Top 9 Delonghi Dedica Deluxe – Kávovary na espreso a filtrovanou kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. De'Longhi

#ad

Stříbrný, balení 1 ks, De'Longhi Dedica Style EC 685.M – pákový espresovač, pákový kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka, šířka pouze 15 cm, pro mletou kávu nebo ESE kapsle, nádržka na vodu 1 l

#ad
De'Longhi #ad - Topný systém thermoblock: připravte espresso vždy přesně na správnou teplotu – za pouhých 40 sekund je kávovar připraven k provozu, aby se tak postaral o nezapomenutelný požitek z kávy.

Praktické vlastnosti: s tlakem 15 bar se aromatické espresso uvaří s ořechově zbarveným krémem, přičemž výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky dostačuje pro sklenice s výškou do 12 cm. Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou nejmilejší směs kávy nebo vaši oblíbenou kapsli.

Tíhlý design: pákový kávovar na espresso je široký pouze 15 cm a díky kompaktnímu designu v matném vzhledu se perfektně hodí nejen do každé kuchyně, ale současně vypadá obzvláště elegantně. Nastavitelný systém cappuccino: nastavitelná tryska na mléčnou pěnu umožňuje snadnou přípravu krémové mléčné pěny pro perfektní cappuccino nebo caffè latte.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška11.93
Délka5.87
Hmotnost9.3
Šířka12.99
Číslo dílu8004399331198
Modelka0132106168
Záruka24 měsíců.

2. De'Longhi

#ad

De'Longhi Elektrický mlýnek na kávu Dedica KG 521.M, kuželový mlýnek z ušlechtilé oceli, stříbrný, nastavitelný stupeň mletí, 2,1" LCD displej s aroma funkcí, celokovové pouzdro

#ad
De'Longhi #ad - 2 možnosti vydání prášku na kávu: do nádoby na mletou kávu nebo přímo do pákového držáku kávovaru pomocí adaptéru. 18 různých stupňů mletí: 18 nastavení nastavitelných mlecích koleček umožňuje plnou kontrolu nad stupněm mletí pro skutečně individuální mletou kávu.

Kužel z ušlechtilé oceli: horní vložku mlýnku na kávu lze vyjmout pro snadné čištění. Horní brusný kotouč lze vyjmout pro snadné čištění. Mlýnek na kávu: dvě mlecí kolečka zajišťují zabránění přehřátí a zachování plného aroma kávy. Ovládací pole s lcd displejem: lcd displej zobrazuje nastavení mletí, počet šálků a požadované aroma, aby byla zajištěna plná kontrola nad funkcemi přístroje.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška15.04
Délka9.45
Hmotnost6.06
Šířka6.06
Číslo díluKG 521.M
ModelkaKG 521.M
Záruka24 měsíců.

3. De'Longhi

#ad

Edelstahl, De'Longhi EC685M Dedica Deluxe DeLonghi ec685bk PARENT superautomatic Espresso Maschine 1 silber

#ad
De'Longhi #ad - Material : Edelstahl. Farbe : Silber. Verpackungsabmessungen l × b × h : 2032 zm 36. 83 zm 39. 37 zm. Verpackungsgewicht : 5. 126 kg.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška12
Délka13
Hmotnost8.8
Šířka5.9
Číslo díluEC685M
ModelkaEC685M

4. [JOEFREX]

#ad

Páka pro Delonghi Dedica EC680, EC685 & EC885, páka 51 mm s dvojitým výtokem, držák filtru z ušlechtilé oceli vč. sítka, příslušenství k espresu od JoeFrex

