Top 10 Sichtschutz Fenster Ohne Bohren – Plisované žaluzie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Plisart

#ad

Ochrana proti slunci okno bílá, Plisé roleta dle rozměru k našroubování | TOP KVALITA Pearl kolekce látek | držáky k našroubování | skládací roleta žaluzie, ochrana před nežádoucími pohledy, B: 71-80

#ad
Plisart #ad - Systém cosimo je oblíbený u mnoha zákazníků. Držáky držáky na šrouby, top kvalita pearl kolekce látek, profil z hliníku bílý.

Plisovaná roleta na míru. Kompozice cosimo se hodí ke každému místu. Snadno se montují a jsou vhodné pro všechny typy oken. Smíchejte barvy a design a najděte si svůj zvláštní styl. Přesná metoda měření je zobrazena na obrázku v naší nabídce. Počet spokojených zákazníků bude větší. Velmi důležité * - zašlete nám prosím zprávu s přesnou objednací šířkou a výškou objednávky. Upevňovací prvky vypadají velmi moderně a mají univerzální barvy.
ZnačkaPlisart #ad
VýrobcePlisart #ad
Číslo díluplissee_pearl_nmass_zans_034

2. Estika

#ad

Okna bez vrtání, žaluzie, moderní ochrana proti pohledům na okna, Premium Klemmfix – šířka 70 cm × výška 200 cm – bílá – kovový držák plizé bez vrtání, Estika® Plisé bez vrtání

#ad
Estika #ad - Montáž okenní rolety je jednoduchá a rychlá. Jsou robustní a neohýbají se. Součástí sady – 1 × okenní plisé pro vnitřní použití bez vrtání, šířka 70 cm × výška 200 cm, 1× montážní sada, 1× montážní návod.

Rozměry: změřte šířku skla a sečtěte 2 až 4 cm, změřte výšku celého okenního křídla. Objednáte si náš produkt a získáte tu nejvyšší kvalitu! Certifikát Öko-tex, živé barvy. Hodí se k oknům s tloušťkou rámu od 8 do 28 mm. Prémiová upínací roleta s klipem bez vrtání – velmi stabilní upínací roleta s háčky z robustního plastu a ocelovou svorkou nerozbitná. Látka v bílé barvě – neprůhledná 100% neprůhledná, propustnost světla: střední, lehké zatemnění oken.

Plisé lze namontovat na okno a balkonové dveře. Bez nářadí. Plisé lze instalovat do všech místností. Látky odolné vůči uv záření – nevyblednou. Podívejte se také na video pokyny. Originální sluneční ochrana oken uvnitř estika – plynulé nastavení shora a zdola, kvalitní komponenty z robustních materiálů.
ZnačkaEstika #ad
VýrobceEstika #ad
Číslo díluRP-0005B-70-200-Weiß
ModelkaRP-0005B-70-200-Weiß

3. Beyond Drape

#ad

Okenní roleta, roleta proti slunci, montáž do okenní lišty, Plisé v různých barvách na míru pro všechna okna, plisé roleta, skládací roleta neprůhledná s upínací botkou

#ad
Beyond Drape #ad - Plisé je prostřednictvím 2 ovládacích kolejniček nastavitelné v jakékoliv libovolné výšce a je na okně pevně upnuto, takže nedochází k žádnému kývání.

-. Upozornění: z důvodu rozdílných nastavení monitorů může dojít k menším odchylkám v barvě. Upozorňujeme, že pro tento druh montáže pevné šrouby v drážce pro sklo. Návod na změření naleznete v popisu produktu včetně návodu na montáž český jazyk nelze zaručit. Aby se plisé mohlo bez problémů pohybovat. Uberte 5 mm na šířku,. By měla být hloubka okenní lišty minimálně 15 mm. -.
ZnačkaBeyond Drape #ad
VýrobceBeyond Drape #ad
Číslo dílu3005616a
ModelkaBOLYDOOM

4. Schuette

#ad

Schuette® Plisé s vrtáním k našroubování ● prémiová kolekce: Rocky Mountain grafit ● 20 x 80 cm šířka x výška ● Suprafix skládací roleta upevnění ● pohodlná montáž rolety vč. videa

#ad
Schuette #ad - Plynule nastavitelné, kvalitní materiály, jako např. Zadejte prosím "schuette plisé bez vrtání" nebo "schuette plisé s vrtáním", abyste v případě potřeby našli naše další nabídky. 100% neprůhledné, živé barvy, certifikováno dle Öko-tex, propustnost světla: střední, zatemnění: lehké, lokálně vyrobeno a speciálně pro plisé UV ochrana -> nevyblednou.

