Top 10 Verdunkelungsrollo 160 cm Breit – Látkové rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ITZALA

#ad

Tmavě modrá, Zatemňovací roleta na střešní okno kompatibilní s VELUX C02

#ad
ITZALA #ad - Není nutné žádné měřicí pásmo. Není kompatibilní s velikostí "CK02". Vyrobeno v Evropě. Manuálně ovladatelné, plynulé polohování. Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: GGL C02, GGU C02. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna Velux. Cenově výhodná volba pro téměř úplné zatemnění, k dostání ve 4 barvách.
ZnačkaITZALA #ad
VýrobceItzala #ad
Výška0.39
Délka20.87
Hmotnost2.38
Šířka0.39
Číslo díluDHR C02 4212B

2. Fensterdecor

#ad

1-Parent Fensterdecor Duo-Rollo, šedé nebo černé barvě, mnoho velikostí., krémové, Dvojitá roleta v bílé

#ad
Fensterdecor #ad - Různé velikosti. Různé barvy. Dojitá roleta duo - propustná pro světlo a neprůhledná. Upevnění: vyvrtání otvorů a přišroubování šrouby a hmoždinky přiložené. Rozměr textilie je cca o 2, 5 cm užší než objednací šířka.
ZnačkaFensterdecor #ad
VýrobceFensterdecor #ad
Výška0
Délka70.87
Šířka62.99
Číslo dílu4053406533647

3. Schuette

#ad

Schuette® Zatemňovací roleta bez vrtání/s vrtáním 2v1 ● kolekce termo roleta: námořnická modrá modrá ● 35 x 130 cm šířka x výška ● upínací roleta Suprafix = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem

#ad
Schuette #ad - Pokud chcete namontovat roletu schuette bez vrtání, může být tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy vašeho okna maximálně 19-29 mm. Napodobeniny našich rolet schuette sázejte prosím i nadále na originál od Schuette a na kvalitu, pokud jde o váš domov.

Vhodné také do kuchyně a koupelny. Značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, lokálně, za férové mzdy a ze solidních, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, trvanlivých a moderních materiálů. Lepicích podložek, Schuette slib kvality. Odkazu na montážní video, 2x schuette Suprafix šroubovací držák vč. Vezměte vždy nejbližší vyšší výšku. Inteligentní vedení řetízku bez trhání a bez blokování šňůry.

Hledejte prosím: "Schuette Plissee & Rollo Manufakturu". Naše rolety jsou k dispozici také v jiných kolekcích látek a způsoby montáže. Ať už chcete svou novou roletu schuette upnout nebo našroubovat, čeká vás rychlá a snadná instalace, resp. Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. Jedná se o originální značkové rolety schuette. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! Objednaná šířka je skutečná šířka látky.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška130
Hmotnost2.2
Šířka35

4. Grandekor

#ad

Grandekor Dvojitá roleta Klemmfix, okenní roleta průsvitná a zatemňující – bílá 80 x 120 cm šířka látky 76 cm, Duo rolety na okna a dveře bez vrtání s držákem

#ad
Grandekor #ad - Přebytečná látka zůstává jednoduše srolovaná a nemusí se zkrátit. Těrbinovou hubicí nebo otřít vlhkým hadříkem. Vhodné pro okenní rámy s tloušťkou drážky 1, 7 až 2, 5 cm ale nejsou vhodné pro střešní okna! . Pro péči doporučujeme vysát štětcem na nábytek, resp. Tažný řetěz pro ovládání dvojité rolety klemmfix lze namontovat na obou stranách – tak se vždy nachází na požadované straně.

Zvědavé pohledy zůstávají venku! dvojitá roleta klemmfix bez vrtání se skládá ze dvou protilehlých pruhů látky se střídavě neprůhlednými a průhlednými pruhy, jejichž polohu lze individuálně a plynule nastavit. Roleta bez vrtání velmi snadná obsluhas pomocí tažného řetězu je plynule nastavitelná – od polopropustné až neprůhledné. Díky montáži bez vrtání přinesete bez problémů moderní a atraktivní vzhled spolu s jednoduchou a spolehlivou technikou.

To vám umožní pohled ven nebo nastavte okno rolety uvnitř tak, aby byla plocha okna zcela zakrytá. Jakou velikost mám objednat? Šířka látky je o 4 cm užší než celková šířka okenní rolety "objednací šířka". Také vlhké prostory nezpůsobují dvojitou roletu bez vrtání žádné problémy. Rozsáhlé možnosti použití v celém domě! duo roleta klemmfix je vhodná pro všechny typy místností: kancelář, ložnice, koupelna a dětský pokoj, obývací pokoj, pro balkonové a terasové dveře. Usnadněte si používání okenní rolety uvnitř bez vrtání.
ZnačkaGrandekor #ad
VýrobceHohouse #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost1.32
Šířka31.5
Číslo díluTjVHSnV5
ModelkaBlanc

5. Victoria M.

#ad

Krémová, průsvitné/zatemňující proužky, na okna a dveře, 125 x 160 cm, Victoria M. Zevra dvojitá roleta Duorollo, upínací roleta bez vrtání

#ad
Victoria M. #ad - Zatemňující pruhy látky. Vrstvy lze posunout proti sobě, takže si můžete individuálně zvolit požadovaný dopad světla. Upevnění rolety s bočním stahováním se provádí pomocí šroubů nebo bez vrtání pomocí upínacích držáků pro okenní nebo dveřní křídlo o tloušťce 15 – 25 mm.

