Top 10 Walking Pad 10 Kmh Leise – Běžecké pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FLYLINKTECH

#ad

12 Laufprogramme, Gehunterlage mit großer Lauffläche, Intelligente APP, LCD Display, Keine Installation erforderlich, 2 in 1 Walking Pad, Klappbar Laufband für Zuhause, 14 km/h Home Treadmill

#ad
FLYLINKTECH #ad - Einfache installation & platzsparend kompaktes, faltbares design und eingebaute Transporträder machen es einfach, dieses Laufband zu bewegen und platzsparend unter Ihrem Schreibtisch zu verstauen. Es kann als laufmaschine mit einer geschwindigkeit von 1-4 km/h oder als Rennmaschine mit einer Geschwindigkeit von 4-14 km/h verwendet werden, Geschwindigkeit, um Ihren unterschiedlichen Trainingsanforderungen gerecht zu werden.

Perfekt für benutzer, um Trainingsdaten aufzuzeichnen und Gefühle mit anderen Benutzern zu teilen. GerÄumiger laufgÜrtel & doppelte stossdÄmpfung der 5-lagige laufgürtel mit rutschfester textur verfügt über eine geräumige lauffläche 40" x 16" und ein verbessertes Stoßdämpfungs-Laufbrett, das ein effektives und sicheres Polster für Ihre Knie und Muskeln für einen überlegenen Zustand bietet Lauferlebnis. 2 in 1 foldable laufband das klappbare laufband für zu hause verfügt über 12 voreingestellte programme mit multi-workout-modi. Es ist einfach in 3 Minuten zu installieren. Leistungsstarker & leise motor mit einem leistungsstarken und ultraleisen 2, was es ideal für den heim- und bürogebrauch macht.

Das led-display zeigt zeit, distanz und Kalorien in Echtzeit an und behält Bewegungsdaten im Blick. Das laufband hält einem gewicht von bis zu 130kg stand, 25hp motor ermöglicht ihnen dieses Laufband zu gehen oder zu laufen, ohne andere zu stören, mit einem robusten und langlebigen Stahlrahmen und einem mehrschichtigen Schilddesign absorbiert es Stöße und reduziert Geräusche, wodurch Ihr Lauf leiser und sicherer wird. Mit der unterhaltungshalterung können Sie Ihr Mobiltelefon oder Pad auf dem Ständer platzieren, um beim Training Musik zu hören oder Filme anzusehen. Fernbedienung & smart app support die fernbedienung ist praktisch, um die geschwindigkeit des laufbands oder andere funktionen einzustellen.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška42.13
Délka49.8
Hmotnost74.96
Šířka25.39
ModelkaJF-H-40DC

2. Toputure

#ad

LED displej, Elektrický Treadmill Space Saving, walking pad s velkou běžeckou plochou, aplikace a dálkové ovládání, 1 – 10 km/h, malý běžecký pás pro domácí použití, žádná instalace

#ad
Toputure #ad - Kamenné gelové sloupky uvnitř silně absorbují nárazy a zajišťují tak polstrování vašich kolen, svalů a kloubů. Robustní ocelový rám a vícevrstvý design štítu vám umožňují chůzi nebo běh, aniž by rušili ostatní. Podporuje inteligentní aplikace a dálkové ovládání led displej zřetelně zobrazuje čas, rychlost a vzdálenost, zaznamenává stav tréninku v reálném čase a ukazuje tréninkové údaje na první pohled.

Můžete jej prostorově úsporně umístit na noze postele nebo pod pohovku. Výkonný a tichý motor s výkonným motorem o výkonu 2, 25 koní má domácí pás velkou nosnost až 130 kg. Velikost 127 * 56, 8 * 12, 6 cm, 9 kg.12 přednastavených programů pro simulaci skutečných sportovních scén. Běžecký pás pod stůl má dva režimy, jogging a běh doma, což je vhodné pro chůzi, můžete jej použít podle svého přání.

Kromě záznamu dat jsou součástí dodávky také různé tréninkové kurzy, kalorie, kroky, takže můžete trénovat doma i ve fitness studiu. Malý běžecký pás 2 v 1 rychlostní rozsah elektrického běžeckého pásu je 1 – 10 km/h, v kanceláři a v bytě. Běžecký pás je lehký a má dvě přední kola pro snadný pohyb. Výkonný motor tohoto profesionálního běžeckého pásu má nejen stabilní a vysokou zatížitelnost, ale je také velmi tichý.
ZnačkaToputure #ad
VýrobceToputure #ad
Výška5.91
Délka53.54
Hmotnost50.71
Šířka25.98
Záruka2 YEAR WARRANTY

3. HomeTro

#ad

S aplikací Treadmill do 14 km/h & Walking Pad až do domova, držák a LED displej pro domácnost,, Skládací elektrický běžecký pás pro domácnost, bez montáže, pod psacím stolem s dálkovým ovládáním

#ad
HomeTro #ad - Duální metody kontroly a duální displej: walkpad má ovládací panel na loketní opěrce, vzdálenost a kalorie v reálném čase a zachovává si přehled o pohybu. Led displej zobrazuje čas, rychlost, data se aktualizují a zobrazují v reálném čase na vašem mobilním telefonu a WalkingPadu. S rozsahem rychlosti 1 – 14 km/h.