V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, trvanlivých a moderních materiálů. Objednací výška: změřte prosím vnitřní sklo okna ve výšce zdola nahoru. Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně.

Bohužel jsme je museli rozdělit podle nových směrnic Amazon. Samozřejmě je přiložen náš návod k montáži včetně odkazu na naše video pro montáž plisé. Návod k objednání: změřte prosím šířku vašeho okna zleva doprava. Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Držáky schuette suprafix k našroubování zaručují čistou, estetickou, rychlou a snadnou montáž plisé žaluzie bez speciálního nářadí. Ka plisé nesmí být širší než vaše sklo.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Číslo díluB07SLCXRZB

5. Plisart

#ad

V: 11–130 cm, Plisé roleta dle rozměru Klemmfix bez vrtání – TOP kvalita kolekce perel | Easyfix upínací nosník skládací roleta, š: 91–100 cm, ochrana před sluncem na okna krém, žaluzie proti pohledům

#ad
Plisart #ad - Držáky držáků bez vrtání, špičková kvalita kolekce látek pearl, profil z hliníku bílý | systém COSIMO je oblíbený u mnoha zákazníků. Míchejte barvy a design a najděte svůj jedinečný styl.

Cosimo může přijmout všechny výzvy. Cosimos přírodní prostředí jsou: koupelna, kancelář, čekárna a dokonce i zimní zahrada. Upevňovací prvky vypadají velmi moderně a snadno se montují. Přesný návod k měření je uveden na obrázku v naší nabídce. Velmi důležité * - po objednání nám prosím zašlete zprávu s přesnou šířkou objednávky a výškou objednávky. Naše plisé jsou vhodné pro okna s křídly otevírajícími se dovnitř. Počet spokojených zákazníků je větší. Kompozice cosimo se hodí do každé místnosti.
ZnačkaPlisart #ad
VýrobcePlisart #ad
Číslo díluplissee_pearl_nmass_ob_123

6. Schuette

#ad

Schuette® Plisé na míru s vrtáním ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 80-89 x 150-199 cm šířka x výška ● Suprafix skládací roleta upevnění ● pohodlná roleta

#ad
Schuette #ad - Ka plisé nesmí být širší než vaše sklo. Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské rolety. Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak.

Plynule nastavitelné, dvojité upnutí bez dojíždění, kvalitní materiály, držáky suprafix, jako např. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. Návod k objednání: změřte prosím šířku vašeho okna zleva doprava. Speciální hliníkové profily, látka Öko-Tex, protože si vážíme vašeho domova! Objednací výška: změřte prosím vnitřní sklo okna ve výšce zdola nahoru. 100% neprůhledné, certifikováno dle Öko-tex, propustnost světla: střední, zatemnění: lehké, živé barvy, lokálně vyrobeno a speciálně pro plisé UV ochrana -> nevyblednou.

V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, za férové mzdy a ze solidních, lokálně, trvanlivých a moderních materiálů. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. Držáky schuette suprafix k našroubování zaručují čistou, estetickou, rychlou a snadnou montáž plisé žaluzie bez speciálního nářadí. Samozřejmě je přiložen náš návod k montáži včetně odkazu na naše video pro montáž plisé.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0.01
Délka59.06
Hmotnost2.2
Šířka35.04

7. Schuette

#ad

Klemmfix k utažení roleta ● montáž na 60 sekund vč. videa, Schuette® Plisé bez vrtání ● prémiová kolekce: Vanilla Ice Cream krémová ● 20 x 80 cm šířka x výška ● Skládací roleta Suprafix

#ad
Schuette #ad - Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, speciální hliníkové profily ŽÁDNÉ! Ohýbání/zlomení, protože si vážíme vašeho domova!. Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů.

Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy Vašeho okna může činit 13–24 mm. Rychlá a jednoduchá aplikace díky přiloženému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit vč. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů. Montážního videa. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním upínacím držákům schuette suprafix "k našroubování".

Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak. Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské roleta! Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. Bohužel jsme je museli rozdělit podle nových směrnic Amazon.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka31.5
Hmotnost2.2
Šířka7.87

8. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● prémiová kolekce: White Day bílá ● 80 x 120 cm šířka x výška ● skládací roleta Suprafix Klemmfix 2.0 roleta ● 60 sekund plisovaná roleta montáž vč. videa

#ad
Schuette #ad - Robustní, neklouzavé a bezpečné držení extra lepicí podložky pro maximální stabilitu jsou přiloženy. Ty jsou často rozpoznatelné podle toho, že se v názvu používají podobné fotografie, popisy nebo také termín "Premium" nebo "" znak. ! Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně.

