Top 10 tiiwee X1 Sirene – Sirény

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. tiiwee

#ad

Tiiwee X1 poplašná siréna pro tiiwee Home Alarm System – k rozšíření systémů založených na sirénách tiiwee X1 – pro vnitřní použití – poplašná zařízení – bezpečnostní technika ochrana proti vloupání

#ad
tiiwee #ad - Wighting – k rozšíření systémů založených na sirénách tiiwee X1. Akustický signál vás varuje před slabými bateriemi. Vyzváněcí tón má 2 různé úrovně hlasitosti, pomocí kterých můžete X1 přizpůsobit preferované hlasitosti.

Stojí vzpřímeně na každé horizontální a rovné ploše. Snadné připojení – rozšiřuje váš stávající systém založený na x1. Delší používání bez výměny baterií – x1 siréna je napájena 3 x aa bateriemi pro delší používání až 12 měsíců. Dodržujte příručku sady x1 pro pokyny pro spárování senzorů a dálkových ovladačů.

Má kontrolku, pomocí které můžete zkontrolovat stav svého poplašného systému. X1 sirénu lze upevnit pomocí šroubů součástí dodávky nebo použít jako přenosný přístroj. Výběr zvuků – x1 sirénu lze nastavit na hlasitý zvuk sirény 120 db nebo vyzváněcí tón.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee #ad
Číslo díluE1-0T9J-IUG0
ModelkaE1-0T9J-IUG0

2. tiiwee

#ad

Tiiwee Home Alarm System Wireless Kit X1 – kompletní poplašné zařízení se sirénou X1, 2 senzory na okna a 2 dálková ovládání – alarm na okna, alarm dveří

#ad
tiiwee #ad - Senzory se upevňují lepicí páskou nebo šrouby. Pronikavý zvuk 120dB byl vyvinut, aby odradil zloděje. Alarm lze upevnit nebo používat mobilně. Snadná instalace: sada obsahuje vše, co potřebujete pro instalaci.

Přizpůsobitelné vašim potřebám: s různými komponenty z nabídky tiiwee si můžete sestavit perfektní bezpečnostní systém pro vás. Pro provoz nejsou zapotřebí žádné další aplikace nebo chytrá zařízení. Kompletní sada: tato sada obsahuje výkonnou x1 sirénu a dva dveřní a okenní senzory a jeden pár dálkových ovladačů, které jsou všechny předem nakonfigurovány a jsou okamžitě připraveny k použití. Jednoduše ale účinný: alarm se spustí, když se senzor a magnet oddělí otevřením oken nebo dveří.

Dné skryté náklady: žádná smlouva nebo předplatné, provoz na baterie s dobou provozu až 12 měsíců; varování při nízkém stavu baterie. Navíc je k dispozici potřebný montážní materiál pro instalaci. Extrémně spolehlivý: náš poplašný systém pro domácnost je provozován na baterie a funguje nezávisle na WLAN nebo proudu.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee B.V. #ad
Výška0.98
Délka4.53
Šířka2.24
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaTWX1HAKV2

3. tiiwee

#ad

Tiiwee Venkovní siréna A3 pro tiiwee Home Alarm System – bezdrátový – poplašný systém – bezpečnostní technika – ochrana proti vodě IP44 – baterie nebo napájení 220 V – červené světlo alarmu

#ad
tiiwee #ad - Tiiwee service - velmi podrobný německý návod k použití - 30 dní právo na vrácení zboží - zasílá se prostřednictvím Amazonu. Siréna a3 je vodotěsná a vhodná pro venkovní použití. V tichém režimu bliká pouze červené světlo.

Použití – venkovní siréna a3 je příslušenstvím ke všem poplašným systémům tiiwee založeným na tiiwee a1 a x1. Napájení – 4 x aa 1, 5v baterie součástí dodávky. Je také možné kombinovat sirénu a3 s dálkovým ovládáním, dveřními senzory a detektory pohybu ze systému tiiwee Home Alarm a vytvořit tak individuální poplašný systém pro vaši konkrétní situaci. Vlastnosti – siréna a3 je vybavena výkonnou sirénou 120 db a červeným blikajícím světlem – 3 nastavení hlasitosti a režimem vypnutí zvuku.