Zůstaňte při každém počasí s vaší fitness rutinou na kurzu. Záruční servis: tento treadmill je dodáván kompletně smontovaný a lze jej použít ihned po vybalení. Běžecký pás vydrží hmotnost až 120 kg. Běžecký pás 2 v 1: běžecký pás je běžný tvar na doma; pokud jsou madla složená, stane se z něj podložka pod stůl, takže můžete během práce běhat. Kompaktní skládací běžecký pás: fantastická úspora místa, není nutná montáž, snadná přeprava. Super kompaktní walkingpad vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů a podporuje váš životní styl v domácí kanceláři po celý pracovní týden.

Po dokončení jej jednoduše položte pod psací stůl, pohovku nebo postel. Máte přímý přístup k rozhraní, který usnadňuje ovládání. Profesionální pětivrstvý běžecký pás simuluje skutečný běh a zlepšuje komfort a bezpečnost při sportu, i když zbytek rodiny klidně spí. Zvedněte madlo a postavte držák telefonu a připojte proud, pak můžete začít svou tréninkovou cestu! Pokud máte jakýkoliv problém s naším výrobkem, kontaktujte nás, náš profesionální a pohodlný tým zákaznické podpory je tu vždy pro Vás!.
ZnačkaHomeTro #ad
VýrobceHomeTro #ad
Výška4.72
Délka49.61
Hmotnost59.52
Šířka25.2
ZárukaZáruka 18 měsíců

4. REDLIRO

#ad

Kompaktní a tichý běžecký pás, běžecký pás pro domácnost s dálkovým ovládáním a LED displejem, Redliro Walking Pad, psací stůl pro domácnost/kancelář, 1–6 km/h

#ad
REDLIRO #ad - Tiché použití – udržujte si při tréninku klid. Práce při chůzi snižuje stres, udržuje vás soustředěný a pomůže vám zvládnout seznam úkolů neobvykle rychlým tempem. Komfortní mobilita – pohyblivá kolečka a nízká hmotnost usnadňují pohyb a skladování.

Pomocí dálkového ovládání můžete během používání také vypnout signální tón. Komfortní zážitek – 5vrstvý běžecký pás, tlumení nárazů a velká velikost běžeckého pásu zajišťují pohodlný a příjemný tréninkový zážitek. Zdravý životní styl – změňte svůj život a udělejte ho zdravějším s tímto běžeckým páskem pod stůl od Redliro. Tichý provoz tohoto běžeckého pásu se stojacím pultem usnadňuje používání během práce, čtení nebo na schůzce.

Ani po dlouhém běhu se nebudete cítit unaveně. Pokud se nepoužívá, lze plochý běžecký pás uložit pod pohovku nebo postel. Pauza a obnovení – pozastavte svůj trénink kdykoliv a elektrický běžecký pás uloží váš pokrok, takže můžete pokračovat tam, kde jste skončili po resetování/vypnutí se data resetují na hodnotu 0 .
ZnačkaREDLIRO #ad
VýrobceREDLIRO #ad
Výška3.74
Délka48.03
Hmotnost50.16
Šířka21.06
ZárukaZáruka 1 rok

5. UREVO

#ad

Psací stůl s velkým provozním prostorem pro domácnost/kancelář, běžecký pás, kompaktní design, UREVO Běžecký pás s manuálním náklonem, walking pad s LED displejem a dálkovým ovládáním

#ad
UREVO #ad - Naši vážení zákazníci jsou povzbuzováni k tomu, a buďte si jisti, že jsme zde, aby se na nás kdykoli obrátili, abychom každému z vás poskytli bezvadný servis. Rychlost lze pohodlně nastavit pomocí dálkového ovládání, vzdálenost, čas, abyste mohli zaznamenat stav svého tréninku v reálném čase a na první pohled jasně rozpoznat vaše tréninkové údaje.

Multifunkční displej a nastavení dálkového ovládání: led displej zřetelně zobrazuje rychlost, kroky a kalorie. Design ručního náklonu: objevte jedinečné výhody našeho běžeckého pásu! s manuálním nastavením sklonu vám nabízíme nejen flexibilitu, pohodlně, ale také intenzivní trénink v různých úrovních obtížnosti. Větší běhoun s 5vrstvým běžeckým pásem: urevo walking pad nabízí běhoun 40 x 105 cm a odolný hliníkový ocelový rám s 5vrstvým běžeckým pásem.

