Top 10 Płetwy Do Nurkowania – Potápěčské ploutve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cressi

#ad

Unisex pro dospělé, gumové, Cressi Free Frog Fins – potápění a šnorchlovací ploutve s ploutvemi Eva

#ad
Cressi #ad - Lopata pochází přímo z horní části boty. Free frog má exkluzivní vlastnosti ploutví Cressi a přitom zachovává ducha legendárního Froga. Vyrábí se s variantou z polypropylenu s nízkým modulem EVA / guma. Střih byl vylepšen, aby se lépe přizpůsobil různým tvarům chodidel. Free frog ist zurück! ploutve byly přepracovány pomocí nové tvarovací technologie.
ZnačkaCressi #ad
VýrobceCressi #ad
Výška30
Délka10
Hmotnost4.63
Šířka10
Číslo díluJBR155837
ModelkaJBR155837
Záruka2 roky výrobce

2. Cressi

#ad

32/33, Cressi Unisex Youth Mini Light Fins dětské šnorchlovací ploutve, růžové

#ad
Cressi #ad - Délka čepele byla zkoumána a studovala firma Cressi pro perfektní trénink svalů bez křečí v nohou nebo potíží. Taška na nohy je z měkké gumy elastomerů – hodně komfortu, i při dlouhém plavání.

Cressi je rodinný podnik, který vyrábí od roku 1946 vysoce kvalitní produkty. Krátká čepel je vyrobena z obzvlášť reaktivního a lehkého materiálu zaručuje ovladatelnější a efektivní vykročení nohou a zároveň neunavuje nohy. Světelné ploutve jsou speciálně vyvinuty pro bazén a pro trénink plavání, lze je ale také dostatečně použít pro volný čas plavání a šnorchlování.
ZnačkaCressi #ad
VýrobceCressi #ad
Hmotnost1.3
Číslo dílucressiminifins-parent
ModelkaDP304032
Záruka2 roky výrobce

3. Cressi

#ad

Pro potápění, Cressi Agua – unisex prémiové ploutve, 39/40, modrá akvamarín, apnoe, samoregua, šnorchlování a plavání

#ad
Cressi #ad - Vyrobeno v itálii od roku 1946 firmou Cressi. Pro plavání a šnorchlování a všechny vodní sporty, velmi snadno nasazovací ploutev, která nevyžaduje žádné zvláštní sportovní nebo vodní znalosti a současně zaručuje vynikající výkon, aniž by unavovala nohy.

List ploutve je vyroben z polypropylenu, lehkého a zároveň reaktivního materiálu kombinovaného s měkkou termo gumou elastomer pro nožní část, boční stabilizátory a ochranný okraj ploutve. Díky nejnovějším technologiím se při vývoji těchto produktů podařilo výrazně snížit hmotnost ve srovnání s ploutví stejné kategorie a přesto získat vynikající reakční schopnost. Bota je vybavena novým systémem self adjusting foot pocket system, který díky zvláštní měkkosti a pružnosti směsí materiálů zaručuje vždy pohodlný a přiléhavý střih.
ZnačkaCressi #ad
VýrobceCressi #ad
Výška2.7
Délka20.7
Hmotnost0.82
Šířka7.1
Číslo díluCA206339
ModelkaCA206339
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Cressi

#ad

Modré, Cressi Krátké ploutve Agua Short na šnorchlování a plavání, 43/44

#ad
Cressi #ad - Krátké plavecké ploutve jsou vhodné především ke zvýšení rychlosti plavání ve sportovním odvětví. Výhody krátkých plaveckých ploutví: extrémně praktické; umožňují rychlý a efektivní postup vpřed; optimální kompromis mezi ponornými ploutvemi a šnorchlováním naboso; lze je velmi jednoduše uložit do cestovního zavazadla.

Agua short je velmi snadno nasazovací ploutev, která nevyžaduje žádné zvláštní sportovní nebo vodní znalosti a současně zaručuje vynikající výkon, aniž by unavovala nohy. Vyrobeno v itálii od roku 1946 firmou Cressi. Bota je vybavena novým systémem self adjusting foot pocket system, který díky zvláštní měkkosti a pružnosti směsí materiálů zaručuje vždy pohodlný a přiléhavý střih. Verze od agua s kratší ploutví, dimenzována speciálně pro plavání a šnorchlování.
ZnačkaCressi #ad
VýrobceCressi #ad
Výška3.5
Délka15.9
Hmotnost1.32
Šířka19
Číslo díluDP206243
ModelkaDP206243
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Cressi