Venkovní sirénu lze napájet také přes 220V síťový zdroj k dostání samostatně u Tiiwee. Kompatibilita – venkovní siréna je kompatibilní se všemi poplašnými systémy Tiiwe na bázi A1 a X1 a jejich komponenty. Připojte je k vašim stávajícím senzorům tiiwe a dálkovým ovladačům a rozšiřte své poplašné zařízení akustickou a viditelnou venkovní sirénou.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee B.V. #ad
Výška2.56
Délka7.48
Šířka3.15
Číslo díluTWOS01
ModelkaTWA3AU01

4. tiiwee

#ad

Tiiwee A1 Alarm siréna pro tiiwee Home Alarm systém – pro vnitřní použití – alarm bezpečnostní technika proti vloupání

#ad
tiiwee #ad - Poplašné zařízení a1 je kompatibilní s startovací sadou tiiwee home alarm a1. Pomoc při instalaci: po zadání objednávky obdržíte e-mail s jednoduchým návodem k instalaci. Odhlásili jste se třetí osobou na amazon? Sledujte nás a my zajistíme, že tuto zprávu zůstane i nadále zachována.

Siréna 120 db je hlasitá a skvěle se rozbíjí. Dveřní zvonek a siréna 120db – v nastavení výroby je tón nastaven na dveřní zvonek. Změňte tón stisknutím tlačítka pro manuální nastavení přímo na A1 nebo pomocí dálkového ovládání. Podrobný popis k tomu najdete v návodu český jazyk nelze zaručit pro startovní sadu Tiiwee Home Alarm A1. Pracuje bezdrátově a dodává se kompletně s bateriemi a montážním materiálem – tak může zůstat mobilní a všude tam, kde je potřebujete.

Rozšiřte svůj systém a1 – siréna a1 rychle rozšiřuje váš stávající systém na bázi A1. Kombinujte tuto sirénu s pohybovými čidly tiiwee TWPIR01, TWPIR02, TWPIR03 a TWPIR04. Důležité – tento produkt nepoužívejte v kombinaci s alarmem pohybu tiiwee a2 nebo x4. Po nákupu obdržíte e-mail s pokyny pro spojení domovních poplašných senzorů s touto novou sirenou A1.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee B.V. #ad
Výška0.79
Délka3.82
Hmotnost0.16
Šířka1.73
Číslo díluTWA1AU01
ModelkaTWA1AU01

5. tiiwee

#ad

Tiiwee Alarm pro dveře a okna – bezpečnostní systém se sirénou, garáže, 4 dveřní a okenní senzory a 2 dálková ovládání – ochrana proti vloupání domu, bytu

#ad
tiiwee #ad - Kompletní sada: tato sada obsahuje výkonnou x1 sirénu a čtyři dveřní a okenní senzory a dvě dálková ovládání, která jsou všechny předem nakonfigurována a jsou okamžitě připravena k použití. Alarm lze upevnit nebo používat mobilně.

Senzory se upevňují lepicí páskou nebo šrouby. Dné skryté náklady: žádná smlouva nebo předplatné, provoz na baterie s dobou provozu až 12 měsíců; varování při nízkém stavu baterie. Přizpůsobitelné vašim potřebám: s různými komponenty z nabídky tiiwee si můžete sestavit perfektní bezpečnostní systém pro vás. Pro provoz nejsou zapotřebí žádné další aplikace nebo chytrá zařízení.

Extrémně spolehlivý: náš poplašný systém pro domácnost je provozován na baterie a funguje nezávisle na WLAN nebo proudu. Snadná instalace: sada obsahuje vše, co potřebujete pro instalaci. Navíc je k dispozici potřebný montážní materiál pro instalaci. Pronikavý zvuk 120dB byl vyvinut, aby odradil zloděje. Jednoduše ale účinný: alarm se spustí, když se senzor a magnet oddělí otevřením oken nebo dveří.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee B.V. #ad
Výška0.98
Délka4.49
Šířka2.2
Číslo díluTWX1HAKXLV2
ModelkaTWX1HAKXLV2

