Top 9 Bitcoin Münze – Sady sběratelských mincí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Krisler

#ad

Krisler 3 kusy fyzické bitcoinové medaile potažené 24karátovým pravým zlatem. Virtuální měna mince Collectibles dárek BTC mince umělecká sbírka fyzikální zlatá

#ad
Krisler #ad - Perfektní mince výzvy, zahájení hovorů nebo geocaching. Tento lesklý luxusní sběratelský kousek je perfektní pro každého fanouška Krypto nebo Bitcoin. Nezbytné upomínky pro každého nadšence Bitcoin. Každá zlatá mince se dodává ve vlastní plastové vitríně, že fyzický bitcoin nepoškrábe a nepoškodí se.

Perfektní dárek tato sběratelská sada bitcoin je ideální pro každého fanouška bitcoin nebo blokáně. To odpovídá čistotě 99, 99 procent. Pravý sběratelský předmět s pozlacenou medailonkem Bitcoin doplníte svou sbírku mincí o fyzickou verzi digitální měny. Každý bitcoin se dodává v plastovém pouzdře, aby byl zajištěn bezvadný stav při dodání.

Balíček obsahuje: sada 3 ks "original collectors coins, barva zlatá. Skvělý obchodní dárek, aby bylo zajištěno, talisman nebo hovor. Vhodná velikost tyto mince bitcoin mají průměr téměř 40 mm a tloušťku 1, 5 mm. Krásný suvenýr nebo novinka. Ochrana zlatÍ zlatÍ fyzická medailonka bitcoin je vyrobena ze železa a a je potažena vrstvou 24 karátového pravého zlata.
ZnačkaKrisler #ad
Výška0.59
Délka3.15
Šířka2.36
Číslo dílu20221117002
Modelka20221117002

2. PfX

#ad

PfX Fyzická zlatá mince pro sběratele Bitcoin potažená 24karátovým pravým zlatem včetně ušlechtilého sametového pouzdra na mince zlatá

#ad
PfX #ad - Nezaměnitelný a exkuxivní. Ikony bitcoin se skládá z mědi, která je potažena tenkou vrstvou zlata. Mince se dodává v černém sametovém pouzdře, takže je mince perfektně chráněna a upoutá pozornost na každém regálu nebo vitríně.

Naše bitcoinové mince jsou opatřeny jedinečným symbolem MINING na zadní straně. Sběratelská mince je velmi ušlechtile a cenná a díky svému velmi detailnímu zpracování také vypadá velmi pěkně. Mince se nachází v akrylovém obalu, který slouží jako ochrana a samozřejmě ji lze také otevřít. Pozor: nejedná se zde o kryptoměnu bitcoin zvlÁŠtĚ symbolickÉ nevĚdĚNÍ Z mědi a tenké 24karátové zlato! Průměr mince je cca 40 mm a má vlastní hmotnost cca 33g.
ZnačkaPfX #ad
VýrobcePfX #ad
Hmotnost0.07

3. Shinekoo

#ad

Shinekoo Zlatě potažená bitcoinovou mincí sběratelský kousek BTC mince umělecká sbírka fyzikální..

#ad
Shinekoo #ad - Značka: Shinekoo. Baqi 1 pc pozlacená bitcoinová mince, umělecká sbírka mincí BTC, sběratelský dárek, fyzická.
ZnačkaShinekoo #ad
VýrobceTS Trade #ad
Výška0.79
Délka3.15
Šířka3.15
Číslo díluTS0003857
Modelka2

4. ZONSUSE

#ad

Sběratelský kousek BTC mince sbírka umění fyzikální 3 x zlatá, ZONSUSE 3 ks Bitcoin mince, zlatě potažené, pamětní mince

#ad
ZONSUSE #ad - Výhodná velikost: tyto mince mají téměř dvojnásobný průměr čtvrtiny. Pokud nejste spokojeni, kontaktujte nás a my Vám bezplatně vyměníme peníze nebo Vám vrátíme peníze. Hodnotný balíček: 3dílná sada originálních sběratelských mincí, barva ve zlaté barvě.

100% spokojenost: snažíme se našim zákazníkům nabídnout co nejlepší zážitek z nakupování. Každá bitcoinová mince je dodávána ve vlastní plastové vitríně, aby bylo zajištěno, že se nepoškodí a nepoškrábe. Krásný suvenýr nebo novinka. Tento luxusní dárek je vyroben z robustního kovu ze zinkové slitiny a je potažen zlatou, stříbrnou nebo bronzovou barvou. Laserem leptané na obou stranách mince. Každá mince je dodávána v plastovém sáčku a zabalena do akrylového pouzdra na mince, aby byl zajištěn bezvadný stav při dodání.

Prvotřídní materiál: každá mince je potištěna s láskou k detailu. Perfektní dárek – tento sběratelský kousek je ideální pro každého fanouška bitcoin nebo blockchain. Musí mít upomínkové předměty pro každého nadšence bitcoinů. Tento lesklý luxusní sběratelský kousek je perfektní pro každého fanouška krypto nebo Bitcoin Miner. Perfektní výzva mince, startovací hovor nebo předmět geocachingu.
ZnačkaZONSUSE #ad
VýrobceZONSUSE #ad

5. Dawnzen

#ad

Dawnzen 12 ks zlatě potažené Bitcoin BTC mince sběratelský kus památník

#ad
Dawnzen #ad - Každá mince je dodávána s průhledným plastovým ochranným pouzdrem. Vhodná velikost: tyto mince mají průměr 40 mm a tloušťku 1, 5 mm. Je to nejlepší pro vašeho muže, přátele jako dárek k narozeninám, otce, Vánocům nebo výročí.

