Top 10 Topstar Rollen Hartboden – Nábytková kolečka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sytopia

#ad

Koberce, není nutná ochranná rohož nehodí se pro, parkety, Sytopia Kancelářská židle kolečka 11 mm x 22 mm, laminát, 5dílná sada koleček pro kancelářské židle, super tichá a měkká pro tvrdé podlahy

#ad
Sytopia #ad - Vylepšená kancelářská židle – sada 5 prémiových otočných koleček pro kancelářské židle. Nehodí se pro židle s kolíkem 10 mm. Nehodí se pro židle 1KEA a Topstar. Užijete si tiché, jemné klouzání ve svém domě a kanceláři, aniž byste rušili ostatní. Gumové válečky jemně a tiše namontují vaše dřevěné podlahy, dlaždice, mramor a laminát, koberce, parkety, aniž by se poškrábaly, praskaly nebo vydávaly hluk.

Dné škrábance pro všechny podlahy – gumová kolečka sytopia kancelářská židle nepotřebují ochrannou rohož. Instalace bez nářadí – na výměnu potřebujete pouze dvě minuty: vytáhněte stará kola a zatlačte do něj kolík nových koleček. Je pohodlné si dát kávu nebo se otočit, když na ní sedíte a kloužete. Tichý a 360° hladký klouzání. Průměr je 50 mm. Abyste zaručili úspěšnou výměnu, změřte si předem kolečka židle a zkontrolujte, zda jsou vhodná naše kolečka na kancelářské židle o velikosti 11 mm x 22 mm.

Podporuje hmotnost 318 kg – sytopia nabízí inteligentnější rozložení hmotnosti díky dvojitým kolečkům a kompaktnějším kolečkům na židli s průměrem 50 mm pro celkovou podporu a rovnováhu, stabilnější a trvanlivější. Kolečka jsou vyrobena z polyuretanu tlumícího nárazy. Univerzální velikost koleček: 7/16" široká x 7/8" vysoká 11 x 22 mm, herní židle, vhodná až na 99 % židlí kancelářské židle, židle k psacímu stolu.
ZnačkaSytopia #ad
Výrobce‎Sytopia Inc. #ad
Výška1.97
Délka2.28
Hmotnost0.37
Šířka1.97
Číslo dílu11mm Stift
ModelkaBürostuhl Rollen 11mm

2. Baasha

#ad

Vhodná pro každou podlahu, lehká kolečka s lehkým chodem, židle k psacímu stolu pro herní židle, Náhradní kolečka kancelářské židle 1000 kg–11 × 22 mm, židle na tvrdé podlahy, bez škrábanců sada 5

#ad
Baasha #ad - Jednoduše vytáhněte staré kolo židle a nasaďte jej. Tato kvalitní herní kolečka jsou potažena extra silnou polyuretanovou vrstvou snižuje zatížení při pojízdném křesla pro ochranu podlahy před poškrábáním a poškozením. Sada 5 koleček pro kancelářské židle, kancelářské židle, aby vaše židle zůstala v bezvadném stavu, která nevyžaduje nákup nové židle.

Verze heavy duty má nosnost až 2200 LBS a je perfektní pro těžší lidi. Poté zasuňte lištu nového kolečka židle do otvoru, dokud nebude bezpečně upevněna. Instalace bez nářadí: rychlá a snadná instalace. Kolečka vaší kancelářské židle pro tvrdé podlahy kloužou hladce a bezpečně po dřevěných, bez ostrých zvuků nebo zvuků. Pokud tato gumová kolečka kancelářské židle nesplní vaše očekávání nebo se nezlomí, nabízíme vám 30denní bezplatný vracet nebo výměnu zboží. Vnitřek náhradních koleček pro kancelářskou židli je vyroben z vysoce kvalitní oceli a zaručuje dlouhou životnost.