6. tiiwee

#ad

Dveřní alarm s dálkovým ovládáním – poplašný systém bytu, tiiwee Poplašný systém A1 pro dům – okenní alarm, s bezdrátovým, bílý

#ad
tiiwee #ad - To znamená, že systém můžete ovládat i zvenčí vašich domovních dveří nebo zahrady. Sortiment zahrnuje dálkové ovládání, vnitřní a venkovní pohybové čidla a vnitřní a venkovní sirény. Rozšiřitelná – tuto sadu můžete zcela jednoduše rozšířit o příslušenství ze sortimentu tiiwee Home Alarm.

Efektivní bezpečnost – silná siréna odrazuje lupiče svým hlasitým zvukem alarmu. Dálkové ovládání má posuvný kryt, žádné exotické nebo drahé baterie. Chrání celý dům – signál senzorů má velký dosah. Pomocí dálkového ovládání můžete svůj poplašný systém zapnout a vypnout, i když stojíte mimo dům. Snadná instalace – poplašné zařízení a1 se snadno instaluje pomocí návodu. Otevření dveří nebo okna způsobí, že senzor vysílá signál do sirény.

Toto zařízení se také používá k jednoduchému zabezpečení garáží, zahradních domků, obytných vozů a sklepů. Sirénu můžete aktivovat a deaktivovat dálkovým ovládáním. Jednoduchá obsluha – systém se aktivuje stisknutím aktivačního tlačítka na dálkovém ovládání. Pomocí dodávaného dálkového ovládání můžete svůj poplašný systém A1 ovládat obratem ruky. Tyto baterie mají dlouhou životnost.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee B.V. #ad
Výška0.79
Délka3.82
Šířka1.73
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaTWHAK01V2

7. tiiwee

#ad

Tiiwee Home Alarm System Kit X1 XLPIR – poplašné zařízení se 2 senzory na okno nebo dveře, 1 detektor pohybu a 2 dálková ovládání – možnost rozšíření

#ad
tiiwee #ad - Snadná instalace: sada obsahuje vše, co potřebujete pro instalaci. Přizpůsobitelné vašim potřebám: s různými komponenty z nabídky tiiwee si můžete sestavit perfektní bezpečnostní systém pro vás. Pronikavý zvuk 120dB byl vyvinut, aby odradil zloděje.

Dné skryté náklady: žádná smlouva nebo předplatné, provoz na baterie s dobou provozu až 12 měsíců; varování při nízkém stavu baterie. Alarm lze upevnit nebo používat mobilně. Kompletní sada: tato sada obsahuje výkonnou x1 sirénu a dva dveřní a okenní senzory, detektor pohybu a pár dálkových ovladačů, které jsou všechny předem nakonfigurovány a jsou okamžitě připraveny k použití.

Navíc je k dispozici potřebný montážní materiál pro instalaci. Extrémně spolehlivý: náš poplašný systém pro domácnost je provozován na baterie a funguje nezávisle na WLAN nebo proudu. Senzory se upevňují lepicí páskou nebo šrouby. Jednoduše ale účinný: alarm se spustí, když se senzor a magnet oddělí otevřením oken nebo dveří. Pro provoz nejsou zapotřebí žádné další aplikace nebo chytrá zařízení.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee B.V. #ad
Výška0.98
Délka4.49
Šířka2.2
Číslo díluTWX1HAKXLPV2
ModelkaTWX1HAKXLPV2

8. tiiwee

#ad

Tiiwee Poplašné zařízení X3 pro dům – kompletní poplašné zařízení se sirénou X3, 4 senzory oken a dveří – okenní alarm, dveřní alarm – zabezpečený pinový kód

#ad
tiiwee #ad - Můžete bez problémů přidat další senzory a domácí poplašný systém tiiwee nabízí široký výběr kompatibilních senzorů a příslušenství. Vyvinuto pro menší domy a byty – naše výkonná siréna 120 db je v mnoha situacích dostačující k tomu, aby odradila nežádoucí návštěvníky.

