Top 9 Wooden House Lifelong Quality – Kuchyňské obracečky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY

#ad

Plochá obracečka na smažení wokwender obracečka na pánev kleště na špagety servírovací lžíce lžíce na polévku lžíce na koření / olej na salát – 10dílná sada, Sada dřevěných kuchyňských příborů

#ad
WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad - Ušlechtilé teakové dřevo je čistě broušené a má absolutně hladké hrany a speciální povrchovou úpravu. Dřevěné kuchyňské potřeby jsou obzvláště šetrné. Kuchyňská sada: v sadě je plochá obracečka na smažení, naběračka na polévku, špagetový zvedák, míchací lžíce, obracečka na pánev, pěnovou lžíci, servírovací lžíce, obracečka woken, lžíci na koření/olej a vidličku na salát.

Snadná údržba: díky leštěné povrchové úpravě se dřevěné výrobky velmi snadno čistí. Vysoká kvalita: naše kuchyňské pomůcky jsou nejvyšší kvality a obzvláště jemně zpracované. Teakové dřevo: pro naše kuchyňské doplňky používáme ušlechtilé teakové dřevo z takzvaného teakového stromu, které je velmi cenným dřevem nejvyšší kvality a má dlouhou životnost.

Bez poškrábání: se sadou dřevěných vařicích lžiček můžete vařit bez škrábanců na litině, nerezové oceli a dalších materiálech. Ideální pro efektivní práci v kuchyni, pečení, ať už při vaření, pečení nebo jiné.
ZnačkaWOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad
VýrobceWoodenhouse Lifelong Quality #ad
Číslo dílusb-2
ModelkaWH-TEK-COK10

2. WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY

#ad

Pfannenwender Kochlöffel Schöpfkelle Nudelheber Servierlöffel Sieb – mit Haken, Holz Kochbesteck-Set mit Halter, Halter und Ablage – 13-teiliges-Set Küchenset – hochwertig & nachhaltig

#ad
WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad - Kratzfrei: mit dem holz-kochlöffel-set können Sie kratzfrei auf Gusseisen, Edelstahl und weiteren Materialien kochen. Das edle teakholz ist sauber geschliffen und besitzt absolut glatte Kanten sowie ein besonderes Finish.

Pflegeleicht: durch die polierte beschichtung sind die Holzprodukte besonders leicht zu reinigen. Ideal für die effiziente Arbeit in der Küche, Braten, egal ob Kochen, Backen. Teakholz: für unser küchenzubehör verwenden wir ein edles Teakholz vom sogenannten Teakbaum, welches ein sehr wertvolles Holz höchster Güte ist und eine lange Lebensdauer aufweist.

Im set enthalten sind ein pfannenwender, Sieb, Löffel, Kochlöffel, Haken, Gabel, Halter und eine Schöpfkelle. Die holz-küchenutensilien sind besonders schonend. Hohe qualitÄt: unsere küchenhelfer sind von höchster Qualität und besonders fein verarbeitet. KÜchen-set: mit unserem kochbesteck-set aus holz haben sie alles bereit um effektiv zu arbeiten.
ZnačkaWOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad
VýrobceWOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad
Výška4.37
Délka13.94
Hmotnost2.14
Šířka5.31
ModelkaWH-TEK-COK13

3. WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY

#ad

Holz Pfannenwender-Set & Kochlöffel-Set I Küchenhelfer-Set Küchenzubehör-Set – Holz-Pfannenwender Holz-Kochlöffel – Kochgeschirr Küchenutensilien Küchenset – hochwertig & nachhaltig

#ad
WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad - Wir haben bei unseren Pfannenwendern auf ein besonderes Finish geachtet. Mit unserem küchenhelfer-Set erhalten Sie 4 verschiedene Holz-Pfannenwender in erstklassiger Qualität. KÜchen-set: wir bieten das rundum-sorglos-paket im Bereich Kochlöffel und Pfannenwender an.

Teakholz: für unser küchenzubehör verwenden wir ein edles Teakholz vom sogenannten Teakbaum, welches ein sehr wertvolles Holz höchster Güte ist und eine besonders lange Lebensdauer aufweist. Die holz-küchenutensilien sind besonders schonend zu Pfannen und Töpfen, das ideale Küchenzubehör. Hohe qualitÄt: unsere küchenhelfer sind von höchster Qualität und besonders fein verarbeitet.