Neriskujete, naším cílem je nabídnout vám nejkvalitnější příslušenství k kancelářské židli a vynikající služby gumová kolečka kancelářské židle. Pokud tedy máte nějaké problémy, dejte nám vědět! Neváhejte. Dvouřadý design kol s kolečky z tvrdé podlahy o šířce 5, 1 cm pro kancelářské židle. Tichý a bezhlučný: máte obavy z hluku, dlaždicových a kobercových podlahách, tvrdých, který vaše židle způsobuje vaší rodině nebo kolegům, laminátových, vinylových, když sklouzne? Naše otočná kolečka jsou nově koncipována a přizpůsobena potřebám našich zákazníků.
ZnačkaBaasha #ad
VýrobceBaasha #ad
Hmotnost2.07
Číslo dílu1
Modelka11MM Grau

3. Mastery Mart

#ad

5dílná sada koleček pro kancelářské židle nehodí se, Mastery Mart Kancelářská židle, tichá gumová kolečka chrání tvrdé podlahy před poškrábáním a poškozením, ochranná rohož na podlahu, kolečka 11 mm

#ad
Mastery Mart #ad - Tato kolečka na kancelářské židle jsou vyrobena z kvalitních materiálů a jsou tak trvanlivá a robustní. Dlouhá životnost a robustní: nosnost až 300 kg. Vhodné pro různé podlahy: tato kolečka na kancelářské židle jsou vhodná pro celou řadu tvrdých podlah, dlaždice a vinyl.

Lze je používat po mnoho let, aniž by se opotřebovaly nebo poškodily. Spokojenost zákazníků zaručena: jsme přesvědčeni, kontaktujte nás kdykoliv, že budete s tímto produktem spokojeni. Chrání vaši podlahu: tato kolečka na kancelářské židle jsou vybavena měkkými polyuretanovými kolečky, které chrání vaši tvrdou podlahu před poškrábáním a poškozením. Jsou také ideální pro použití v kancelářích, laminát, jako např. Nehodí se pro židle 10 mm 1KEA a Topstar.

Pokud však z nějakého důvodu nejste spokojeni, nabízíme 100% záruku vrácení peněz. Stará kolečka můžete jednoduše odstranit a vložit nová kolečka. Jsou také tiché a hladce kloužou po podlaze, ostatní neruší. Snadná instalace: tato kolečka na kancelářské židle se snadno instalují a hodí se na většinu standardních kancelářských židlí 11 mm x 22 mm kolík, s výjimkou židlí značky Ikea nebo Topstar. Parkety, školách a doma.
ZnačkaMastery Mart #ad
VýrobceMastery Mart Inc. #ad
Hmotnost2.06
Číslo díluMM-MM-REP-CAS002-BL
ModelkaCAS002

4. Domkan

#ad

Náhradní rohože nehodí, kolečka pro kancelářské židle, kolečka pro kancelářské židle, kolečka pro koberce a parkety, odolná kolečka pro kancelářské židle, Domkan Sada 5 koleček pro kancelářské židle

#ad
Domkan #ad - Rolovací židle k psacímu stolu sada 5 prémiových otočných koleček pro kancelářské židle. Pokud si objednáte nesprávnou velikost pro Vaši židli, obraťte se prosím na Lifelong Support a my vám pomůžeme. Nehodí se pro židle 1kea a topstar. Užijete si tiché, aniž byste rušili ostatní.

Dné škrábance na všech podlahách naše kolečka na psací stůl nikdy nepoškrábe, bezpečné klouzání po dřevěném, tvrdém dřevu, vinylu, laminátu, zašpiní ani nepoškodí váš psací stůl. Tichý a 360° hladký klouzání kola jsou vyrobena z polyuretanu tlumícího nárazy. Univerzální velikost koleček: šířka 7/16" x výška 11 x 22 mm, židle k psacímu stolu. Je pohodlné si dát kávu nebo se otočit, jemné klouzání ve svém domě a kanceláři, když na ni sedíte a kloužete. Instalace bez nářadí výměna potřebujete pouze dvě minuty: vytáhněte stará kola a zatlačte do něj kolík nových koleček.