Tím ušetříte místo a zajistíte si uklizenou tréninkovou zónu. Za našimi výrobky si pyšně stojíme s jednoletou zárukou. Kompaktní design a snadné uložení: s rozměry pouze 127 x 53 x 12 cm a hmotností 20, 4 kg. Efektivně chrání kolena uživatele a usnadňují chůzi a jogging, zatímco současně snižuje hluk. Zažijte fitness zcela novým způsobem, šetří místo a individuálně. Vybaveno kolečky pro snadnou mobilitu, můžete je snadno uložit pod stojacím pultem nebo pohovkou, když se nepoužívá.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška4.72
Délka50
Hmotnost44.97
Šířka20.87
Číslo díluURTM028
ModelkaURTM028
Záruka1 rok

6. homeTro

#ad

Walking Pad pro domácnost – běžecké pásy pod stůl, běžecký přístroj elektrický s dálkovým ovládáním, domácí fitness přístroj, tréninkový přístroj

#ad
homeTro #ad - Barva: Černá. Vycházková podložka pro domácí běhání pod stůl, tréninkový přístroj, běžecký nástroj, elektrický s dálkovým ovládáním, domácí fitness přístroj. Značka: homeTro.
ZnačkahomeTro #ad
VýrobcehomeTro #ad
Výška4.72
Délka47.24
Hmotnost41.89
Šířka20.47
ModelkaHM1

7. UREVO

#ad

UREVO Běžecký pás na doma s aplikací, 2 v 1 walking pad s dvojitým tlumením nárazů, 1-10 km/h běžecký pás skládací s dálkovým ovládáním a LED displejem pro domácnost/kancelář

#ad
UREVO #ad - S výkonným, aniž byste rušili ostatní během pozdní noční práce nebo čtení. Kompaktní design a přenosný: lehký běžecký pás s rozměry pouze 130 x 58 x 11, 9 kg. 6 km/h. Užijte si kvalitní zážitek z fitness studia ve své kanceláři nebo bytě. Běžecký pás urevo se dodává s jednoletou zárukou a nabízí výjimečný zákaznický servis s profesionálními odpověďmi na všechny otázky nebo obavy.

Integrováno s různými stupni obtížnosti ve fitness režimu, podpora individuálních tréninkových plánů a dynamického sledování dat usnadňuje trénink a spalování tuků. Dvojitý tlumící nárazy a 5vrstvý běžecký pás: s odolným rámem z legované oceli a 5vrstvým protiskluzovým páskem a 2 měkkými gumovými polstrováními pro vytvoření dvojitého systému tlumení nárazů, tichým motorem si můžete užívat rychlý chod, který snižuje zatížení kloubů a efektivně chrání vaše kolena. A rychlost lze pohodlně nastavit dálkovým ovládáním, vzdálenost, takže můžete ovládat svůj tréninkový stav v reálném čase a vaše tréninkové údaje jsou na první pohled jasné.

Běžecký pás 2 v 1: bez problémů přepínejte mezi režimem běhu a chůze pomocí madla a dosáhnete maximální rychlosti 10 km/h resp. Upravte rychlost pohodlně pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky. Design bez instalace zajišťuje, 3 cm a hmotností 21, že můžete začít trénovat ihned po rozbalení. Vybaveno 2 předními koly pro snadný pohyb a skladování. Můžete jej bez námahy zasunout pod postel nebo pohovku a maximalizovat tak prostor ve svém domě.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška4.72
Délka51.18
Hmotnost48.28
Šířka22.83
Číslo díluURTM030
ModelkaURTM030
Záruka1 rok

8. YM

#ad

10 km/h, Weiß, Bluetooth, Your Move, YM Next 1000 Laufband Klappbar Platzsparend, Interaktive APP Kinomap Zwift BitGym Coaching und Video, Steigung 120 kg Max, 12 Programme, Räder, Große Lauffläche

#ad
YM #ad - Folgen sie personalisierten Trainingsprogrammen und beginnen Sie mit der Reise durch die schönsten Routen der Welt. Maxi-lauffläche: 103 x 42 cm die griffe mit weichem eva-bezug sorgen für einen angenehmen Griff und optimalen Halt auf langen Spaziergängen, sodass Sie sich weniger Müdigkeit fühlen und Ihr Gleichgewicht besser halten.

Leistung: 1, sowie Kundendienst und technische Reparaturen. Multifunktions-display das display mit interaktiven tasten ermöglicht es ihnen, die gewünschte geschwindigkeit, Zeit und Entfernung einzustellen oder sich in einem der 12 ausgewählten Trainingsprogramme für Sie zu versuchen. Wir empfehlen, jedes laufband während des gebrauchs auf ein Gummipad zu legen, 0 PS Spitze; 2, 5 PS – Maximales Benutzergewicht: 120 kg. Sie können ihr training mit TV, Smartphone und Tablet verbinden und koppeln. Support unser unternehmen ist in italien ansässig, für zusätzlichen akustischen komfort und ein lohnenderes erlebnis.

