podstavec lampa s lupou má 30 cm dlouhý husí krk, takže jej můžete umístit přesně tak, zpracování dřeva, který se ohýbá v každém směru, malování, jak ho potřebujete, a poté uvolníte ruce, řemeslné a pájecí projekty a profesionální použití.

Optická skleněná čočka: toto optické 110mm sklo s 5násobným zvětšením má 28dílná led světla. Plně nabité led světlo může vydržet cca 2 – 3 hodiny. Světla mi dovolují vidět skutečné barvy. ". Dotykové nastavitelné led světlo světlo používá dotykový spínač, lupa je vybavena 28 led světly na husím krku, který je pohodlnější než tlačítkový spínač.
ZnačkaDUDSOEHO #ad
VýrobceJiujiangshi nannan keji youxiangongsi #ad
Hmotnost4.1
Číslo díluBLACK- Little Lamp-E
ModelkaBLACK- Little Lamp-E

5. WEDO

#ad

Wedo 2717501 Lupa hranatá s LED osvětlením včetně baterií černá, 11,2 x 5,0 x 1,3 cm

#ad
WEDO #ad - Rozměry cca 3, 8 cm velká plastová čočka se 3násobně zvětšuje. Rozměry: cca 11, 4 cm, 8 x 4, hmotnost: 48 g.2 x 3v cr1220 baterií. Elegantní, 5 x 3, plochý kryt s matovaným plastovým povrchem padne snadno a příjemně do ruky. Extra jasné bílé led světlo se zapne jednoduchým vytažením horní části krytu. Dodávka v průhledném sb-závěsném obalu, 7 x 1, vč. Wedo obdélníkové lupy s led osvětlením, černá.
ZnačkaWEDO #ad
VýrobceWEDO #ad
Výška1.18
Délka9.45
Hmotnost0.11
Šířka5.91
Číslo dílu271 7501
Modelka2717501
Záruka24 měsíců.

6. BEIGAON

#ad

Hobby, Beigaon Lupa se světlem a stojanem, malování, stolní lupa s LED osvětlením pro čtení pro seniory, kutilství, lupa, 3násobné zvětšení, lupa 3 barevné režimy, šití

#ad
BEIGAON #ad - Stmívatelná lampa na psací stůl lupa s 64 led světlem, přirozené a studené bílé světlo a jas lze nastavit v 10 stupních. Barva světla lze nastavit na teplé, když lampu příště zapnete. 8 dioptrií 3násobné zvětšenílampa s lupou s podstavcem má čočku z pravého optického skla o průměru 10, je pohodlný pro oči a je vhodný pro ruční práce, opravy, malování, nehalací, šití, 5 cm pro 3násobné zvětšení.

S vysokým rozlišením, ergonomickým designem, modelování a čtení pro starší lidi a jiné úzké práce. Praktičtější stolní lupa s led osvětlením design 2 v 1 stolní lampy a lupy je intimnější a praktický. Funkce paměti vám pomůže zachovat naposledy použitý barevný režim a nastavení jasu, která vám poskytne uspokojivé osvětlení. Husí krk můžete ohnout v každém směru, abyste mohli lupu umístit a stolní lampa se nepřeklopí.

Perfektní dárek pro seniory, tak i pro jemnou práci, jako je čtení novin, přátele a partnery!. Celoživotní servis lupa s usb kabelem délka: 2 m, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Lze jej použít jak pro každodenní osvětlení, rodinu, časopisů a kutilství. Lupa pro volné ruce a vážená základnaflexibilní husí hrdlo s lupou má čtvercový, polstrovaný podstavec a 15" dlouhý husí krk.
ZnačkaBEIGAON #ad
VýrobceBEIGAON #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost3.53
Šířka8.27
Číslo díluML-2
ModelkaML-2

7. Nomiou

#ad

3 pomocná ramena osvětlená lupa na čtení, se světlem s 28 stmívatelnými LED, čtení, pomocná lupa s denním světlem, šití, Lupa se světlem a svorkou, 3× zvětšení, hobby

#ad
Nomiou #ad - Lampa je perfektní pro čtení, puzzle, malování, ruční práce, výrobu šperků nebo pro profesionální použití. Pro dosažení nastavitelných led světelných efektů, můžete nastavit jas od 0 % do 100 %. Spínač se nastavuje na kabelu, pokud potřebujete nastavit světlo. Pohodlnější usb napájení usb napájení, která podporují usb přípojku, není nutná žádná baterie, jako jsou notebooky, powerbanky, USB nabíječka atd.

