Top 10 VERITAS Nähmaschine – Šicí stroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VERITAS

#ad

VERITAS Rubina – digitální počítačový šicí stroj pro začátečníky, 100 programů stehů a LED osvětlením, pokročilé a profesionály s LED displejem

#ad
VERITAS #ad - Pohodlí v blízkosti: intuitivní ovládání digitálního počítačového šicího stroje, automatický navlékač jehel a integrovaný odřezávač nití usnadňují šití začátečníkům, pokročilým i profesionálům.

Veritas rubina se ideálně hodí pro všechny materiály jako žerzej, jemné a pevné látky. Perfektně nastaveno: každý šicí program je již nastaven na optimální šířku a délku stehu. Přesvědčí vás inovací a kreativitou. Automatické knoflíkové dírky a neoslňující LED světlo navíc usnadňují šití. Vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Ovládání pomocí počítače: model šicích strojů veritas rubina přesvědčí moderním led displejem k výběru ze 100 šicích programů, saténové, jako jsou užitkové, elastické, overlockové, křížové, quiltové a dekorační stehy.

Pro všechny látky: díky zasouvacímu transportéru se bez námahy podaří i vycpávky nebo prošívání. Veritas: Šicí stroje veritas jsou již více než 125 let synonymem nejvyšší kvality a nároků.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceVeritas #ad
Výška14.17
Délka18.11
Hmotnost12.79
Šířka10.24
Číslo dílu1317
ModelkaH11C
Záruka2 + 3 roky.

2. VERITAS

#ad

Navlékací pomůckou a LED světlem pro šití, 32 stehových programů, 38,0 × 17,0 × 30,0 cm, VERITAS Camille – mechanický šicí stroj pro začátečníky a pokročilé šití, s volným ramenem

#ad
VERITAS #ad - Výkonný: silný motor, tenkých, kryt s nízkými vibracemi a 6bodový subtransportér umožňují přesné a silné šití silných, elastických nebo vícevrstvých tkanin. Všestranný: díky 32 různým programům stehů, strečový, satén nebo ozdobný steh, vykouzlí kvalitní šicí stroj kreativní ozdoby, jako je slepý lem, čisté okraje lemu a aplikace.

Veritas: Šicí stroje veritas jsou již více než 125 let synonymem nejvyšší kvality a nároků. Vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Snadná obsluha: integrovaná pomůcka pro navlékání spolehlivého univerzálního šicího stroje zajišťuje bezproblémové navlékání; neoslňující LED světlo optimálně osvětluje velký posuvný stůl.

Perfektní švy: napnutí nitě veritas camille lze nastavit automaticky nebo v několika stupních individuálně, takže kudrnaté nebo zamotané švy patří minulosti. Přesvědčí vás inovací a kreativitou.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceCrown Technics #ad
Výška11.81
Délka14.96
Hmotnost13.67
Šířka6.69
Číslo dílu1305
Modelka1305
Záruka2 roky (+ 3 roky při online registraci).

3. VERITAS

#ad

LED šitým světlem a elektrickým startérem nohou, VERITAS Sarah – mechanický šicí stroj pro začátečníky a začátečníky se šitím s 13 programy, volným ramenem, 37 × 16 × 29,5 cm

#ad
VERITAS #ad - Veritas: Šicí stroje veritas mají již více než 125 let nejvyšší kvalitu a nároky. Perfektní šev: jak u silných látek, jako jsou džíny, tak i u jemného materiálu lze jednoduché kulaté švy spolehlivě prošít volným ramenem.

Nekomplikovaný: šicí stroj pro začátečníky s přehledným ovládáním se ideálně hodí jako nápad na dárek pro začátečníky se šitím, kteří se chtějí naučit šití a nadšence šití. Vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Přesvědčí vás inovací a kreativitou. Rychlost šití je přizpůsobitelná. Pro začátečníky: robustní šicí stroj veritas sarah pro začátečníky přesvědčí jednoduchou manipulací přes nastavovací kolečka, díky čemuž lze rychle provádět kreativní šicí práce.

Funkce: 13 programů stehů, integrovaný odřezávač nití, 4stupňový koncový program, vysoký točivý moment a individuálně nastavitelná délka stehu usnadňují práci s kompaktním strojem.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceCrown Technics #ad
Výška11.61
Délka14.57
Hmotnost11.02
Šířka6.3
Číslo dílu1301
Modelka1301
Záruka2 roky (+ 3 roky při online registraci).

4. VERITAS

#ad

VERITAS 1225 šicí stroj, Eva pěna, červená, 44 × 40 × 21,5 cm

#ad
VERITAS #ad - S ergonomickou rukojetí. Zesílená vnitřní strana pro ochranu před opotřebením a nečistotami. Materiál: pěna EVA. Zip a další uzavírací poutka. 4 vnitřní kapsa na příslušenství.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceCrown Technics GmbH #ad
Výška8.46
Délka17.32
Hmotnost2.05
Šířka15.75
Číslo dílu1225
Modelka1225

5. VERITAS

#ad

Pokročilé a profesionály; 23 programů stehů, VERITAS Niki – mechanický šicí stroj se silným motorem pro začátečníky, volné rameno a LED světlo na šití

#ad
VERITAS #ad - Nízká vibrace: robustní kryt s mimořádně nízkými vibracemi zajišťuje, že i filigránská práce jde klidně a bezchybně od ruky. Přesvědčí vás inovací a kreativitou. Funkce: 23 programů stehů, integrovaný odřezávač nití, 4stupňový program knoflíkových dírek, vysoký točivý moment a individuálně nastavitelná délka stehu usnadňují práci s kompaktním strojem.