Vychutnejte si bezstarostné, dlaždicích a kobercích podlahách po celý den s kolečky kancelářské židle. Podporuje hmotnost 318 kg nabízí inteligentnější rozložení hmotnosti díky dvojitým kolečkům a kompaktnějším kolečkům na židli s průměrem 50 mm pro celkovou podporu a rovnováhu, stabilní a trvanlivější. Před nákupem prosím změřte a potvrďte, herní židle, hodí se až na 99 % židlí kancelářské židle, jaká velikost koleček na tvrdé podlahy je vhodná pro vaši židli. S našimi gumovými válečky můžete zcela bezhlučně přejít na každou podlahu.
ZnačkaDomkan #ad
VýrobceDomkan #ad
Hmotnost2.05
Číslo díluZXL

5. Lifelong

#ad

Kolečka pro kancelářské židle, nahrazují ochranné rohože – vhodné pro 98 % všech kancelářských židlí, náhradní kolečka na koberce a parketové podlahy, Kancelářská židle kolečka 5dílná sada, odolná kolečka pro kancelářské židle

#ad
Lifelong #ad - Naše odolná kolečka na kancelářské židle jsou vyrobena z průmyslové oceli, přesných kuličkových ložisek a polyuretanu s dlouhou životností. Vychutnejte si bezstarostné, bezpečné klouzání po dřevě, vinylové, dlaždicové a kobercové podlahy po celý den s kolečky na kancelářské židli.

Náhradní kolečka pro nejchodnější psací židle – buďte si jisti, že naše kolečka na kancelářské židle jsou kompatibilní s téměř všemi židlemi k psacímu stolu před objednáním prosím zkontrolujte velikost vaší boty. Podložka pod kancelářskou židli nebo ochrannou podložku na podlahu již není potřeba – naše kolečka k psacímu stolu nikdy nepoškrábají, tvrdém dřevu, laminátové, nezašpiní nebo nepoškodí váš psací stůl. Poslední kolečka na židle, které budete potřebovat. Pokud si objednáte nesprávnou velikost pro vaši židli, obraťte se prosím na Lifelong Support a my vám pomůžeme.

Kolečka kancelářská židle unese zatížení až 295 kg. Důležité: velikost dříku kancelářské židle lifelong má průměr 7/16" x 7/8" 11 mm x 22 mm a nehodí se na většinu židlí 1kea a některé značkové židle. Snadné ležení, styl pro nohy – pískající a chrastící kola a náhradní kolečka kancelářská židle jsou výrazným znakem špatné kvality. Ne všechna kolečka pro kancelářské židle jsou stejná. S našimi gumovými kolečky" klouzáte zcela tiše po každé podlaze.
ZnačkaLifelong #ad
VýrobceLIFELONG #ad
Výška4.5
Délka6
Hmotnost2.76
Šířka3
Číslo dílu96-G00H-6CR4.amzn1628992602
ModelkaBL-2374

6. XeloTech

#ad

5dílná sada koleček na tvrdé podlahy na kancelářskou židli

#ad
XeloTech #ad - Design – tato kolečka zvýší hodnotu vaší kancelářské židle, protože mají jedinečný a velmi moderní design. Pro všechny invalidní vozíky s kolíky 11 m x 22 mm – vhodné pro každou psací židli, pokud tato 11mm kolečka podporuje Pozor: IKEA používá kolečka 10 mm, mnoho kancelářských židlí Topstar má otvor 10 mm.

Tato kolečka mají kolík 11 mm x 22 mm. Nehodí se na židle NitroConcepts. Také večer v domácí kanceláři už nikdo nebude rušit vaši práci. Bezhlučný, dlouhá životnost – klouže se po kancelářské židli zcela bez hluku. Perfektní také pro hráče, tichý chod, kteří rádi hrají v noci. Bezpečnost pro všechny tvrdé podlahy – chraňte svou podlahu našimi měkkými, kámen, parkety, žulu, a přesto vysoce zatížitelnými polyuretanovými kolečky pro vaši kancelářskou židli.