Pokud se někdo pokusí proniknout do vašeho domu, okamžitě se spustí hlasitý alarm. Při návratu do 15 sekund zadejte PIN kód, abyste systém deaktivovali a vstoupili do domova. Navíc obdržíte 2letou záruku od data nákupu. Poplašný systém x3 byl vyvinut speciálně pro menší domy, byty, karavany a obytné vozy. Navíc má x3 mikro usb konektor pro externí napájení. Pokud opustíte svůj dům – aktivujte tlačítko stavu na straně "pryč".

Vyznačuje se snadným používáním a bezdrátovým spojením. Když jdete spát, zapněte tlačítko stavu na boku na "doma". Aktivujte systém stisknutím aktivačního tlačítka. Flexibilní a uživatelsky přívětivý – systém x3 je vybaven rozsáhlou a dobře napsanou příručkou. Možnost rozšíření bez kabelu – systém x3 umožňuje bezdrátové rozšíření pomocí tiiwee dveřních a okenních senzorů a pir pohybových čidel.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee B.V. #ad
Výška0.98
Délka4.49
Šířka2.2
Číslo díluIV-YD9T-94YT
ModelkaTWX3HAKXLV2

9. tiiwee

#ad

Tiiwee X4 PIR detektor pohybu alarm s dálkovým ovládáním – 120 dB – možnost rozšíření – poplašný systém vnitřní bezpečnostní technika ochrana proti vloupání – 2 roky záruka

#ad
tiiwee #ad - Signál dálkového ovládání prochází stěnami a dveřmi. Důležité – nepoužívejte x4 k rozšíření poplašných systémů a1, vyberte si jeden z těchto pir detektorů pohybu pro vnitřní nebo venkovní použití: twpir01, twpir02, X1 nebo X3 tiiwee. Snadná obsluha a instalace – x4 je kompletní, kanceláře, obytné vozy nebo čluny.

Protože je založen na bezdrátové technologii, samostatný hlásič pohybu pro byty, karavany, obchody, lze systém snadno instalovat. To brání zlodějům v tom, aby zloději systém po vstupu rychle inaktivovali nebo zničili. Systém je okamžitě připraven k použití. Pokud v noci přepnete x4 na zvuk alarmu, vystraší lupiče svou ohlušující sirénou. Ve dne, slouží jako průchozí hlásič. Proč je tento produkt lepší než jiné ii – červené světlo lze kompletně vypnout.

Zajistili jsme se, aby mohli najít X4 a zabrání tomu, aby X4 byl důstojným protivníkem. Proto můžete x4 aktivovat a deaktivovat z jiné místnosti nebo mimo váš domov. Proč je tento produkt lepší než jiné i – na rozdíl od jiných detektorů pohybu je x4 napájen bateriemi 3 x 1, 5 v aa součástí dodávky nebo síťovým adaptérem není součástí dodávky. Pokud chcete rozšířit svůj systém, twpir03 nebo twpir04 všechny jsou k dostání na Amazonu.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee B.V. #ad
Výška2.36
Délka3.46
Šířka2.56
Číslo díluTWX4MSA03V2
ModelkaTWX4MSA03V2

10. tiiwee

#ad

120 dB, tiiwee Okenní alarm, dveřní alarm, ochrana proti vloupání – sada 2 ks

#ad
tiiwee #ad - Lze jej použít jako rychlé a bezpečné řešení pro zajištění oken a dveří. Tento alarm vybaví každé dveře nebo každé okno vlastní sirénou.

Obdržíte 2 alarmy – ideální pro dodatečné vybavení pro ochranu proti vloupání. Zabezpečte svá okna a dveře pomocí 120db okenního alarmu – možné 3 různé režimy – mimo jiné režim alarmu nebo monitorování vstupu dveří. Velmi rychlá a jednoduchá instalace a ovládání. 30denní záruka vrácení peněz, pokud nejste spokojeni – jednoduše pošlete produkt zpět a dostanete peníze zpět. Jedná se o samostatný produkt. Důležité: tento alarm na dveře a okna není kompatibilní se systémem tiiwee home alarm system.
Značkatiiwee #ad
VýrobceTiiwee #ad
Číslo díluTWWA01
ModelkaTWWA01