#ad

Modrá, 37/38, Cressi Unisex Rondinella Ploutve

#ad
Cressi #ad - Vyrobeno v Itálii. List ploutve z polypropylenu. Ideální ploutev pro šnorchlování a plavání. Anatomicky tvarovaná botička se schopností přizpůsobení. Botička, boční stabilizátory a ochranný okraj z měkké termo gumy elastomer.
ZnačkaCressi #ad
Výrobcecressi #ad
Výška3.94
Délka21.26
Šířka8.27
Číslo díluCA186337
ModelkaCA186337
Záruka2 year manufacturer

6. Cressi

#ad

Cressi Dětské ploutve Rocks Premium

#ad
Cressi #ad - Cressi Italský design. Přezky s jemným nastavením. Speciální kombinace tří různých materiálů. Norchlovací ploutev s pásem. Vysoký komfort nošení.
ZnačkaCressi #ad
VýrobceCRECJ|#Cressi #ad
Výška2.8
Délka17.3
Hmotnost2.1
Šířka7.9
Číslo díluUSF020204B
ModelkaUSF020204B

7. Aqua Speed

#ad

Potápěčské ploutve Aqua Speed Inox, 40/41, šnorchlování, plavecké ploutve potápění

#ad
Aqua Speed #ad - Snižuje únavu nohou. Sportovní aerodynamická konstrukce. Stabilní žebrová struktura zajišťuje stabilitu a sílu. Praktické kanály a průtokové otvory na čepeli pro maximální pohon s minimální vodní turbulencí. Komfortní uzavření nohy. Kvalitní plavecké ploutve z moderního, těžkého, pružného a antialergenního plastu.
ZnačkaAqua Speed #ad
VýrobceAqua Speed #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluAqua Speed_5908217631909
ModelkaAqua Speed_5908217631909

8. Khroom

#ad

Vyrobeno v Itálii, unisex pro dámy a pány 42–43 modrá, prémiový výrobek, šnorchlovací ploutve pro dospělé, Khroom® Ploutve

#ad
Khroom #ad - Ve spolupráci s naším italským partnerem vznikly tyto plavecké ploutve, a proto byly vyrobeny v Itálii. Potápěčské ploutve mají na spodní straně zesílenou podrážku, která ti poskytuje ochranu před špičatými kameny.

Nákotník ponorných ploutví je uzavřený, což zvyšuje fixaci v oblasti paty. Měkký materiál zajišťuje vysoký komfort při nošení. Speciální kombinace ze 3 různých materiálů zajišťuje rovnováhu komfortu a vynikajícího chování dlouhých ploutví. Pokud jde o zpracování a kvalitu, není nic horší než ploutve. Máte dotazy k našim potápěčským ploutvím? Podpora kontaktních údajů v tiráži.

Uspořádání ploutve ve středním poli zajišťuje zesílený zpětný ráz a snadné setrvačnost. Pro silný pohon ve vodě bez toho, aby se nohy unavily. Díky anatomicky tvarovanému nožnímu dílu se ploutve pohodlně nosí i po delším používání. Dná levná masová výroba – výrobek z Evropy. Velikosti jsou naboso a nejsou počítány s botou do koupání.
ZnačkaKhroom #ad
VýrobceCRS Empire #ad
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaHU-XI-201

9. Aqua Lung

#ad

Velikost bot: 33-35, Aqua Lung Potápěčské ploutve Hydrostream Plavecké ploutve žlutá/černá

#ad
Aqua Lung #ad - Materiál: Technopolymer EVA. Nízká hmotnost. List ploutve nabízí vynikající posuv a řídicí vlastnosti. Integrovaná pomůcka pro oblékání a vytahování. Výkonná, robustní ploutev pro dospělé.
ZnačkaAqua Lung #ad
VýrobceAqua Lung #ad
Číslo díluFA198113
ModelkaFA198113

10. Cressi

#ad

Pánské, bílá, dámské a dětské – vyrobené v Itálii, 43/44 EU, Krátké plavecké ploutve Cressi Light

#ad
Cressi #ad - Malé rozměry potápěčské ploutve usnadňují vstup do vody a výstup z vody. Potápěčské ploutve cressi byly v první řadě navrženy pro plavání a trénink. Bota má velmi široký tvar, takže se jednoduše a pohodlně nazouvá. Bota byla navržena na počítači a je kompletně z měkkých elastomerů.
ZnačkaCressi #ad
Výrobcecressi swim #ad
Výška3.94
Délka16.54
Hmotnost1.69
Šířka5.91
Číslo díluDP183043
ModelkaDP183043
Záruka2 year manufacturer