Dvojitá roleta se snadnou údržbou se skládá ze dvou vrstev tkaniny z polyesteru, u kterých se střídají průhledné a neprůhledné, resp. Objednací šířka zahrnuje celkovou šířku rolety, šířka látky činí cca 4, 1 cm méně. Je vhodný pro všechny prostory, také do kuchyně, koupelny a WC.

Kvalitní dvojitá roleta zevra je flexibilní ochranou proti světlu a pohledům na okna a dveře. Roleta se ovládá pomocí precizně nastavitelného řetízku, který můžete podle přání připevnit vlevo nebo vpravo. Při výšce okenního rámu 160 cm doporučujeme objednat vnitřní roletu v nejbližší větší výšce 230 cm.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Číslo díluHU-XI-201

6. EFIXS

#ad

Standard, 32mm hřídel – šířka látky 40-180 cm x výška 150-240 cm – tepelně izolační roleta – zatemňovací roleta, maxi, 17, Termoplastická roleta EFIXS mini, 25, střední

#ad
EFIXS #ad - Všechny barvy z oblasti standardních velikostí jsou k dostání také na míru jako mini 17 mm vlna / asin: B079SZXXF4, Medium 25 mm vlna / asin: b079rksgnz, maxi 32 mm vlna / ASIN: B07BGDF9NV a brzy také jako Maxi XL 45 mm vlna.

Volitelně lze pro montáž bez vrtání objednat naše upínací upínací upínací držáky B00TE72M88. Termo roleta medium je tepelná a zatemňovací roleta s vnější stranou potaženou stříbrnou vrstvou neprůhledná, zatemňující a nepropouští světlo. Vezměte prosím na vědomí, že látku se nesmí nikdy úplně odvíjet – minimálně jedna vrstva cca 10 cm musí zůstat na hřídeli. Pomocí kovových nosníků, lze roletu přišroubovat na stěnu, které jsou součástí dodávky, strop nebo okenní křídlo.

Ka odpovídá šířce látky, roleta je vč. Ovládací prvky v bílé barvě, řetízek na rolety obsahuje samospouštěcí spojku s rýžovým řetězem viz upozornění pro bezpečnost dětí, řetízkový kladkostroj lze namontovat vlevo nebo vpravo, držák rolety z kovu, délka ovládání cca 120 cm, padací tyč dřevo v lemu jako zátěž. Hřídele a nosiče cca 4 cm širší.
ZnačkaEFIXS #ad
VýrobceDer Jalousienladen #ad
Výška74.8
Délka1.97
Hmotnost11.6
Šířka78.74
Číslo díluHU-XI-27

7. Ventanara

#ad

Ventanara® Dvojitá roleta zelená kazeta Duo roleta roleta s bočním stahováním včetně montážního materiálu 100 x 160 cm

#ad
Ventanara #ad - Kromě toho můžete celou dvojitou roletu plynule otevírat a zavírat. 1 dvojitá roleta, 1 napínák řetězu, 2 držáky na stěnu a strop vč. Roubů, návod k montáži český jazyk nelze zaručit.

Upevnění na okno je možné pomocí samostatně dodávaných dvojitých svorkových svorek. Roletu lze nastavit zcela podle vašich individuálních potřeb neprůhledně nebo průhledně. Roleta se připevňuje pomocí montážních nosníků na stěnu nebo strop. Velikost: 100 x 160 cm šířka x výška, 5 cm, barva: zelená / kazeta: stříbrná, materiál látky: polyester, šířka proužku: průhledná 5 cm / neprůhledná 7, páska látky je cca o 3 cm užší než uvedená šířka, materiál horní lišty: hliník. Ideální pro zkrášlení obývacího pokoje, ložnice nebo koupelny vhodné pro vlhké prostory, prémiová kvalita Ventanara.
ZnačkaVentanara #ad
VýrobceVentanara #ad
Výška0.01
Délka62.99
Šířka39.37

8. Sh000ad

#ad

Na okna a dveře,, neprůhledná, Retro bambusová roleta, bambusová žaluzie, roleta s bočním stahováním, ochrana před sluncem a pohledy, 60% zatemňovací roleta, římská roleta, přírodní dřevěná roleta

#ad
Sh000ad #ad - Přirozený vzhled lehkých a stylových římských bambusových žaluzií vyzařuje příjemné teplo. Měření a instalace: Š x v žaluzie, vnitřní instalace šířka závěsu = šířka okna -1 cm, výška závěsu = výška okna; vnější instalace šířka závěsu = šířka okna + 15 cm, výška závěsu = výška okna + 15 cm.