Naše jemná kolečka nezanechávají na podlahové krytině tmavé nebo černé pruhy. Pozor důležitý – před nákupem si prosím přesně určete správnou velikost tužky až na milimetry! To vám ušetří čas a nervy. Perfektní pro dlaždice, dřevo, mramor, laminát, beton nebo vinylovou podlahu. Kolečka jsou nebrzděná.
ZnačkaXeloTech #ad
VýrobceXeloTech #ad
Hmotnost2.91
Číslo díluZY-EJ-0821-26
ModelkaZY-EJ-0821-26

7. Mastery Mart

#ad

5 ks, matná černá, náhradní kolečka pro kancelářské židle, Mastery Mart Kolečka na tvrdé podlahy, kolečka na kancelářské židle, velmi tichá, ochranná rohož pro většinu rámů otočných židlí 11 × 22 mm

#ad
Mastery Mart #ad - Stylově moderní vzhled, bezpečné pro všechny podlahy – pro tato otočná kolečka nepotřebujete plastové rohože na kancelářské židle. Zažijete nesrovnatelnou lehkost, aniž byste způsobili škrábance nebo zvuky a vaše podlahy zůstanou bezchybné. Hladký a bezpečný pohyb – kolečka od mastery mart ve stylu kolečkových koleček vám umožní vyměnit rozbitá nebo běžná kolečka na kancelářské židle.

Užijete si klidnější, plynulejší klouzání ve své kanceláři. 100% záruka spokojenosti – mastery mart vám zaručuje nepřekonatelný zážitek z nákupu. Extrémně robustní konstrukce a materiály – kolečka od mastery mart jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli a prémiového polyuretanu a jsou extrémně odolná. Kolečka od mastery mart bezpečně kloužou po vaší vinylové podlaze, téměř všech typech koberců kromě silných a vysokých koberců, dokonce i na drahých podlahách z tvrdého dřeva nebo dlaždic.

Buď máte rádi svůj výrobek, nebo dostanete své peníze zpět. Pokud máte židli z nekompatibilních 1%, zašlete ji jednoduše zpět, abyste obdrželi plnou náhradu. Tak to je. Jednoduchá instalace a univerzální standardní velikost – s šířkou 11 mm x výškou 22 mm 7/16" x 7/8" se kolečka od mastery Mart hodí až na 99 % kancelářských židlí prodávaných v Německu. Tím překonávají dokonce nejvyšší průmyslové standardy.
ZnačkaMastery Mart #ad
VýrobceMastery Mart Inc. #ad
Výška1.77
Délka16.14
Hmotnost2.2
Šířka4.33
Číslo díluMM-REP-CAS001-BL
ModelkaMM-REP-CAS001-BL

8. WEWILL

#ad

Sehr leise Bürostuhlrollen 5er Set 11 x 22 mm, WEWILL Bürostuhl Rollen Stuhlrollen bis 300 kg Schreibtischstuhl Gummirollen Hartbodenrollen , Keine Kratzer im Boden Schwarz/Silber

#ad
WEWILL #ad - Bei fragen kontaktieren Sie uns bitte rechtzeitig!. Es kann sicherstellen, dass der Boden keine Kratzer aufweist und den Boden sauber hält!. Schützen kann. Leises gleitenhartboden-rollen für bürostuhl aus polyurethan können um 360 ° drehbar und leise gleiten, ohne Kratzer oder Spuren auf dem Boden zu hinterlassen.

Wewill 5set ist eine ideale wahl für den ersatz von bürostuhlrollen! für alle böden geeignet wewill-rollensätze bestehen aus hochwertigem stahl, Keramikfliesen, das alle harten Böden wie Hartholzböden, Steinböden, polyurethan-Nylon, Laminate usw. Hinweis: bitte bestimmen Sie vor dem Kauf den richtigen Pleueldurchmesser, das kann viel Zeit sparen. Auch stuhlrollen können den Boden schonen und die Lebensdauer verlängern!. Schaftgröße 11 mm x 22 mm; geeignet für 99% stühle, nicht anwendbar auf 1kea bürostuhl mit Sitzdurchmesser von 10mm. Hervorragende leistung und materialien die drehstuhlrollen sind mit präzisionskugellagern ausgestattet, und die gekrümmten Oberflächen der Rollkugeln haben eine starke Tragfähigkeit.

