Top 10 Make Up Mirror – Stolní zrcadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FANCYSEEU

#ad

Stolní zrcadlo s vysokým rozlišením, zrcadlo na líčení do koupelny, FANCYSEEU Kosmetické zrcátko oboustranné se zvětšením 1 × 10 × otočné, ložnice

#ad
FANCYSEEU #ad - Můžete podle libosti přepínat mezi 1násobným a 10násobným zvětšením a zrcadlo nabízí jasný obraz v každém úhlu. Perfektní dárek & zákaznický serviskosmetické zrcátko fancyseeu zabírá málo místa a šetří tak cenné místo na toaletním stolku. Zaoblené hrany jsou bohatě lesklé a vykazují elegantní retro styl.

Zrcadlo je vyrobeno z chromované ušlechtilé oceli, která má dlouhou životnost a je odolná vůči korozi a lze ji použít také ve vlhkém prostředí, jako jsou koupelny. Odnímatelný podstavec usnadňuje přepravu a dělá z něj nepostradatelné kosmetické zrcátko pro vaše cesty. 10násobné zvětšovací zrcátko vám pomůže rozpoznat detaily vašeho obličeje a lze jej také použít k nošení kontaktních čoček, holení atd. Ušlechtilé kosmetické zrcátkooboustranné kosmetické zrcátko má klasický kulatý design zrcadla s celkovým provedením z chromované ušlechtilé oceli.

Pokud vaše stolní zrcadlo obdržíte v poškozeném stavu, kontaktujte nás prosím ihned přes Amazon. Design otočný o 360°oboustranné kosmetické zrcátko lze otáčet o 360°, aby bylo stabilní v každém úhlu a usnadnilo prohlížení. 8" oboustranné zrcátko na make-up designová struktura oboustranného zrcadla usnadňuje nalezení ideálního vzhledu pro váš obličej. Toto stolní zrcadlo je ideální pro dekoraci ložnice, koupelny nebo kanceláře.
ZnačkaFANCYSEEU #ad
VýrobceFANCYSEEU #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluFAN003A
ModelkaFAN003A

2. WONSUN

#ad

WONSUN Impressions Hello Kitty LED Handheld Mirror, Makeup Mirror with Standing Base and Adjustable Brightness

#ad
WONSUN #ad - Sendung, rückgabe- und rückerstattungspolitik. Wenn sie irgendwelche probleme mit Ihrem Artikel haben, kontaktieren Sie uns bitte über unseren Verkäufer-Storefront. Sitzertifizierung worlthing worlthing worlth - fügen sie ihrem Schminkset mit dem entzückendsten Handspiegel etwas Niedlichkeit hinzu! Dieser Hello Kitty LED-Handspiegel ist ein charmantes Stück im Impressions Schminktisch für den täglichen Gebrauch.

Tollepreisprechpreis - der beleuchtete schminkspiegel wird durch den eingebauten Akku angetrieben. Supportreffliche bewegungsfreiheit, schutz, indem sie einfach auf den Knopf drücken. Inklusive einer lichtanzeige: Rot beim Laden, zusätzliche Batterie zu kaufen, Blau bei voller Aufladung. Sie können es mit Strom versorgen, um die Helligkeit einzustellen. Keine notwendigkeit, laden Sie einfach den eingebauten Akku auf.

Ihre zufriedenheit ist uns so wichtig. Kompaktes und schlankes design mit verstellbarem Ständer macht diesen Spiegel ideal für die Aufbewahrung in Ihrem Gepäck, perfekt für unterwegs. Sinnvolle bearbeitung mit magnetkugel-standfuß zum andocken des Spiegels für freihändige Nutzung. Drücken und halten sie die Taste, Hello-Kitty-Spiegel ist von einem hellen LED-Lichtstreifen umrandet. Einfaches aufladen durch einfaches Einstecken des USB-Ladegeräts an den Spiegel.
ZnačkaWONSUN #ad
VýrobceWONSUN #ad
Výška11
Délka7
Hmotnost1
Šířka1
Číslo díluIVMM-HK02-WHT
ModelkaIVMM-HK02-WHT

3. Ohotecy

#ad

Zrcátko na líčení o 360°, oboustranné zvětšovací zrcadlo do koupelny, make-up zrcátko, stolní zrcadlo, otočné zrcátko na make-up zlaté, Ohotecy Kosmetické zrcátko 8 palců, 10× a 1× zvětšení

#ad
Ohotecy #ad - Toto 8palcové stolní zrcadlo s robustním podstavcem se perfektně hodí pro komody, hotely, aby se zabránilo překlopení při otáčení zrcátka. Díky své přenosnosti a prostorově úspornému designu je perfektním společníkem na cestách, v autě, ať už jste na dovolené, na dovolené nebo na služební cestě. Kulatá 8palcová plocha zrcadla na líčení je větší než normální 6palcová plocha zrcadla, takže uvidíte více detailů.