Rozsah dodávky: 1 x bambusové rolety se dvěma montážními háčky a zvedacím zařízením. Podívejte se prosím na druh a velikost komponent. Snadné ovládání: použijte stahovací šňůru flexibilní kabelová brzda na pravé straně, abyste uzávěr na šňůře jednoduše srolovali nahoru a dolů. Přizpůsobitelné: pokud velikost požadovaných žaluzií není v seznamu velikostí, můžete se podívat na metodu měření, zvolit podobnou velikost pro objednávku a zaslat nám e-mailem šířku a výšku bambusových žaluzií. Módní bambusové rolety, poloprůhledná a neprůhledná ochrana před pohledy a sluneční ochranou, které jsou vhodné pro všechna normální okna, umožňují přímé sluneční světlo a dobře odfiltrují slunce.

Přirozené zpracování nemá žádné otřepy, dobrou tuhost, jemnou texturu, snadné lámání a stabilní kvalitu při použití uvnitř i venku. Vysoce kvalitní bambusové rolety – přírodní závěsy jsou vyrobeny ze 100% bambusu a přirozeně visí kvalitními bambusovými holemi. Tímto způsobem můžete určit dopad světla a jasu, který je v místnosti nutný.
ZnačkaSh000ad #ad
VýrobceSh000ad #ad
Výška0.04
Délka62.99
Šířka27.56
Číslo dílu02

9. EFIXS

#ad

Bílá, terakotová, červená, zelená, hnědá, šafránově žlutá, přírodní, lněná, krémová, EFIXS Termoplastická roleta střední – výroba na míru – 25 mm hřídel – barva: světle šedá, růžová, fialová a šedo-modrá – šířka látky 80 – 220 cm x výška 150 – 240 cm – tepelně izolační roleta – zatemňovací roleta – další velikosti v nabídce

#ad
EFIXS #ad - Pro další konfiguraci zadejte v dalším kroku pomocí tlačítka "Přizpůsobit nyní" přesnou šířku látky a výšku. Nejprve si vyberte vhodný rozsah velikostí a požadovanou barvu. Roleta pro vnitřní použití je dobrá ochrana proti horku / tepelná ochrana / ochrana proti slunci v létě a ochrana proti chladu v zimě díky stříbrné vnější straně.

V konfiguraci lze rovněž vybrat těžítko, ocelová kolejnice, roletové magnety a upínací držáky montáž bez vrtání. Můžete nás ale také kontaktovat ohledně rozměrového PDF. Příslušenství jako např. Roletu lze namontovat na stěnu montáž na stěnu nebo na strop montáž na strop, jakož i pomocí svorek na okenní křídlo okno. Zatemňovací roleta / zatemňovací roleta s tepelnou vrstvou se vyrábí podle vašich přání.

Montáž řetízku je možná volitelně vlevo nebo vpravo. Držáky nejsou součástí dodávky a lze je volitelně objednat. Návod na rozměry se nachází na detailních obrázcích. Upozornění: u zboží zhotoveného podle specifikace zákazníka výroba na míru / výrobky na míru je vyloučeno právo na odstoupení od smlouvy. Termo látka je ze 100% polyesteru a absolutně neprůhledná, zatemňuje a neprůsvitná a nabízí vynikající ochranu před nežádoucími pohledy.
ZnačkaEFIXS #ad
VýrobceDer Jalousienladen #ad
Výška74.8
Délka1.97
Hmotnost10.36
Šířka62.99

10. EFIXS

#ad

Lněná 063, výška až 300 cm – tady: do 160 cm x 240 cm Š x V, s vrtáním i bez vrtání, EFIXS Termo roleta Maxi – rolety na míru – 32 mm roleta – šířka látky až 250 cm

#ad
EFIXS #ad - Roletu lze namontovat na stěnu montáž na stěnu nebo na strop montáž na strop, jakož i pomocí svorek na okenní křídlo okno. Můžete nás ale také kontaktovat ohledně rozměrového PDF. Zatemňovací roleta / zatemňovací roleta s tepelnou vrstvou se vyrábí podle vašich přání.

Termo látka je ze 100% polyesteru a absolutně neprůhledná, zatemňuje a neprůsvitná a nabízí vynikající ochranu před nežádoucími pohledy. Upozornění: u zboží zhotoveného podle specifikace zákazníka výroba na míru / výrobky na míru je vyloučeno právo na odstoupení od smlouvy. Roleta pro vnitřní použití je dobrá ochrana proti horku / tepelná ochrana / ochrana proti slunci v létě a ochrana proti chladu v zimě díky stříbrné vnější straně.

Držáky nejsou součástí dodávky a lze je volitelně objednat. V konfiguraci lze rovněž vybrat těžítko, ocelová kolejnice, roletové magnety a upínací držáky montáž bez vrtání. Nejprve si vyberte vhodný rozsah velikostí a požadovanou barvu. Pro další konfiguraci zadejte v dalším kroku pomocí tlačítka "Přizpůsobit nyní" přesnou šířku látky a výšku. Montáž řetízku je možná volitelně vlevo nebo vpravo. Příslušenství jako např.
ZnačkaEFIXS #ad
VýrobceDer Jalousienladen #ad
Výška94.49
Délka1.97
Hmotnost11.9
Šířka47.24