Perfektní dárek: tento sběratelský kousek je ideální pro každého fanouška krypto nebo blochain. Můžete je použít pro vaše milé mince štěstí pro bezbublinkové losy. Dekorativní a univerzální: jako těžítko na psacím stole, který slouží také jako startér hovorů, nebo jako mince pro rozhodování nebo jako jedinečné pokerové čipy atd. Prémiový materiál: každá zlatá mince se skládá z vysoce kvalitní, odolné kovové slitiny odolné proti vodě a světlu, která se vzhledem a na dotek pravé mince. Hodnotné balení: 12 bitcoin btc.
ZnačkaDawnzen #ad
VýrobceDawnzen #ad
Číslo díluZD100FR604ED
ModelkaZD100FR604ED

6. GUOMIS

#ad

Pamětní mlýnek, Bitcoin ke sbírání, slitina pozlacený proces, GUOMIS Bitcoin, dárek 3 balení

#ad
GUOMIS #ad - Pokud nejste spokojeni, neváhejte nás kontaktovat. Dárek: perfektní pro každého nadšence Bitcoin nebo blockchainu, dárek na dovolenou. Vyřešíme všechny vaše problémy. Velikost: 40 mm * 40 mm * 1, 5 mm. Materiál: z tlakové slitiny s jemně leštěným a gravírovaným povrchem, galvanicky pozlacený. Balení: každá bruska je dodávána v akrylovém boxu na Mnz, aby bylo zajištěno dodání v perfektním stavu.
ZnačkaGUOMIS #ad
VýrobceGUOMIS #ad
Výška0.06
Délka1.57
Hmotnost0.22
Šířka1.57

7. Krisler

#ad

Ripple XRP, Litecoin LTC, zlato a stříbro 6 balení, EOS EOS, Dogecoin Doge, Krisler Bitcoin Coin Collector dárková sada pro fyzickou kryptoměnu | Bitcoin BTC, Ethereum ETH

#ad
Krisler #ad - Možnost vrácení vrácení peněz do 30 dnů, pokud naše produkty pro sběr mincí pro hobby nesplňují vaše očekávání. Naše sada fyzických bitcoinů je také dobrou hračkou, která pomáhá předškolním dětem znát různé druhy mincí v kryptoměně.

Laserem leptané na obou stranách mince. Tento luxusní dárek je vyroben z robustního zinkové slitiny a je potažen zlatou, stříbrnou nebo bronzovou barvou. Perfektní výzva mince, rozhovor nebo předmět geocaching. Krásný suvenýr nebo novinka. Náš tým zákaznických služeb vás seřadí do 24 hodin. Balení obsahuje: sada 6 kusů různých běžných fyzických mincí v kryptoměně, barva ve zlaté, stříbrné. Musí mít upomínku pro každého nadšence bitcoinů.

Vhodná velikost tyto bitcoinové mince mají rychlý 40 mm a tloušťku 2 mm. Skvělý obchodní dárek, talisman pro štěstí nebo rozhovor. Prémiový materiál každá mince bitcoin je vytištěna s láskou k detailu. Tento lesklý luxusní sběratelský kousek je perfektní pro každého fanouška krypto nebo bitcoinového horníka. Perfektní dárektato sada na sbírání bitcoinů je ideální pro každého horníka bitcoin a fanouška blockchainu.
ZnačkaKrisler #ad
VýrobceKrisler #ad
Výška0.59
Délka3.94
Šířka3.15
Číslo dílu20221117001
Modelka20221117001

8. PfX

#ad

PfX Zlatý Bitcoin přívěsek na klíče mince potažený pravým zlatem 24 karátů včetně kroužku na klíče k upevnění zlatá

#ad
PfX #ad - Replika symbolu bitcoin je vyrobena z mědi, která je potažena tenkou vrstvou zlata. Pozor: nejedná se zde o kryptoměnu bitcoin nebo o symbolickou repliku mědi a tenké 24karátové zlaté vrstvy! Průměr mince činí cca 40 mm a má vlastní hmotnost cca 33g. Super pěkné a elegantní na každém klíči! naše bitcoin mince jsou opatřeny jedinečným symbolem Mining na zadní straně! Nezaměnitelný a exkuxivní.
ZnačkaPfX #ad
VýrobcePfX #ad

9. Satoshi Nakamoto

#ad

Bitcoin mince – 2 x Bitcoin mince s tenoučkou 24karátovým potahem z pravého zlata – BTC Crypto Coins – ideální jako dárek 2x Bitcoins

#ad
Satoshi Nakamoto #ad - Ideální jako dárek – 1 × bitcoinová mince. Za bitcoin vděčíme. Včetně 2 kapslí na mince – bTC Bitcoins dodáváme v praktické kapsli. Dobrá investice. 1 x bitcoinová mince k darování. 2 x bitcoin mince – dostanete 2 x bitcoinové mince. Na počest satoshi nakamoto's - satoshi nakamoto je považován za vynálezce kryptoměny Bitcoin. Zajistěte si nyní své bitcoinové mince. 24karátový zlatý potah – bitcoinové mince jsou potaženy tenkým 24karátovým pravým zlatem. Radost pro každého fanouška Crypto.
ZnačkaSatoshi Nakamoto #ad
VýrobceSatoshi Nakamoto #ad
Výška0.24
Délka3.15
Šířka2.36