Vysoce kvalitní stolní kovová svorka z hliníku, na lůžkovém prkně psacího stolu, snadno umístíte tam, která nepoškodí povrch nábytku a snadno a stabilně umístěná na pracovním stole, není snadné se třást a nezabírá prostor. Nemusíte přejít. Osvětlený jas s 6 různými tloušťkami: přírodní světlo s 6 stupni jasu, kutilství, opravy elektroniky, aby splnilo vaše různé požadavky na světlo v různých prostředích. Osvětlená lupa se hodí pro každodenní čtení, zhodnocení hodnoty šperků, zvětšení mapy, šití, živé video, opravy elektronických součástek, ruční výšivky atd.4

4, zvětšující se o šířku pravého dioptrického skla o šířce 3, optická skleněná čočka perfektně snižuje únavu očí a nabízí vám skvělé prostředí pro čtení a práci. Umístěte jej jednoduše na místo, funguje s většinou zařízení, které je pohodlné pro kontrolu. 100% spokojená světelná lupapřizpůsobíme také adaptér, přinášíme vám více zkušeností při online učení a opravách desek plošných spojů atd. Nastavitelný husí krk 2 flexibilní pomocná ramena : "třetí ruka s lupou" toto pomocné ruční pájení má 2 flexibilní ruce, kde chcete.
ZnačkaNomiou #ad
VýrobceNomiou #ad
Číslo dílufdjgjpl-021
Modelkafdjgjpl-021

8. TERYJN

#ad

čtení – černá, Lupa se světlem a stojanem – 3 × 8 W lampičky s nastavitelnou svorkou, 3 režimy osvětlení lupa se 42 LED světly 10stupňová stmívatelná lupa pro práci

#ad
TERYJN #ad - Iroké použití : upínací lupa 2 v 1 může splnit požadavky různých hobby a pro pájení desek tištěných spojů, montážních desek, přátele a kolegy, diamantová malba, oprav elektronických výrobků, ocenění šperků atd.2, 36" objektiv stačí k tomu, abyste při práci viděli plné zorné pole.

Může splnit vaše požadavky v různých prostředích a lépe fungovat. Klipová základna s protiskluzovou podložkou pevně uchopí každý povrch, je lehký a stabilní, snadno se setře s ní dobře zvládne práci a zlepšují efektivitu. Tato úžasná lupa se světlem a stojanem je skvělým dárkem pro rodinu, každodenní čtení, zdobení nehtů a ruční výšivky, kteří probudí radost ze života a zvýší produktivitu. Napájení přes usb: tato lampa na lupy s podstavcem je dodávána s kabelem 150 cm a usb portem, napájecími zdroji, powerbankami, který je vhodný pro většinu přístrojů, které podporují USB připojení.

Lupa s lepidlem je vyrobena z materiálu odolného proti poškrábání, který dokáže dobře chránit čočku. 3násobné zvětšení: lupa se světlem používá 3násobnou optickou vysoce výkonnou skleněnou čočku, díky které je váš pohled jasnější. 460 cm dlouhý husí krk lze flexibilně nastavit o 360° na požadovanou výšku a polohu. Flexibilní 360° a nastavitelné: robustní lupa s lepidlem používá rameno s husím krkem z hliníkové slitiny a hořčíku, nepoškrábe povrch, neklouže, která je velmi robustní.
ZnačkaTERYJN #ad
VýrobceTERYJN #ad
Hmotnost0.99
Číslo dílu003
Modelkalupe-01

9. MOJINO

#ad

Poštovní známky, inspekce, mince, malá 10násobná 30násobná lupa na čtení pro seniory, MOJINO Lupa se světlem, knihy černé, osvětlené zvětšení 30 × 10 × s 21 LED světlem

#ad
MOJINO #ad - Při oddělení čoček ukazuje 10× zvětšení, a ukazuje zvětšení 30x, zatímco obě čočky jsou kombinovány. 21 led zajišťuje rovnoměrné světlo na čtení. Je to smysluplný dárek pro vaši rodinu a usnadňuje její práci, čtení, koníčky a pozorování.