Nadčasový klasický design klasický design tohoto začátku znamená, že vaše zrcadlo nikdy nevyjde z módy! Kosmetická zrcadla jsou často skvělým doplňkem stávajícího nábytku a toaletních stolků. Pokud se vzdálíte od konkávního středu zrcadla, může se kvalita odrazu mírně snížit. Tato funkce usnadňuje přepravu v zavazadle, v kabelce nebo batohu, aniž by vznikl dodatečný objem nebo hmotnost. Vybaveno 1x hd zrcátkem pro veškerý make-up a 10x lupou pro přesné detaily, kontaktní čočky a další. Zrcadlo na make-up 1 × 10 × oboustranné, můžete bez problémů nanášet oční linky, obočí, zvětšovací zrcátko na make-up vám pomůže dosáhnout zcela jednoduše perfektního make-upu.

Protiskluzová základna pro bezpečné použití naše stojací kosmetické zrcátko je vybaveno protiskluzovou základnou, lázně, kosmetické salony, obývací pokoje, ložnice, aniž byste si museli dělat starosti s nehodami. Upozornění: toto stolní zrcadlo nemá žádné světlo. 360stupňové otočení pro snadné použití uvidíte se ze všech úhlů – naše zvětšené kosmetické zrcátko má jemný otočný design o 360 stupňů, takže najdete perfektní polohu pro nanášení make-upu nebo pro jiné potřeby péče o krásu.
ZnačkaOhotecy #ad
VýrobceOHOTECY #ad
Výška5
Délka7.87
Hmotnost1.98
Šířka7.87
Modelka8 Zoll

4. Mirrorvana

#ad

Toaletní stolek, kosmetické zrcátko/kosmetické zrcátko, Mirrorvana Velké zlaté stolní zrcadlo, koupelnové zrcadlo na pracovní desku – koupelnové zrcadlo bez rámu, 18 × 25 cm zlatá

#ad
Mirrorvana #ad - Elegantní a stylový – jak váš kosmetický stolek, ať už stojí na desce stolu, že ji omylem převrhnete, tak i vaše krása vyžadují mirrorvanu! A s extra podstavcem si nemusíte dělat starosti, pracovní desky nebo na psacím stole nebo toaletním stolku.

Se dvěma dodatečnými ochrannými vrstvami na horní straně dárkové krabičky je téměř nemožné, poškrábalo nebo popraskalo. Zažijte nirvanu s mirvana – pokud byste z nějakého důvodu neměli být po zakoupení mirrorvana v Nirwaně, slibujeme, že vám pomůžeme. Křišťálově čisté zrcadlové zrcadlo – uvidíte se z vaší nejlepší strany s obdélníkovým kosmetickým zrcátkem od Mirrorvana – vždy zaručeně bez zkreslení.

S registrací vašeho produktu obdržíte od Mirrorvana také bezplatnou prodlouženou 1000denní záruka! Překrásně zabaleno – kosmetická zrcadla mirrorvana jsou zabalena v krásné bílé dárkové krabičce a jsou ideálním nápadem na dárek, aby se vaše zrcadlo rozbilo, který vám dodá více světla.
ZnačkaMirrorvana #ad
VýrobceMirrorvana #ad
Výška0.04
Délka9.84
Hmotnost2.19
Šířka7.09
Číslo díluMVT798GG1X
ModelkaMVT798GG1X

5. DECLUTTR

#ad

Doppelseitiger Vergrößerungsspiegel, 1x/10x, beleuchteter, Touch-Dimmbar, 3 Farben beleuchteter Make-up-Spiegel, DECLUTTR 22,9 cm Wandmontierter beleuchteter Make-up-Spiegel, faltbar, 360° drehbar

#ad
DECLUTTR #ad - International products have separate terms, and language of product, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions.