Gerne unterstützen wir Sie bei jedem Vorschlag und lösen alle Probleme. Es nimmt nur 16 cm dick im geschlossenen zustand ein und ist perfekt zum Verstecken in engen Räumen im Haus, aber auch kompakt, unter dem Sofa, unter dem Bett Sie können es bei Bedarf herausnehmen und am Ende jedes Trainings leicht verstauen. Sie können sogar nie gesehene Orte besuchen, während Sie sich um sich selbst kümmern. Maße geöffnet: 126 x 60 x 116 cm. Maße geschlossen: 145 x 61 x 16 cm.
ZnačkaYM #ad
VýrobceYM #ad
Výška44.49
Délka49.61
Hmotnost51.81
Šířka23.62
Číslo díluym_next_1000
ModelkaNEXT 1000 WHITE

9. TODO

#ad

Běžecký pás, motor 550 W s dálkovým ovládáním a LCD displejem maximální hmotnost 110 kg, TODO Běžecký pás, nastavitelná rychlost 1 – 8 km/h, běžecký pás na doma, psací stůl

#ad
TODO #ad - Tlumení nárazůběžecký pás je vybaven systémem tlumení nárazů, 5vrstvým rozšířeným profilovým pásem 39 cm * 104 cm, podpěrou sloupku křemičitého, který usnadňuje chůzi nebo chůzi na vycházkové stanici TODO.

Můžete chodit, zatímco jste v práci. Není nutná žádná montáž tento stroj je dodáván bez montážních požadavků, zasuňte zásuvku, když jej vyjmete z boxu, pak můžete spustit běh. Snadno se pohybuje a skladujetloušťka plochého, lze jej použít pod psacím stolem. Motor 550 w, rychlost od 1 km/h do 8 km/h, nosnost do 110 kg. Se zabudovanými koly je mohl každý snadno pohybovat a snadno je položit pod váš psací stůl, štíhlého běžeckého pásu činí pouze 12 cm, postel nebo pohovku.

Vychutnejte si pohodlný a bezpečný tréninkový zážitek! běžecký pás walking pad běžecký pás todo je ideální běžecký pás na doma a do kanceláře. Nebo můžete běhat doma, běhat. Velký lcd displej tento domácí pásek je vybaven lcd displejem, jako je čas, rychlost, který zobrazuje vaše tréninkové údaje, vzdálenost a spálené kalorie.
ZnačkaTODO #ad
VýrobceTODO #ad
Výška4.72
Délka48.43
Hmotnost40.79
Šířka19.69
ZárukaPokud během používání narazíte na problém, pošlete mi prosím e-maily.

10. Sportstech

#ad

Sportstech sTread Fold Smartes Mini běžecký pás, skládací s funkcí aplikace – Fitness Treadmill do 12 km/h & Walking Pad do 6 km/h na doma – držák na tablet 360°, černý

#ad
Sportstech #ad - 2 v 1 stread fold – skládací běžecký pás pro domácnost a vycházkovou podložku v jednom. Nadšeni jógou, bodysporty nebo hledáte chutné recepty na hubnutí? Stáhněte si nyní a začněte fitness cestu. 12 km/h nebo váš tep v kombinaci s pulzním náramkem spulse a doprovází každý krok v 7 různých barvách: modrá, žlutá, zelená, aqua, oranžová, červená nebo purpurová.

Díky integrovaným kolečkům a jednoduchému skládacímu mechanismu je flexibilní univerzální fitness přístroj. Zůstaňte aktivní a zdraví – s vycházkovou podložkou/běžeckým pásem stread fold pro domácnost a kancelář máte perfektní fitness přístroj, který vám pomůže zlepšit své pohybové návyky a dosáhnout svých fitness cílů, ať už při chůzi nebo běhu, během práce nebo relaxace.

Ideální pro všechny úrovně fitness. Perfektně se hodí jako běžecký pás na doma nebo jako psací stůl. Zažijte efektivní trénink s 12 přednastavenými tréninkovými programy a rychlostí až 12 km/h. Odnímatelný 360° držák na tablet přitom nabízí vhodnou zábavu. Stylová vycházková podložka reaguje na rychlost 1–6 resp. Zažijte nyní fitness na vyšší úrovni. Stread fold je perfektní běžecký pás na doma.
ZnačkaSportstech #ad
VýrobceSportstech #ad
Výška44.09
Délka52.76
Hmotnost80.47
Šířka25.98
ModelkasTread Fold