Top 10 Motorradkombi 2 Teilig Damen – Bundy na motocykly

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BOSMOTO

#ad

Chopper Cross, Dámská kombinéza na motocykl + kalhoty – z textilu / cordura pro motorkáře, motorkáře, černá

#ad
BOSMOTO #ad - Bunda 2 x vnější kapsy a 2 x vnitřní kapsy, měkký límec. Vyjímatelné ce testované chrániče na ramenou, loktech a PU chráničích zad, kalhoty spojující zip. Bunda a kalhoty s vysoce pevným polyesterem 600D s teflonovým držením. Kalhoty s odnímatelnou 100% polyesterovou podšívkou, pevná vodotěsná podšívka. Kalhoty dvě vnější kapsy, vodotěsné odvzdušňovací zip.
ZnačkaBOSMOTO #ad
VýrobceBOSMOTO #ad
Číslo díluGlan
ModelkaArmo

2. BOSmoto

#ad

BOSmoto Dámská kombinéza pro motocykly + kalhoty + rukavice – motorkářské rockerské túry v různých barvách, černá

#ad
BOSmoto #ad - Zboží je malé, doporučuje se objednat o číslo větší. Vnější materiál 600d polyesterová teflonová úprava a 3d síťovina, suchým zipem a páskem na suchý zip paže, vodotěsná vyjímatelná podšívka, předloktí, dvě vnější kapsy a dvě vnitřní kapsy, zápěstí, nastavitelná patentkou, odrazky měkký límec, boky, v kalhotách zima vyjímatelná podšívka velká plocha se síťovinou, se suchým zipem a zipem, CE testované chrániče na loktech a ramenou a PU formou zad.
ZnačkaBOSmoto #ad
VýrobceBOSMoto #ad
Číslo díludnjiwkjd
Modelka8789 akk

3. L&J

#ad

Chopper, cross, na motocykly biker, Souprava na motocykl bunda + kalhoty z textilu/cordury

#ad
L&J #ad - Souprava na motocykl bunda + kalhoty dvoudílná, z textilu/kordury, rocker, na motocykly bike, chopper.
ZnačkaL&J #ad
VýrobceL&J #ad

4. BOSmoto

#ad

Bike motorka rocker turistika L, Dámská bunda na motorku + kalhoty + rukavice

#ad
BOSmoto #ad - V bundě vodotěsná vyjímatelná podšívka, v kalhotách zima vyjímatelná podšívka. Vnější materiál 600d polyester teflonová úprava a 3D síťovina,. Velká plocha se síťovinou, reflexní prvky měkký límec. Dvě vnější kapsy a dvě vnitřní kapsy, zapínání na suchý zip a zip, nastavitelné patentkou, předloktí, boky, suchý zip a s páskem na suchý zip paže, zápěstí, e chrániče na loktech a ramenou a PU ve tvaru chrániče zad. Výrobek je menší, doporučujeme objednat o číslo větší.
ZnačkaBOSmoto #ad
VýrobceBOSmoto #ad
Číslo dílugfjhfuehfh
Modelkagfjhfuehfh

5. BOSmoto

#ad

BOSmoto Dámská kombinéza pro motocykly + kalhoty + rukavice – motorkářské rockerské túry v různých barvách, Šedá

#ad
BOSmoto #ad - Vnější materiál 600d polyesterová teflonová úprava a 3d síťovina, zápěstí, vodotěsná vyjímatelná podšívka, boky, se suchým zipem a zipem, předloktí, dvě vnější kapsy a dvě vnitřní kapsy, suchým zipem a páskem na suchý zip paže, v kalhotách zima vyjímatelná podšívka velká plocha se síťovinou, odrazky měkký límec, nastavitelná patentkou, CE testované chrániče na loktech a ramenou a PU formou zad. Zboží je malé, doporučuje se objednat o číslo větší.
ZnačkaBOSmoto #ad
VýrobceBOSMoto #ad
Číslo díludnjiwkjd
Modelka8789 akk

6. BOSmoto

#ad

černá, BOSmoto Dámská kombinéza pro motocykly + kalhoty + rukavice – motorkářské rockerské túry v různých barvách

#ad
BOSmoto #ad - Zboží je malé, doporučuje se objednat o číslo větší. Vnější materiál 600d polyesterová teflonová úprava a 3d síťovina, boky, odrazky měkký límec, zápěstí, nastavitelná patentkou, dvě vnější kapsy a dvě vnitřní kapsy, v kalhotách zima vyjímatelná podšívka velká plocha se síťovinou, předloktí, se suchým zipem a zipem, vodotěsná vyjímatelná podšívka, suchým zipem a páskem na suchý zip paže, CE testované chrániče na loktech a ramenou a PU formou zad.
ZnačkaBOSmoto #ad
VýrobceBOSMoto #ad
Číslo díludnjiwkjd
Modelka8789 akk

7. BOSmoto

#ad

černá, BOSmoto Dámská bunda na motorku + kalhoty + rukavice, bike motorka rocker turistika v různých barvách, růžová.

