Top 10 Outdoor Water Fountain – Venkovní fontány

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CLGarden

#ad

CLGarden Sada bazénů s velkou zátěží pro fontánu 150 litrů kašny s krytem GFK 2t podpěra pro vysokou zátěž

#ad
CLGarden #ad - Se sadou pro těžší zatížení si postavíte vlastní masivní fontánu. Perfektní při hledání např. Vodní nádrž o objemu 150 litrů je lehce flexibilně provedená z PE plastu a díky tomu může zůstat v zimě bez problémů naplněna vodou.

Toto místo potřebujete k montáži: max. Jako zdroj. Upozornění: ujistěte se, že podklad může nést kompletní hmotnost hotové studny. Rozměry sady cca : 90 cm průměr / výška 32, 5 cm. Díky zátěžové podpěře obsažené v sadě lze bazén fontány zatížit celkovou hmotností 2 t. 90cm kryt fontány je pevný z gfk a má již otvory pro vedení hadice a údržbu techniky čerpadla.
ZnačkaCLGarden #ad
VýrobceCLGarden #ad

2. Schuroco

#ad

Schuroco SCHUROCOS BRUNNENspeciální Quadro

#ad
Schuroco #ad - Biologicky odbouratelný. Vždy čerstvá voda! dné řasy, žádné usazeniny vodního kamene! Neškodná pro zvířata a člověka! .
ZnačkaSchuroco #ad

3. STILISTA

#ad

STILISTA® OLYMP mystická zahradní kašna se vzhledem kamene, vč. čerpadla, 100 נ80 נ60 cm, modré, žluté, zelené, osvětlení červené

#ad
STILISTA #ad - Hmotnost 26 kg. Velmi snadná montáž. Norma ipx 8 vhodné pro venkovní použití. Podvodní zářič se 4 barvami červená, modrá, žlutá, zelená.220voltové čerpadlo: ověřené tÜv rheinland GS. Materiál: polyresin. Barva: šedý kámen. Erpací výkon nastavitelný. Zahradní kašna stilista „olymp“: rozměry: cca Š 100 נH 80 נV 60 cm.
ZnačkaSTILISTA #ad
VýrobceSTILISTA #ad
Výška23.62
Délka39.37
Hmotnost60.63
Šířka31.5
Číslo dílu30050020

4. Outsunny

#ad

68 x 57 x 118 cm, nastavitelná, fontána, Outsunny Zahradní fontána, okrasná fontána, masivní dřevo, vodopád, hnědá

#ad
Outsunny #ad - Vintage lazura propůjčuje dřevu autentickou teplou barvu. Jednoduchá obsluha: pomocí spínače můžete snadno regulovat proud vody a množství vody.

Rozměry: celkové rozměry: d 68 × š 57 × v 118 cm, kbelík na vodu: Ø 20, 5 × výška 28 cm. Nadčasový design: elektrická fontána s blábolící vodou přináší do vaší zahrady venkovský šarm. Vysoce kvalitní zpracování: masivní jedlové dřevo činí kašnu robustní a dlouhou životností, i při dlouhodobém používání venku. Fascinující vodní hra: s designem čerpadla se voda vkládá do spodního sudu a přispívá k uvolněné atmosféře. Díky uzavřenému okruhu vody je dřevěná fontána vhodná pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaOutsunny #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška46.46
Délka26.77
Hmotnost22.05
Šířka22.44
Číslo díluDE844-2750431
Modelka844-275

5. blumfeldt

#ad

Blumfeldt Zahradní fontána Empoli – kaskádová fontána, 2W solární panel, terakotové nádoby, vzor vinných listů, průtok 200 litrů/h, 5 úrovní, hnědá, cirkulační čerpadlo, solární fontána

#ad
blumfeldt #ad - ZÁbava oČÍ: tuto atmosféru vytváří pět různě velkých a vesele bublajících terakotových nádob ve stabilním rámu z práškovaného železa. Květináče opticky okouzlí vzorem vinných listů podél okrajů nádoby. Noční aktivita: během vloupané tmy navíc led světelný věnec skládající se z led světel rozsvítí vodní hru a zesiluje její romantický charakter.