Sie können es auch zusammenfalten, 5 cm lang, 9 cm großer wandmontierter Make-up-Spiegel bietet eine größere Sicht beim Auftragen von Make-up. Er kann an die wand gefaltet werden, den Sie brauchen, wenn er nicht in Gebrauch ist. 22, der sich reibungslos ausdehnt und faltet. Es hat einen flexiblen verlängerungsarm bis zu 30, wenn es nicht in Gebrauch ist, 9 cm große Größe – 22, was viel Platz auf Ihrer Badezimmer-Theke spart. Um 360 grad drehbar – make-up-spiegel mit ausziehbarem arm ermöglicht es ihnen, den Spiegel in der besten Position zu fixieren und den Arm auf jeden Winkel einzustellen, um Platz zu sparen, um eine perfekte Sicht zu erzielen.
ZnačkaDECLUTTR #ad
VýrobceDECLUTTR #ad
Číslo díluJ961E-ORB
ModelkaJ961E-ORB

6. Kate and Laurel

#ad

Kate and Laurel Arendahl Tischspiegel Glam 12x18 schwarz Traditioneller schicker Spiegel für Wand

#ad
Kate and Laurel #ad - Hochwertiges material: dieser schöne wandspiegel verfügt über einen schönen Eisenmetallrahmen für ein widerstandsfähiges Statement, das für die Ewigkeit gemacht wurde. Aufgrund seiner handgefertigten Verarbeitung kann jedes Stück im Aussehen variieren.

Funktionale größe: die gesamtmaße dieses spiegels sind 30, 7 cm hoch, 5 cm breit und 45, was ihn zu einer hervorragenden Ergänzung für jeden Beistelltisch oder Konsolentisch macht. Zum aufhängen an der wand: wenn sie den spiegel lieber an der Wand aufhängen möchten, verfügt der Arendahl über Metallaufhänger an der Rückseite, um es einfach zu machen.

Verziertes design: der schöne arendahl spiegel verfügt über eine raffinierte Barock-Krone mit einem fabelhaften schwarzen Finish für einen eleganten Mittelpunkt oder einen Akzent. Mit staffelei: der arendahl spiegel verfügt über ein Staffelei-Design, das auf dem Tisch aufgestellt oder nach Belieben zusammengefaltet werden kann.
ZnačkaKate and Laurel #ad
VýrobceUniek #ad
Výška0.01
Délka18
Šířka12
Číslo dílu222570
Modelka222570

7. HIEEY

#ad

Tři režimy barevného osvětlení a 5násobné zvětšovací zrcátko, ovládání Smart Touch, HIEEY Hollywood kosmetické zrcadlo se světly, otočné o 360° bílé, make-up zrcátko s 9 stmívatelnými žárovkami

#ad
HIEEY #ad - Senzorový spínač na obrazovce, nastavení jasu dlouhým stisknutím tlačítka "P", skleněné zrcadlo bez zvětšení, "M" pro změnu režimu osvětlení, dotyk pro rozsvícení, žádné zkreslení. Tři různé barvy světla: 9 velkých žárovek nabízí velké a jasné vidění, teplé světlo 4000 k, nastavitelný jas a 3 režimy barev světla denní světlo 5500 K, studené světlo 7800 k, pomůže vám dokončit bezvadný profesionální make-up, který je vhodný pro každou příležitost.

Zrcadlo volně otočné o 360°: otočné o 360°, lze upevnit v každé poloze, odnímatelné zrcátko s 5násobným zvětšením vám pomůže jasně vidět každý detail a nanášet jemný make-up na oční linky, podle potřeby, obočí a rtěnku.

Vyrobeno z vysoce kvalitního, nehořlavého kovu a zrcadlového skla, perfektně vypadající a odolné proti poškrábání. Obdržíte: hieey make-up zrcátko a zrcátko s 5násobným zvětšením. Kosmetické zrcadlo s 9 stmívatelnými žárovkami: 9 velkých žárovek na třech stranách zrcadla zajišťuje perfektní osvětlení pro aplikaci make-upu.
ZnačkaHIEEY #ad

8. Gospire

#ad

úhlový senzor, zvětšení 1 × 10 × 3 barvy, stmívatelný a skládací stojan, růžové, kosmetické zrcátko, LED make-up zrcadlo, Gospire Dobíjecí kosmetické zrcátko se světlem

#ad
Gospire #ad - A když je čas vyrazit na ulici, tak i stání. 1 × odnímatelné 10násobné magnetické zvětšovací zrcátkoužijte si luxus dokonalého zvětšení s naším pokročilým 1násobným/10násobným zvětšovacím zrcátkem, zatímco s 10násobným zvětšením můžete snadno provádět přesné úkoly, jako je nanášení řasenky nebo vložení kontaktních čoček.

Nabíjecí baterie 1800 mah a bezdrátové použití vychutnejte si svobodu bezdrátového zrcadla s bezdrátovým a nabíjecím designem. Rozlučte se s drsným a nelichotivým osvětlením a pozdravte perfektní osvětlení pro každou situaci. Náš tým zákaznických služeb je vám k dispozici nepřetržitě, aby vám pomohl s dotazy nebo obavami. S výkonnou baterií 1800 mah můžete zrcadlo používat bez námahy na cestách až několik týdnů na jedno nabití. Odnímatelné 10násobné magnetické zvětšovací zrcátko lze použít samostatně jako přenosné zrcátko, vlasů a obličeje.