Tato ruční lupa je užitečná pro starší a slabozraké lidi, aby lépe viděli. 100% záruka spokojenosti: 180 dní bezpodmínečná záruka vrácení peněz a záruka kvality 365 dní. Jasná se 3 stupni osvětlení: jas osvětlení lze přepínat v závislosti na světelných podmínkách, zejména pro lidi s makulární degenerací nebo dalekozrakostí, čímž se snižuje únava očí. Co je součástí dodávky: 1 x lupa, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 x čisticí ručník.

Kombinace 30 × 10× dvojitých čoček: tato velká lupa z dvojitých čoček dosahuje různých zvětšovacích efektů díky rozdělení a kombinaci. Tipy: pouze pro každodenní použití; není vhodné pro laboratorní použití. Dvojité zvětšení může lépe vyhovět vašim různým potřebám. Ideální dárek pro rodinu: lupa od mojino je užitečná pro starší lidi, výrobce šperků a řemeslníky.
ZnačkaMOJINO #ad
VýrobceDongguan Boshikuang Optical Instrument Co., Ltd #ad
Hmotnost0.53
Číslo díluFD-8895
ModelkaFD-8895

10. NZQXJXZ

#ad

NZQXJXZ 2-in-1 Lupe mit Licht und Ständer, 10X 20X Lupenlampe mit großem Sockel & Klemme, Lesen, Naharbeit, 3 Farbmodi 10 stufenlos dimmbare Lupenbrille für Hobby, Schmuck

#ad
NZQXJXZ #ad - Es ist auch perfekt zum lesen, lernen, Ihren Mann oder Ihre Frau, Stricken, Reparieren und Löten. Die basis ist beschwert, eine Werkbank, ein Regal oder ein Tisch lassen sich leicht montieren. Ein schreibtisch, max Klemmabstand von bis zu 6cm/2. 3 in. Die beleuchtete lupenbrille ist für menschen gedacht, bis zu 10X & 20X Vergrößerung, die in der Nähe arbeiten müssen oder eine Sehhilfe benötigen.

So haben sie die hände frei und können Zeitungen lesen, um mehr Winkel der Verwendung zu schaffen. Die hohe vergrößerung erleichtert das Lesen/Betrachten von Kleingedrucktem, Perlen und Mini-Leiterplatten. Perfekte anwendung auf kleine detailsclip-on lupe mit licht und ständer ist sehr geeignet für die arbeit an kleinen/kleinen Dingen. Es ist ein großartiges geschenk für ihre Freunde, Nähen, Malen, Malen, die sich auf ihre Arbeit oder ihr Handwerk konzentrieren müssen.3 farben & dimmbare beleuchtungdie lupe mit licht und ständer hat 72 hochhelle led-lampenperlen, weiß und warm, die über ein mitgeliefertes USB-Kabel mit Strom versorgt werden.

Verbesserter quadratischer hochleistungssockel und clipdie lupe hat eine gewichtete basis und einen metallclip, die gut an Ort und Stelle bleibt und überhaupt nicht kippt. Es dauert nur 5 sekunden, 5in lang und kann auf die gewünschte Position eingestellt werden. Der flexible schwanenhals ist frei ausziehbar und bietet viel Spielraum für den Einsatz. 3 farbtemperaturen weiß, warm - jeder Modus kann zwischen 10% und 100% Helligkeit eingestellt werden.
ZnačkaNZQXJXZ #ad
VýrobceZQXJXZ #ad
Číslo díluNZZ35C1107FDJA
ModelkaNZZ35C1107FDJA