Einfach zu installieren und zu reinigenkein werkzeug erforderlich, entfernen sie einfach die alten Rollen und setzen Sie die neuen Rollen ein. Alle innenteile der rolle sind aus hochwertigem Stahl gefertigt, sodass das Universalrad eine bessere Schlagfestigkeit und hohe Temperaturbeständigkeit aufweist!. Die bürostuhlrollen haben abnehmbare Schrauben, die leicht zu reinigen sind und nicht in Haaren oder Schmutz stecken bleiben.
ZnačkaWEWILL #ad
VýrobceWEWILL #ad
Výška4.61
Délka3.15
Hmotnost2.76
Šířka1.5
Číslo díluWL-01
Modelka11*22MM

9. YOHOOLYO

#ad

YOHOOLYO 5 Set Bürostuhlrollen Ruhiges Drehstuhlrollen Caster Räder 11x 22mm geeignet für die meisten Drehstuhlrahmen Schwarz

#ad
YOHOOLYO #ad - Prvotřídní kvalita: mimořádná nosnost, silná ocelová struktura, která zvládne zatížení až 80 kg. Odolné vůči poškrábání: měkká plocha koleček zajišťuje stabilní tichý chod, laminátu, dlažby, tvrdého dřeva, leštěného betonu, bez obav z poškození bambusu, koberců atd.

Rozměry: rám otočné židle s rozměry 11 mm × 22 mm je vhodný na všechny standardní kancelářské židle. Elegantní vzhled konstrukce: vysoce kvalitní náhrada tvrdých nylonových koleček. Nebudou u vás doma při práci nikoho rušit. Hladká a tichá: kolečka vypadají skutečně skvěle, jsou stylová a přitom velmi příjemně, lehce a tiše kloužou po podlaze. Vypadá výtečně na lesklých černých rámech židlí.
ZnačkaYOHOOLYO #ad
Výrobcegohappybuy #ad
Výška3.74
Délka8.46
Hmotnost2.74
Šířka4.92
Číslo dílu611864447902

10. Soontrans

#ad

Ochranná podložka na podlahu a psí chlupy, gumová kolečka pro, bez škrábanců, kolečka, hladké & tiché klouzání, upgrade vaší kancelářské židle, Soontrans Univerzální kancelářská židle, 11 mm × 22 mm

#ad
Soontrans #ad - Vyberte si prosím vhodnou velikost. Tento měkký materiál může zabránit poškození vaší podlahy, dlaždice, jako je laminát, a tím eliminuje potřebu obtěžující ochranné rohože. Odvalování bez škrábanců a stop – běžecké plochy těchto koleček kancelářské židle jsou vyrobeny z gumy. Kolečka kancelářské židle soontrans 11 mm vaši podlahu nikdY nepoškrábe, rozmazává nebo nepoškodí a nepotřebují žádné ochranné rohože.

Nejlepší investice do těchto neuvěřitelných koleček na židli pro modernizaci vaší židle. Nejlepší upgrade pro vaši kancelářskou židli – kolečka kancelářské židle soontrans nahrazují několik let stará plastová dvojitá kolečka, označená a poškozená podlaha, jejichž ložiska se uvolnila a kolečka dobře nemění směr, dokonce ucpaná psí chlupy. NynÍ novinka pro vaŠi kancelÁŘskÉ Žiky – kolečka soontrans pro kancelářské židle 11 mm z polypropylenu jsou vyměnitelná a hodí se téměř ke všem otočným židlím s otvorem 11 mm, která se hodí k židli ikea s otvorem 10 mm např.

Ikea flintan, markus, výjimkou jsou židle ikea a top star! soontrans nabízí také kolečka kancelářské židle 10 mm, VIMUND, vhodná pro 98% kancelářské židle na trhu, Renberget. Pokud jsou vaše našeptávací kolečka ucpaná psími chlupy, dokonce i koberec, vinyl, dřevo, parkety, vyzkoušejte kolečka na tvrdou podlahu Soontrans Díky hladkému povrchu válečků se nehromadí žádné chloupky. Za tímto účelem můžete odmontovat jedno ze svých starých koleček a změřit tužku. S cílem dosáhnout měkkého klouzání.
ZnačkaSoontrans #ad
VýrobceSoontrans #ad
Hmotnost2.71
Číslo díluCP02
Modelka11 mm x 22 mm Schwarz