#ad
[JOEFREX] #ad - Páka pro požitek z pravého italského espresa. Ušlechtilá ocel a neklouzavý silikon; včetně jednostěnného síta. Dvojité sítko a výtok z ušlechtilé oceli pro potah Doppio od kávovaru na espreso pro začátečníky. Kompatibilní s řadou delonghi dedica: ec685, ec850, ec785, ec680, ec820, EC860; nehodí se do Delonghi La Spezialista. Dřevěná rukojeť nenÍ do myčky nádobí; síto přiložené joefrex se nehodí do původního pákového páku Delonghi; minimální odchylka od úhlu 90° výtoku je možná. Vhodné pro pěchovadla 51 mm nebo menší.
Značka[JOEFREX] #ad
Výrobce[JOEFREX] #ad
Výška2.8
Délka8.27
Hmotnost0.04
Šířka2.4

5. De'Longhi

#ad

1,8 litrová nádrž na vodu, Plně automatický kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B s pěnou na mléko pro cappuccino, funkce 2 šálků, černá / stříbrná, s tlačítky pro přímý výběr espressa a otočným ovládáním

#ad
De'Longhi #ad - Snadné ovládání: automat na kávu má tlačítko přímé volby, kterými lze připravit jeden nebo dva šálky, a také otočný regulátor, pomocí kterého můžete ručně nastavit sílu a množství kávy.

Snadné čištění: bezúdržbovou spařovací jednotku lze z kávovaru zcela vyjmout a snadno se čistí. Bezkofeinovou kávou. Výsledkem je dokonalá mléčná pěna: speciální tryska na napěnění mléka umožňuje chutné kávové speciality od krémového cappuccina přes caffè latte až po sametové latte macchiato. Obsah balení: 1 × plně automatický kávovar magnifica s ecam 22.

110 B v černé barvě s parní tryskou pro napěňování mléka od De'Longhi. Velmi tiché mletí: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 250 g kávových zrn – plně automatický kávovar je také vhodný pro použití s mletou kávou nebo např.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDeLonghi #ad
Výška13.38
Délka16.92
Hmotnost19.84
Šířka9.05
Číslo díluECAM22.110.B
ModelkaECAM22.110.B
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

6. Practimondo

#ad

Kávovar – Premium Barista ušlechtilá ocel tlačná na kávu espresso razítko, Practimondo 51 mm Espresso Tamper Set vč. tampperové rohože a konvičky na mléko 350 ml – Deluxe mlýnek na kávu pro držák síta

#ad
Practimondo #ad - A díky odnímatelné nožce z ušlechtilé oceli se tamper snadno čistí. Všechen set > > > kromě tampéru obdržíte kromě toho vhodnou odkládací plochu na tamper a konvičku na mléko "Latte Art" 350 ml pro ozdobení vaší kávy.

Tamper 51 mm set ultimativní design > > > naše pěchovačka na kávu a espresso 51 mm je vysoce kvalitní designový produkt z ušlechtilé oceli s ergonomickou hliníkovou rukojetí. Je výborně vhodný pro přípravu plného italského espresa s nádhernou vůní a chutí. Ergonomie > > > s elegantní prémiovou hliníkovou rukojetí a dynamickým designem se tamper obzvlášť dobře drží v ruce – pro přípravu nejlepší kávy.

Systém: > > náš teploměr je kompatibilní se všemi nosiči kávy a espresa od delonghi, saeco, aso atd. Vezměte prosím na vědomí, že noha tampperu má průměr 51 mm – držák síta musí mít tedy o něco větší průměr.
ZnačkaPractimondo #ad
VýrobceXL Enterprises Ltd. #ad
Hmotnost0.93
Číslo díluPMCT-51MM-ALMJ
ModelkaPMCT-51MM-ALMJ

7. De'Longhi

#ad

1l nádržka na, kávovar na espresso s profesionálním napěňovačem mléka, šířka pouze 15 cm, De'Longhi Pákový espresovač Dedica Metallics EC 785.BG – pákový espresovač, pro mletou kávu nebo ESE kapsle

#ad
De'Longhi #ad - Praktické vlastnosti: s tlakem 15 barů se aromatické espresso uvaří s krémem v barvě ořechů, přičemž výškově nastavitelná odkládací plocha na šálky stačí na sklenice do 12 cm. Barista bundle: pákový stroj dedica metallics je dodáván včetně sady příslušenství, skládající se z hrnku na kávu a konvičky na mléko z ušlechtilé oceli.