Plynule nastavitelné nahoru a dolů, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, pokud možno smontováno ŽÁdnÉ! navlékání plisé šňůry/žádné. Malé a promyšlené nejlepší prevence syčení vzduchu, šetrnější k těsnicí gumě. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! jedná se o originální značkové plisé schuette značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, lokálně, za férové mzdy a ze solidních, trvanlivých a moderních materiálů. Tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy Vašeho okna může činit 13–24 mm.

Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, speciální hliníkové profily ŽÁDNÉ! Ohýbání/zlomení, protože si vážíme vašeho domova! Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské roleta!
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost2.2
Šířka31.5

9. Gardinen21

#ad

Gardinen21 Nakonfigurujte si vlastní plisé s vrtáním, vyrobeno na míru pro dveře a okna | ochrana proti slunci a neprůhledné rolety

#ad
Gardinen21 #ad - Skládací roleta se kvalitně zpracovává a vyrábí s vysokou pečlivostí. Ovládací lišty jsou k dostání v různých barvách. Pokud by se šňůra roztrhla, že u jiných důvodů je výměna našich plisé vyloučena, navlékneme pro Vás plisé bez příplatku.

4️ jednoduchá montáž a pokyny k údržbě: plisé lze díky vrtání do okenního rámu rychle a jednoduše namontovat na zasklívací lištu. Plisé je pro vás před dodáním předpnuté. Pro perfektní přizpůsobení plisé odečtěte 3 mm od objednané šířky, jak je vidět na ilustračním obrázku. Díky horní a spodní ovládací liště z kvalitního hliníku je plisé plynule výškově nastavitelné. Vezměte prosím na vědomí, pokud se jedná o výrobu na míru. 2️ návod k objednávání: změřte nejprve světlou šířku skla a výšku skla mezi gumovými těsněními na skle.

3️ vysoká kvalita: látka se skládá ze 100% tkaného polyesteru. Prach nebo skvrny lze snadno odstranit vlhkým hadrem. Při objednávce si prosím vyberte požadovanou barvu. Propouští světlo, ale přesto je neprůhledný, a proto se ideálně hodí jako ochrana před nežádoucími pohledy. 1️ konfigurace vaší vlastní pleteniny: hledáte vhodnou plisé? Zde můžete zadat svou vlastní velikost a my zhotovíme plisee podle vašeho přání.
ZnačkaGardinen21 #ad
VýrobceGardinen21 #ad

10. Schuette

#ad

Schuette® Plisé bez vrtání ● termo kolekce: Before Storm šedá ● 20 x 100 cm šířka x výška ● skládací roleta Suprafix Klemmfix 2.0 roleta ● 60 sekund plisovaná roleta montáž vč. videa

#ad
Schuette #ad - Montážního videa. Již delší dobu se bohužel pod jinými značkami prodávají špatné falzifikáty našich Schuette plisé. Aluzie: plisé bez vrtání v okenním rámu díky solidním svorkám schuette suprafix plissee klemmfix 2. 0 verze incognito transparentní. Dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů, speciální hliníkové profily ŽÁDNÉ! Ohýbání/zlomení, dvojitě upnuté žádné! kyvadla, protože si vážíme vašeho domova!.

Návod na míru: Šířka se rovná šířce okna + cca 2 až 4 cm dbejte prosím na okenní kliky | výška je stejná jako okno včetně rámu shora dolů. Barva white day je k dostání v prémiové a termo kolekci. ! Robustní, neklouzavé a bezpečné držení extra lepicí podložky pro maximální stabilitu jsou přiloženy. Navzdory stejnému označení barvy působí oba odstíny bílé odlišně.

100% neprůhledné! propustnost světla: střední, živé barvy, certifikováno dle Öko-tex, lehce zatemňující, lokálně vyrobeno a vyvinuto speciálně pro plisé UV ochrana -> žádné vyblednutí. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem | vhodné také do kuchyně a koupelny. Malé a promyšlené nejlepší prevence syčení vzduchu, šetrnější k těsnicí gumě. Rychlá a jednoduchá aplikace díky přiloženému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit vč. Originální žaluzie schuette jsou srovnatelné s roletami pro kutily a čínské roleta!
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška100
Hmotnost2.2
Šířka20