Kratzfrei: mit dem holz-kochlöffel-set können sie kratzfrei auf Gusseisen, Edelstahl und weiteren Materialien kochen. Das edle teakholz ist sauber geschliffen und besitzt absolut glatte Kanten. Perfekte grÖẞe: mit dem 31, 4cm langen schaber, haben unsere holz-küchenutensilien die ideale Größe für jeden, dem 31, 5cm schlitzwender, 5cm langen Pfannenwender, 5cm pfannenpaddel und dem 25, dem 30, der gerne kocht.
ZnačkaWOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad
VýrobceWoodenhouse Lifelong Quality #ad
Výška2
Délka12
Hmotnost0.68
Šířka3
ModelkaWH-TEK-SPA04

4. WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY

#ad

Vařečka, míchací lžíce, servírovací lžíce, Sada dřevěných kuchyňských příborů, pěnová lžíce – 6dílná sada – sada kuchyňského náčiní, salátová vidlička, obracečka na pánev, kuchyňské náčiní – kvalitní

#ad
WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad - Teakové dřevo: pro naše kuchyňské doplňky používáme ušlechtilé teakové dřevo z takzvaného teakového stromu, které je velmi cenným dřevem nejvyšší kvality a má dlouhou životnost. Tak jste připraveni na téměř každý pokrm.

Dřevěné kuchyňské potřeby jsou obzvláště šetrné. Bez poškrábání: se sadou dřevěných vařicích lžiček můžete vařit bez škrábanců na litině, nerezové oceli a dalších materiálech. Ušlechtilé teakové dřevo je čistě broušené a má absolutně hladké hrany a speciální povrchovou úpravu. Ideální pro efektivní práci v kuchyni, pečení, ať už při vaření, pečení nebo jiné.

Vysoká kvalita: naše kuchyňské pomůcky jsou nejvyšší kvality a obzvláště jemně zpracované. Snadná údržba: díky leštěné povrchové úpravě se dřevěné výrobky velmi snadno čistí. Kuchyňská sada: sada obsahuje obracečku na pánev, servírovací lžíci, míchací lžíci, vařečku, vidličku na salát a pěnovou lžíci.
ZnačkaWOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad
VýrobceWoodenhouse Lifelong Quality #ad
Číslo díluWH-TEK-COK06
ModelkaWH-TEK-COK06

5. WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY

#ad

Vařečka na polévku naběračka na polévku naběračka na omáčku – 3dílná sada – kuchyňské náčiní – kvalitní a udržitelné, Sada dřevěných naběracích naběraček na polévku malá a velká

#ad
WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad - Bez poškrábání: se sadou naběraček můžete vařit bez poškrábání na litině, nerezové oceli a dalších materiálech. Tak máte pro každé použití správnou naběračku na polévku, ať už velký nebo malý.

Dřevěné kuchyňské potřeby jsou obzvláště šetrné k pánvím a hrncům. Snadná údržba: díky leštěnému povrchu se naběračky obzvláště snadno čistí. Teak má zpravidla rovné vlákno, což zajišťuje rovnoměrné a atraktivní kreslení. Vysoká kvalita: naše kuchyňské pomůcky jsou nejvyšší kvality a obzvláště jemně zpracované. Ušlechtilé teakové dřevo je čistě broušené, má absolutně hladké hrany a zvláštní povrchovou úpravu.

Kuchyňská sada: naše sada naběraček na polévku se skládá ze 3 naběraček různých velikostí. Ideální pro míchání a servírování tekutých pokrmů, jako jsou polévky, omáčky nebo dušené pokrmy. Teakové dřevo: teakové dřevo z takzvaného teakového stromu je velmi cenné dřevo.
ZnačkaWOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad
VýrobceWoodenhouse Lifelong Quality #ad
Výška0.01
Délka10.7
Šířka3.1
Číslo díluWH-TEK-LDL03
ModelkaWH-TEK-LDL03

6. WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY

#ad

Holz Kochlöffel 30,5 cm, Holz-Pfannenwender Holzlöffel Holz-Spatel – 2-teiliges-Set – Kochgeschirr Küchenutensilien Küchenset Küchenhelfer Küchenzubehör – hochwertig & nachhaltig

#ad
WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad - Das edle teakholz ist sauber geschliffen und besitzt absolut glatte Kanten sowie ein besonderes Finish. Die holz-küchenutensilien sind besonders schonend zu Pfannen und Töpfen, das ideale Küchenzubehör.

Diese sind durch ihre vielen Vorteile und die besondere Qualität ein absolutes Must-Have in jeder Küche. Kratzfrei: mit dem holz-kochlöffel können sie kratzfrei auf Gusseisen, Edelstahl und weiteren Materialien kochen. KÜchen-set: in unserem küchenset sind 2 hochwertige Kochlöffel aus Holz enthalten. Hohe qualitÄt: unsere küchenhelfer sind von höchster Qualität und besonders fein verarbeitet.