Zký design: kávovar na espresso je široký pouze 15 cm a díky kompaktnímu designu v metalickém vzhledu se perfektně hodí nejen do každé kuchyně, ale vypadá také mimořádně elegantně. Flexibilní držák sítka: s vložkami na 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle si můžete vždy vychutnat svou oblíbenou směs kávy nebo svůj oblíbený polštář.

Nastavitelný systém cappuccino: regulovatelná tryska na mléčnou pěnu umožňuje snadnou přípravu krémové mléčné pěny pro perfektní cappuccino nebo caffè latte. Topný systém thermoblok: připravte espresso vždy přesně na správnou teplotu – za pouhých 40 sekund je kávovar připraven k použití, aby zajistil nezapomenutelný požitek z kávy.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška4.73
Délka2.31
Hmotnost9.26
Šířka5.11
Číslo díluEC 785.BG
ModelkaEC 785.BG
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Krups

#ad

Krups Pákový espreso Virtuso 15 bar, automatické vypnutí ušlechtilá ocel, s profesionální tryskou na mléčnou pěnu, vítěz testu Stiftung Warentest + F20342 mlýnek na kávu + tamper

#ad
Krups #ad - Vítěz testu nadace test: velmi kompaktní design, funkce ohřívání šálku, tlak čerpadla 15 barů, termoblokový systém, profesionální tryska na mléčnou pěnu, funkce horké vody, automatické vypnutí + pěnovka.

Krups termoblokový systém pro rychlé zahřátí pro přípravu espressa za méně než minutu, vhodný pro mletou kávu 1 nebo 2 šálky a kávové kapsle pro ultimativní rozmanitost nápojů. Moderní kávovar na espresso ve vzhledu kvalitní ušlechtilé oceli pro perfektní kombinaci dlouhé životnosti a stylu, jednoduché ovládací rozhraní s automatickým vypnutím pro perfektně krémové espresso. Cappuccino, espresso macchiato a další díky manuálně nastavitelné parní trysce pro krémovou mléčnou pěnu, jako u baristy nebo čaje a bylinného čaje s funkcí teplé vody, s funkcí ohřívání šálku.

Rozsah dodávky: pákový stroj krups virtuso, dávkovací lžíce 2 v 1 a tamper, šířka pouze 14, odnímatelná 1litrová nádrž na vodu, vždy 1 x mletá káva a nástavec na kávové kapsle + mlýnek na kávu Krups F20342, 4 cm.
ZnačkaKrups #ad
VýrobceGroupe SEB #ad
Výška11.22
Délka11.02
Hmotnost9.48
Šířka5.67
Číslo díluVirtuso
ModelkaVirtuso
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. De'Longhi

#ad

Nastavitelný stupeň mletí, De'Longhi Elektrický mlýnek na kávu Dedica KG 520.M, celokovové pouzdro, stříbrný, kuželový mlýnek z ušlechtilé oceli

#ad
De'Longhi #ad - Kužel z ušlechtilé oceli: horní vložku mlýnku na kávu lze vyjmout pro snadné čištění. Mlýnek na kávu: dvě mlecí kolečka zajišťují zabránění přehřátí a zachování plného aroma kávy.

Displej s měkkými dotykovými buttony: s uživatelsky přívětivým displejem s tlačítky Soft-Touch si můžete vybrat, kolik šálků kávy chcete připravit – a pak je bez námahy připravit. 18 různých stupňů mletí: 18 nastavení nastavitelných mlecích koleček umožňuje plnou kontrolu nad stupněm mletí pro skutečně individuální mletou kávu. Horní brusný kotouč lze vyjmout pro snadné čištění. 2 možnosti vydání prášku na kávu: do nádoby na mletou kávu nebo přímo do pákového držáku kávovaru pomocí adaptéru.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška15.04
Délka9.45
Hmotnost6.06
Šířka6.06
Číslo díluKG 520.M
ModelkaKG 520.M
Záruka24 měsíců.