Solární panel vytváří potřebný proud pro udržení čerpadla a cirkulace vody. Vybrané materiály, promyšleně konstruované, nadčasově krásný design – s produkty od blumfeldt lze individuálně zkrášlit balkon, terasu a zahradu. I ty odebírají vaši energii z přeměněné sluneční energie. Zelený palec: ozdobná fontána empoli přispívá k ochraně životního prostředí, protože je kompletně poháněna obnovitelnou energií.

Medián: blumfeldt empoli je zahradní fontána odolná vůči povětrnostním vlivům, kterou lze ale bez problémů použít i jako pokojovou fontánu a vše předtím přináší do vašich čtyř stěn nebo zahradní krajiny uvolňující středomořskou atmosféru. Kvalita: kdo hledá inspiraci pro svůj venkovní prostor, je u blumfeldt správný.
Značkablumfeldt #ad
Výrobceblumfeldt #ad
Výška14.96
Délka14.96
Hmotnost13.23
Šířka14.96
Číslo díluSOL1-Empoli
Modelka10022936

6. Arnusa

#ad

Vnitřní a venkovní zahradní fontána, pokojová fontána, Arnusa Fontána Victoria s LED osvětlením, vodní hra

#ad
Arnusa #ad - Materiál: polyresin. Veškeré příslušenství je vhodné i pro venkovní použití. Fontánu můžete používat uvnitř i venku. Kompletní sada. Rozměry: výška: 48, šířka: 31 cm, 5 cm, hloubka: 24 cm. Působivá fontána s 6 led osvětlením. Led osvětlení je vybaveno bílou barvou světla a je předmontované.
ZnačkaArnusa #ad
VýrobceArnusa #ad
Výška19.09
Délka9.45
Hmotnost9.92
Šířka12.2
Číslo díluBK802
ModelkaVictoria

7. Esotec

#ad

Esotec, Solární kaskádová fontána šedá s akumulátorem a LED světlem – velký 2W solární modul – čerpadlo s nízkým opotřebením – fontána vodní fontána solární fontána – velikost cca 31 × 31 × 55 cm

#ad
Esotec #ad - Stabilní kovová konstrukce zajišťuje bezpečné stání, zatímco jednotlivé tvarově krásné keramické misky ztělesňují typický středomořský styl. Celkové rozměry dxŠxv: cca 31 x 31 x 55 cm, průměr tří malých misek: cca 13 cm, průměr džbánku: cca 10 cm, průměr velké spodní misky: cca 31 cm.

V případě potřeby lze na akumulátor připojit přiložené LED osvětlení. Po nástupu soumraku se automaticky zapne a rozsvítí hru vody. Napájeno účinným solárním jezírkovým čerpadlem zajišťuje provoz samotné slunce, zatímco zabudovaná akumulace baterií překlenuje fáze oblačnosti a umožňuje provoz v noci.

Dekorativní keramická kaskádová fontána pro vaši terasu, balkon nebo zahradu. Dopravní výška 0, čerpací výkon max. 200 l/h, délka kabelu 5 m, barva fontány: šedá, 7 V/2000 mAh, 8 m, materiál: keramika. Výkonný 2wp solární modul s akumulátorem 3, max.
ZnačkaEsotec #ad
Výrobceesotec #ad
Číslo dílu101300

8. CLGarden

#ad

CLGarden Žulová fontána SB2 3dílná sloupová fontána kamenná fontána vodní hra zahradní fontána

#ad
CLGarden #ad - A navíc se můžete těšit z jemného šplouchání. Každý sloupek žulové fontány má vlastní led osvětlení ve výstupu vody, díky čemuž je fontána ve dne a večer dalším zlatým hřebem vaší zahrady. Dodávka probíhá ve třech balících: chceme vám nabídnout rychlé, bezpečné a cenově výhodné dodání.

Tím nedochází k žádnému nebezpečnému síťovému napětí 230 v, takže je fontána obzvlášť bezpečně použitelná pro člověka a zvířata. Kompletní technika čerpadla vč. Zpravidla obdržíte dva balíky prostřednictvím DHL a jeden balíček prostřednictvím GLS. Granitovou sloupovou fontánu dodáváme v sadě s 90litrovým bazénem na vodu vč. Všechny tři žulové sloupky jsou po stranách rozbité, každá cca 20 cm, což svědčí o hodnotě a zajišťuje krásné vodní efekty.