Teakholz: für unser küchenzubehör verwenden wir ein edles Teakholz vom sogenannten Teakbaum, welches ein sehr wertvolles Holz höchster Güte ist und eine lange Lebensdauer aufweist. Ideal für die effiziente Arbeit in der Küche, egal ob Kochen, Braten, Backen. Pflegeleicht: durch die polierte beschichtung sind die Holzprodukte besonders leicht zu reinigen.
ZnačkaWOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad
VýrobceWoodenhouse Lifelong Quality #ad
Výška0.6
Délka12
Hmotnost0.44
Šířka2.25
ModelkaWH-TEK-SPT02

7. WALDWERK

#ad

WALDWERK Sada 3 ks krájecích prkének 40 × 30 / 33 × 24 / 26 × 18 cm z masivní akácie – krájecí prkénka se stojanem na prkénka – 2 cm silná dřevěná prkýnka s drážkou na šťávu – designová sada krá

#ad
WALDWERK #ad - Včetně stojanu na prkénko – pro rychlé sušení a elegantní uložení krájecích prkének WALDWERK Mějte svá dřevěná prkna vždy po ruce a k použití. Pozor: při přípravě jídla si nikdy neužijete tolik radosti.

60 dní a bez příjmu a bez příliš. Istá práce – díky vyfrézované drážce na šťávu. Už žádné nepořádek na pracovní ploše nebo podlaze kuchyně. Zachycuje ovocnou a zeleninovou šťávu, která vzniká při krájení. Rustikální dřevo je extrémně stabilní a bude vám dělat radost mnoho let.

Slib vrácení peněz – pokud nejste se svými krájecími prkny waldwerk 100% spokojeni, převedeme vám celou částku ihned zpět na tvůj účet. Robustní akáciové dřevo – je známé svou mimořádnou pevností a tvrdostí. Maximální stabilita – protiskluzové nopky zajišťují bezpečné, protiskluzové a stabilní stání.
ZnačkaWALDWERK #ad
VýrobceWALDWERK #ad
Hmotnost8.62
ModelkaWW_SB3A

8. Kaizen Casa

#ad

Koření a akátové dřevo, bylinky, koření, ruční výroba, Kaizen Casa Solné dózy ze dřeva do kuchyně nebo jídelny s jedinečnou přihrádkou na sůl

#ad
Kaizen Casa #ad - Ideální pro skladování solných bylin, vhodné také pro malé věci, koření, jako jsou kancelářské sponky atd.5", tato kořenka se ideálně hodí k uchovávání soli, bylin a koření.

Použití: kuchyně, jídelna, jídelní stůl atd. Vynikající řemeslné umění, perfektní pro uložení. Velikost: 4" x 4" x 2. Udržuje vlhkost mimo dosah soli. Snadné čištění, ruční praní s jemným mýdlem, teplou vodou, po vyčištění zavěste na chladném, větraném místě. Materiál: vyrobeno z přírodního vysoce kvalitního akátového dřeva, žádné třísky, bez trhlin, vysoká tvrdost, antibakteriální a jiné vlastnosti.
ZnačkaKaizen Casa #ad
VýrobceKaizen Casa #ad
Výška2.5
Délka3.5
Hmotnost0.44
Šířka3.5
Číslo dílu123456
Modelka123456

9. WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY

#ad

Kleště dánský smeták na těsto a držák – 8dílná sada kuchyňského příslušenství – kvalitní a udržitelná, želva, rohová lžíce, Sada dřevěných kuchyňských příborů s držákem, šlehací metlička, špachtle

#ad
WOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad - Bez poškrábání: se sadou dřevěných vařicích lžiček můžete vařit bez škrábanců na litině, nerezové oceli a dalších materiálech. Dřevěné kuchyňské potřeby jsou obzvláště šetrné.

Teakové dřevo: pro naše kuchyňské doplňky používáme ušlechtilé teakové dřevo z takzvaného teakového stromu, které je velmi cenným dřevem nejvyšší kvality a má dlouhou životnost. Kuchyňská sada: sada obsahuje metličku, rohovou lžíci, želvu, zvedák, kleště, špachtli, dánský smeták na těsto a držák. Vysoká kvalita: naše kuchyňské pomůcky jsou nejvyšší kvality a obzvláště jemně zpracované.

Ušlechtilé teakové dřevo je čistě broušené a má absolutně hladké hrany a speciální povrchovou úpravu. Ideální pro pečení dánského pečiva, na vaření, pečení a servírování nudlí, masa a jiných pokrmů. Snadná údržba: díky leštěné povrchové úpravě se dřevěné výrobky velmi snadno čistí.
ZnačkaWOODENHOUSE LIFELONG QUALITY #ad
VýrobceWoodenhouse Lifelong Quality #ad
Výška0.01
Délka12.6
Hmotnost1.68
Šířka2.76
Číslo díluWH-TEK-COK08
ModelkaWH-TEK-COK08