Veritas: Šicí stroje veritas mají již více než 125 let nejvyšší kvalitu a nároky. Celkově je ovládání jednoduché a podaří se i začátečníkům šití. Bezpečné: navlékací pomůcka usnadňuje přípravu šití a automatický program navíjení zajišťuje bezpečnost.

Vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Veritas niki přitom dokáže každou látku čistě zpracovat i ve více vrstvách. Všestranný: díky silnému motoru lze bez problémů ušít jak elastické švy, tak i stabilní užitné švy.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceVeritas #ad
Výška1.66
Délka5.25
Hmotnost13.67
Šířka0.31
Číslo díluVeritas Niki Art. 1304
Modelka1304
Záruka5 let.

6. VERITAS

#ad

Veritas Šicí stroj Rachel

#ad
VERITAS #ad - Záruka 5 let po prodloužení záruky zdarma. Integrovaná pomůcka pro navlékání | integrovaný odřezávač nití | automatický, vertikální systém cívek | integrovaná odnímatelná přihrádka na příslušenství | štíhlé volné rameno. Nastavitelná délka stehu od 1 do 5 mm | nastavitelná šířka stehu od 0 do 5 mm | možnost šití zipů. Informace o výrobku: 32 programů stehů s ozdobnými a overlockovými stehy | 1stupňová automatika knoflíkových dírek | vysoký točivý moment pro pevné látky.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceVeritas #ad

7. VERITAS

#ad

Bílá/červená, 42 x 16 x 30 cm, Veritas Bessie šicí stroj, plast/kov

#ad
VERITAS #ad - S funkcí automatického šití již není zapotřebí žádný další zpětný steh. Přesné a přesné. Výsledkem jsou trvanlivé a odolné švy. A aby bylo možné okamžitě zahájit každý kreativní projekt, také rozsáhlá sada nití.

S veritas bessie lze individuálně přizpůsobit vlastní šití. Uložte si vlastní vzory. Nosnost zaručena. Určitá výjimečnost. Ať už se jedná o knoflíkové dírky nebo různé délky stehu, díky četnému nastavení a automatickým funkcím zvládnete i náročné úkoly obratem ruky.

Etné příslušenství. Na velkém multifunkčním lcd displeji lze nastavit individuální steh společně s délkou a šířkou stehu a poté uložit pomocí paměťové funkce. Pro ještě větší komfort je veritas bessie vybavena četným příslušenstvím. Ve výběru vzorů stehů najdete extravagantní švy, které se uplatní na každou látku.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceCrown Technics #ad
Výška11.81
Délka16.54
Hmotnost13.23
Šířka6.3
Číslo dílu1310
Modelka1310
Záruka2 roky (+ 3 roky při online registraci).

8. VERITAS

#ad

Elektronický šicí stroj, VERITAS Amelia

#ad
VERITAS #ad - Jednostupňová automatika knoflíkových dírek, vyklápěcí karta se vzorem, LCD displej. Plynule nastavitelné: délka stehu - 0, 0 až 7, šířka stehu - 0, 0 až 4, 5 mm, 0 mm. Předem naprogramované programy stehu pro optimální šířku/délku stehu. 90 programů stehů s prošívacími stehy, ozdobnými a overlockovými stehy, 7 knoflíkových dírek. Veritas amelia - elektronický šicí stroj.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceVeritas #ad
Číslo díluVeritas Amelia Art. 1309
Modelka1309

9. VERITAS

#ad

VERITAS Marion – počítačový šicí stroj

#ad
VERITAS #ad - Odřezávač nití. Počítačový šicí stroj VERITAS Marion. Paměťová funkce pro personalizované vzory stehů, automatické. Navlékač jehel / napnutí nitě. Jednostupňová automatika knoflíkových dírek, 10 různých knoflíkových dírek, autom. 310 stehových programů s abecedou a čísly. Lcd displej, neoslňující dvojité led světlo na šití, extra velký šicí stůl.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceVERITAS #ad
Výška11.02
Délka19.69
Šířka19.69
Číslo dílu1311
Modelka1311

10. VERITAS

#ad

VERITAS Šicí stroj Rosa '125 Years Edition' 4stupňový program knoflíkových dírek, 23 stehových programů

#ad
VERITAS #ad - Ka stehu nastavitelná od 0, 0 do 5, 0 mm. P. M: 750+/-50 Nastavitelná délka stehu od 0, 0 do 4, 0 mm. Rychlost r. Možné šití zipů. Odnímatelná přihrádka na příslušenství.
ZnačkaVERITAS #ad
VýrobceCrowntechnics #ad
Výška4.72
Délka5.51
Šířka3.54
Číslo díluK45N
ModelkaK45N
ZárukaHerstellergarantie.