Robustního GFK krytu bazénu. Vzhledem k velikosti proto dodávka probíhá ve třech balících různými poskytovateli služeb. Osvětlení zdrojového kamene pracuje s nízkým napětím 12 v, které je vydáváno přes bezpečnostní transformátor. Pánev z pe je lehce flexibilně provedena a může tak zůstat i v zimě naplněna vodou. Rozměr hran sloupků je cca 15 × 15 cm.
ZnačkaCLGarden #ad
VýrobceCLGarden #ad
Hmotnost132.28
Číslo dílu1301
ModelkaSB2

9. Amur

#ad

Zahradní jezírko, terasu,, ZAHRADNÍ ZAHRADNÍ SPUNNA 230 V 3stupňová kamenná kaskáda s LED světlem ozdobná fontána ptačí koupel vodopád zahradní světlo jezírko – skákací fontána vodní hra na zahradu

#ad
Amur #ad - Dodávané led osvětlení zajišťuje perfektní osvětlení. Led světla vyměnitelného led kroužku září v klasické bílé barvě. Zahradní fontána připravená k okamžitému použití / působí povzbuzující na smysly / vnitřní a venkovní fontána / zlepšuje kvalitu ovzduší / realistická napodobenina kamene s reálnou mechovou dekorací.

Na podzim a v zimě vytváří fontána díky své tekoucí vodě optimální vlhkost vzduchu v místnostech. Uklidňující šumění vody propůjčuje každému prostředí zvláštní ráz. Tak je tato vodní fontána nejen dekorativní, ale také užitečná a prospěšná pro zdraví. Zahradní fontána "3stupňová kamenná kaskáda" s led světlem – zhodnotí každé místo: elixír vody oživuje obývací pokoj, jídelnu, chodby a vstupní prostory, zimní zahrady nebo balkóny, terasy a zahrady v soukromém i komerčním prostředí.

Tekoucí voda působí nejen pozitivně na náladu, ale také poskytuje příjemné mikroklima v horkých letních dnech uvnitř i venku. Kaskádová fontána připravená k okamžitému použití, snadná montáž, ve skutečné kamenné dekoraci. Fontána upoutá pozornost jak ve dne, tak i v noci.
ZnačkaAmur #ad
VýrobceAmur #ad
Výška24.02
Délka8.27
Hmotnost13.23
Šířka13.39
Číslo dílu733

10. Teamson Home

#ad

Teamson Home Garten-Wasserspiel, 3-stöckiger Stein-Effekt, Wasserfall-Ornament mit Pumpe, großer zeitgenössischer Wasserbrunnen, Outdoor-Terrasse-Dekor

#ad
Teamson Home #ad - Vollkommen selbstständig: dieser pflegeleichte wasserbrunnen rezirkuliert das Wasser, sodass keine permanente Wasserversorgung erforderlich ist. Wasserkapazität: 12 Liter. Elektrische wasserspiele sind zuverlässiger und effektiver für größere Brunnen und längere Nutzung.

Maße: dieser wasserbrunnen mit standfußboden misst 52 x 52 x 92, 7 cm L x B x H. Einfache montage in weniger als 15 Minuten mit Schritt-für-Schritt-Anleitung evtl. Durchflussmenge: 350 l/h. Gewicht: 12 kg. Spannung: 230-240 Nicht in deutscher Sprache. Haltbarkeit: hergestellt aus polyresin, uv- und frostgeschützt ist, dass dieses freistehende Wasserspiel witterungsbeständig, um sicherzustellen, um Ihren Wasserbrunnen zuverlässig und im Laufe der Zeit wie neu aussehen zu lassen. Das graue steinstein-3-stöckige Turm-Design bringt einen Hauch von Zen in Ihren Innen- oder Außenbereich.

Adapter zum anschluss an eine Steckdose ist ebenfalls im Lieferumfang enthalten. Enthält: leistungsstarke, aber leise jr-350lv ul/ucl gelistet tauchpumpe mit 3m-kabel und JRO-830B-Transformator mit 2M-Kabel, die mit optimaler Stärke konsequent funktioniert. Gartenwasserbrunnen: wasser fließt aus jeder ebene, um realistische geräusche eines Wasserfalls nachzuahmen, wodurch eine friedliche und entspannende Atmosphäre entsteht.
ZnačkaTeamson Home #ad
VýrobcePeaktop #ad
Výška36.5
Délka20.47
Hmotnost26.46
Šířka20.47
Číslo díluFI0030AA-UK
ModelkaFI0030AA-UK