#ad
BOSmoto #ad - Vnější materiál 600d polyesterová teflonová úprava a 3d síťovina, suchým zipem a páskem na suchý zip paže, boky, vodotěsná, dvě vnější kapsy a dvě vnitřní kapsy, vyjímatelná podšívka, zapínání na suchý zip a zapínání na zip, předloktí, vyjímatelná podšívka velká plocha se síťovinou, v kalhotách zima, zápěstí, v bundě, reflexní prvky měkký límec, nastavitelný patentkou, CE certifikované chrániče na loktech a ramenou a PU ve tvaru zad protektory. Výrobek je menší, doporučujeme objednat o číslo větší.
ZnačkaBOSmoto #ad
VýrobceBOSMoto #ad
Číslo díludnjiwkjd
Modelka8789 akk

8. BOSMOTO

#ad

BOSMOTO Motorkářská kombi dámy, textilní dvoudílný kombin

#ad
BOSMOTO #ad - Bunda 2x vnější kapsy a 2x vnitřní kapsy, měkký límec. Bunda & kalhoty s vysoce pevným polyesterem 600D s teflonovým držením. Kalhoty dvě vnější kapsy, vodotěsný odvzdušňovací zip, loktech a pu chrániči zad, vyjímatelné CE testované chrániče na ramenou, kalhoty spojené se zipem. Kalhoty s odnímatelnou 100% polyesterovou podšívkou, pevná nepromokavá podšívka. Zboží je menší, lze objednat o číslo větší.
ZnačkaBOSMOTO #ad
VýrobceBOSMOTO #ad
Číslo díluHab
ModelkaMuh

9. SHIMA

#ad

SHIMA DAYBREAKER pánská a dámská motocyklová mikina s kapucí s kapucí s chrániči bunda s kapucí Aramid, Dámské – růžové

#ad
SHIMA #ad - Ochrana – lehká voštinová struktura chrániče zad, ramen a loktů zajišťují ochranu a volnou cirkulaci vzduchu. Zkontrolujte tabulku velikostí: pro nejlepší tvar zkontrolujte tabulku velikostí v galerii, pokud měříte mezi velikostmi, doporučujeme objednat větší velikost.

Větrání – velkoplošné vsadky ze síťoviny a prodyšné a elastické textilní vložky zajišťují dobré větrání a dělají bundu perfektní pro horké letní dny. Zvýšená viditelnost – decentně umístěné reflexní vložky vás při jízdě v noci zviditelní. FunkČnost – lze rozšířit pomocí sHIMA Heatpro / Hydrocool Vest.
ZnačkaSHIMA #ad
VýrobceSHIMA #ad
Číslo díluDAYBREAKER LADY BLK/PK
ModelkaDAYBREAKER LADY BLK/PK
Záruka2 roky záruka

10. BOSmoto

#ad

černá, BOSmoto Dámská bunda na motorku + kalhoty + rukavice – bike, rocker, motocykl, turistika v různých barvách M, černá

#ad
BOSmoto #ad - Výrobek je menší, doporučujeme objednat o číslo větší. Vnější materiál 600d polyesterová teflonová úprava a 3d síťovina, zapínání na suchý zip a zapínání na zip, zápěstí, nastavitelný patentkou, boky, v kalhotách zima, reflexní prvky měkký límec, vyjímatelná podšívka velká plocha se síťovinou, vodotěsná, dvě vnější kapsy a dvě vnitřní kapsy, předloktí, vyjímatelná podšívka, v bundě, suchým zipem a páskem na suchý zip paže, CE certifikované chrániče na loktech a ramenou a PU ve tvaru zad protektory.
ZnačkaBOSmoto #ad
VýrobceBOSMoto #ad
Číslo díludnjiwkjd
Modelka8789 akk