Pokud úhel mezi zrcadlem a stojanem překročí 30 °, který bez námahy osvětluje vaše okolí, světla se automaticky vypne. Hlově aktivované osvětlení inteligentního senzoruobjevte ultimativní zážitek z líčení s naším revolučním designem senzorů. Díky rozšířeným výškám je zajištěno, který umožňuje jak skládání, umožní vám to snadno složit a vzít ji všude s sebou. Vychutnejte si maximální pohodlí, žádné potíže.
ZnačkaGospire #ad
VýrobceGospire #ad
Výška0.79
Délka8.32
Hmotnost1.32
Šířka6.1
Číslo díluGospire1
ModelkaGospire1

9. Auxmir

#ad

Dobíjecí kosmetické zrcátko se 3 barevnými režimy, ultra tenké skládací cestovní zrcátko, Auxmir Kosmetické zrcátko s osvětlením, na cesty, přenosné zrcátko na make-up na doma

#ad
Auxmir #ad - Otočné a skládací: osvětlené kosmetické zrcátko můžete otáčet tak, aby se perfektně hodilo do vaší polohy vsedě nebo ve stoje. Chytrý senzor a paměťová funkce: uprostřed držáku zrcadla se nachází halový senzor. Kompaktní a lehké: díky nízké hmotnosti pouhých 381 gramů a tloušťce 0, 6 cm je toto kosmetické zrcátko obzvlášť lehké a kompaktní.

Už žádné starosti s napájením. Zrcadlo jednoduše nabijte pomocí přiloženého USB kabelu pomocí vašeho PC nebo USB nabíječky. Můžete jej pohodlně uložit do kufru nebo kabelky a používat jej tak jako ideální cestovní zrcadlo. Jakmile zrcadlo zapnete, světlo se automaticky rozsvítí. Samozřejmě se také výborně hodí pro každodenní použití doma.

3 barevné režimy a plynulé světlosti: pomocí 2 dotykových spínačů můžete snadno nastavit jas a 3 barvy světla. Pokud jej nepoužíváte, lze jej jednoduše složit, aniž by zabíral mnoho místa. Je ideální pro každodenní péči o pleť a kosmetiku. Dobíjecí pomocí usb kabelu: toto kosmetické zrcátko auxmir je napájeno dobíjecí baterií. Díky paměťové funkci zůstává barva a jas světla stejná jako naposledy.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška19
Délka15.5
Hmotnost0.84
Šířka0.6
Číslo díluBM-2219
ModelkaBM-2219

10. Hansong

#ad

Make-up zrcátko s osvětlením a USB výstupem, osvětlené kosmetické zrcátko, 15 LED žárovek, Hansong Hollywood zrcadlo s osvětlením

#ad
Hansong #ad - Paměťová funkce obnoví nastavení osvětlení tak, jak jste je naposledy použili. S osvětleným make-up zrcátkem můžete svůj make-up definitivně vylepšit. Přenosná lupa: obdržíte také malé zrcátko s 10násobným zvětšením, abyste si make-up jednoduše vylepšili, takže můžete svůj obličej vidět podrobněji, a můžete ho nosit také v kabelce, které lze nalepit světly na kosmetické zrcátko, když jste na cestách.

Slušná velikost 22, není příliš objemná pro středně velké umyvadlo, 8" x 18, 1", lze zavěsit na zeď nebo postavit na toaletní stolek. Perfektní velikost pro komodu nebo držák na stěnu: osvětlené hollywoodské zrcátko na líčení je nutností pro milovníka make-upu. Dodatečná výstupní nabíjecí přípojka: na straně hollywoodského zrcadla s osvětlením se nachází integrovaná USB výstupní přípojka.

Je pro vás tak pohodlné nabíjet svůj telefon/iPad/powerbanku, zatímco se líčíte. Odpovědný poprodejní servis: slibujeme vám vrácení bez důvodu na jeden měsíc a 3 měsíce za bezplatnou náhradu. 15 stmívatelných žárovek má dlouhou životnost s životností až 50 000 hodin. V případě problému s osvětleným kosmetickým zrcátkem se na nás obraťte. 3barevné osvětlení a nastavitelný jas: snadno ovladatelné dotykové ovládací prvky pro zapnutí a vypnutí, změna světelných tónů chladného/teplého/denního světla a stmívání podle potřeby.
ZnačkaHansong #ad
VýrobceHansong #ad