Top 10 Tastatur Deutsches Layout – Klávesnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Dobíjecí. Kompatibilní s Mac, stříbrná, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth, iPad nebo iPhone; němčina

#ad
Apple #ad - Bezdrátová, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.

Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším.

Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052D/A
ModelkaMQ052D/A
Záruka1 rok

2. Apple

#ad

IPad nebo iPhone; anglicky mezinárodní, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, stříbrná, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.

Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Bezdrátová, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti.

Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052Z/A
ModelkaMQ052Z/A
ZárukaZáruka 12 měsíců

3. Apple

#ad

IPad nebo iPhone; angličtina USA, stříbrná, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace.

Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012.

4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Bezdrátová, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052LB/A
ModelkaMQ052LB/A
Záruka1

4. Logitech

#ad

PC/Mac, výdrž baterie 5 měsíců, Logitech Bezdrátová klávesnice MX Keys, Bluetooth & USB přijímač, osvětlení tlačítek, funkce Easy-Switch, přípojka USB-C, italské rozložení QWERTY – grafitová

#ad
Logitech #ad - Perfektní kombinace: ve spojení s pc myší MX Master 3 zažijete absolutně bezproblémové pracovní postupy. Tlačítka s perfektním dorazem: kruhové konkávní klávesy jsou přizpůsobeny konečkům vašich prstů, pro nepřetržitý příjemný pocit při psaní.

Inteligentní osvětlení: podsvícení se zapne, jakmile se vaše ruce dotknou klávesnice a automaticky se přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám. Dobíjecí přes usb-c: plné nabití baterie vydrží až 10 dní s podsvícením a až 5 měsíců bez podsvícení v závislosti na používání. Ovládání proudem: psaní, kopírování a vkládání mezi dvěma počítači je s klávesnicí MK Keys Plus bezproblémově možné, vyžaduje však software Logitech Options. Komfort a stabilita: klepněte bez námahy na bezdrátovou klávesnici navrženou pro pohodlí, stabilitu, přesnost a odolnost.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.79
Šířka17.01
Číslo dílu920-009409
Modelka920-009409
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

5. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s dotykovým ID: Bluetooth, dobíjecí. Kompatibilní s čipem Mac; němčina, bílá tlačítka

#ad
Apple #ad - Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.

Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným usb c na lightning kabelu, který se pro nabíjení a spárování přes USB C konektor spojí s Mac. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s touch id se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac. Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití.

Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a MacOS 11. 4 nebo novější. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Nahoře je seznam kompatibilních zařízení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.76
Délka11.52
Hmotnost0.54
Šířka5.04
Číslo díluMK293D/A
ModelkaMK293D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

6. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s Touch ID: Bluetooth, dobíjecí. Kompatibilní s MacComputer Chip; angličtina USA, bílá tlačítka

#ad
Apple #ad - Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s touch id se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac. Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům.

A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a MacOS 11. 4 nebo novější. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití.

Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným usb c na lightning kabelu, který se pro nabíjení a spárování přes USB C konektor spojí s Mac. Nahoře je seznam kompatibilních zařízení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.54
Šířka19.69
Číslo díluMK293LB/A
ModelkaMK293LB/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

7. Apple

#ad

Bílá tlačítka, Apple Magic Keyboard s dotykovým ID: Bluetooth, dobíjecí. Kompatibilní s MacComputer Chip; anglicky mezinárodní

#ad
Apple #ad - Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a MacOS 11. 4 nebo novější. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.

Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití.

Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s touch id se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným usb c na lightning kabelu, který se pro nabíjení a spárování přes USB C konektor spojí s Mac. Nahoře je seznam kompatibilních zařízení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.98
Délka9.45
Hmotnost0.54
Šířka27.17
Číslo díluMK293Z/A
ModelkaMK293Z/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

8. Apple

#ad

Dobíjecí. Kompatibilní s čipem Mac; anglicky, Apple Magic Keyboard s dotykovým ID: Bluetooth, GB, bílé klávesy

#ad
Apple #ad - Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Nahoře je seznam kompatibilních zařízení. Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a MacOS 11. 4 nebo novější. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.

Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným usb c na lightning kabelu, který se pro nabíjení a spárování přes USB C konektor spojí s Mac. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití.

Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s touch id se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.76
Délka11.52
Hmotnost0.54
Šířka5.04
Číslo díluMK293B/A
ModelkaMK293B/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

9. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard s číselným blokem – francouzský – stříbrná

#ad
Apple #ad - A s integrovanou dobíjecí baterií má neuvěřitelně velký výkon a vydrží jeden měsíc nebo déle, než jej musíte nabít. Nůžkový mechanismus pod každým tlačítkem zlepšuje stabilitu a optimalizovaný hub tlačítek a plochý profil zajišťují pohodlný a přesný pocit při psaní. Klávesy magic s číselným blokem má rozšířené rozložení s navigačními tlačítky pro rychlé navinutí do dokumentů a normálně velkých tlačítek pro hry. Ciferník je také skvělý pro tabulky a finanční aplikace.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052F/A
ModelkaMQ052F/A
Záruka1

10. Logitech

#ad

černá, připojení USB-C, PC / Mac, funkce Snadné spínače, 5-měsíční čas baterie, Bluetooth & USB přijímač, Logitech MX klíče Bezdrátová klávesnice, Tlačítko osvětlení, German Qwertz rozložení

#ad
Logitech #ad - Perfektní kombinace: ve spojení s mx Master 3 PC Mouse zaznamenáte absolutně bezproblémové pracovní postupy. Inteligentní osvětlení: podsvícení je zapnuto, jakmile se rukama dotknete klávesnici a automaticky se přizpůsobí změnou podmínek osvětlení.

Nabíjecí přes usb-c: plný náboj baterie se drží až 10 dní s až 5 měsíců bez podsvícení v závislosti na použití. Komfort a stabilita: bez námahy na pohodlí, stabilitu, přesnost a odolnost bezdrátové klávesnice. Tlačítka s dokonalou zastávkou: kruhové konkávní klíče jsou přizpůsobeny konečným prstům, pro nepřetržitý příjemný pocit špičky. Ovládání toku: klepněte na tlačítko, kopírování a vložení mezi dvěma počítači je hladce možné s klávesami MK plus klávesnice, ale vyžaduje software Logitech Možnosti.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka5.18
Hmotnost1.98
Šířka17.01
Číslo dílu920-009403
Modelka920-009403
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie