Top 10 Night Vision Goggles – Přístroje pro noční vidění

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Guudsoud

#ad

3,2" LCD, 8× digitální zoom, 7 úrovní IR Night Vision Goggles pro, lov s 32 GB TF kartou, nabíjecí zařízení pro noční vidění, Přístroj pro noční vidění, 4K zařízení pro noční vidění, 2600 mAh

#ad
Guudsoud #ad - Dodává se také s 32gb tf kartou, může ukládat videa a obrázky, podporuje až 6 hodin provozu při zapnutém IR a 13 hodin při vypnutém infračerveném provozu. Podporuje stativ 1/4 palce a můžete snadno zachytit pohledy. Brýle pro noční vidění mají také vrstvu odpuzující vodu IP54.

Perfektní pro outdoorové aktivity, kempování, bezpečnost a sledování, 2" hd LCD a vodotěsnost IP54 zařízení pro noční vidění s 3, pozorování divoké zvěře a krajiny. Vestavěná dobíjecí lithiová baterie a s 32gb tf kartou digitální infračervený dalekohled má zabudovanou dobíjecí li-ion 2600 mah, abyste zůstali na cestách napájeni proudem. Full high 4k video a 36mp obraz dalekohled pro noční vidění dosahuje rozlišení videa 4k full hd a 36 milionů pixelových fotografií. Co obdržíte 1 x přístroj pro noční vidění, 1 x usb kabel, 1 x 32gb tf karta, 1 x popruh na krk, 1 x čisticí hadřík a 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Jasně vidět ve tmě zařízení pro noční vidění má 7stupňové nastavitelné ir osvětlení 850 nm a optický systém, dosah až 300 metrů při 100% tmě, umožňuje jasně vidět zvířata nebo rostliny ve tmě nebo tlumeném okolním světle. Můžete jej používat při lehké mlze nebo lehkém dešti. Rychlé nabíjení typu c za 4 hodiny a je kompatibilní s většinou powerbank, můžete je také později přenést na Váš počítač. 25mm otvor objektivu a 8násobný digitální zoom vám nabízí více plného pole.
ZnačkaGuudsoud #ad
VýrobceOMG ELECTRONICLTD #ad
Výška18.5
Délka58.27
Hmotnost0.7
Šířka47.24
Číslo díluNV2180-20230916-2
ModelkaNV2180
Záruka1 rok

2. Pard

#ad

NV007SP, IR850 nm, záznam obrazu a přehrávání videa, cestovní infračervený monokulární pro lov a monitorování, brýle pro noční vidění do tmy, PARD Monokulární noční vidění

#ad
Pard #ad - Přírůstkový 20sekundový video materiál se ukládá na TF kartu. Kratší délka těla, protože je přístroj koncipován tak, kompaktní design: délka činí pouze 96 mm. Rychlá montáž a odblokování: proměňte svůj denní dalekohled během pouhé 1 sekundy na dalekohled pro noční vidění.

Wifi, dodává se s oled hd displejem. Pokud přístroj rozpozná zpětný ráz, zaznamená se celý proces střelby v intervalech 20 sekund. Obrazy jsou hladší a detailnější. Infračervené světlo s možností nastavení směru a samoaktivovaný záznam: infračervené světlo pomáhá při identifikaci cíle a je ideální pro rozpoznání a navigaci. Díky povrchové úpravě odolné proti zamlžení a zapečetěnému vzhledu zabraňují vlhkosti, prachu a nečistotám, sněhem nebo jinými srážkami. Díky rychlé instalaci a demontáži můžete svůj dalekohled na den v jedné sekundě proměnit v dalekohled pro noční vidění tím, že připojíte monokulární noční vidění NV007SP.

Obrázky s vysokým rozlišením svých outdoorových dobrodružství můžete sdílet na sociálních sítích. V noci může dosáhnout infračerveného osvětlení až 350 metrů. Jednoduchý výběr mezi možnostmi během používání. Ve dne není nutné přístroj pro noční vidění z vašeho zaměřovacího dalekohledu odstraňovat, klip funguje dobře jak v noci, tak i ve dne. Ovládání clip-on se ovládá pěti tlačítky.
ZnačkaPard #ad
VýrobcePARD #ad
Výška4.65
Délka4.02
Hmotnost0.58
Šířka2.95
Číslo díluNV007S-850nm
ModelkaIR 850nm
Záruka1 rok

3. Pard

#ad

Brýle pro noční vidění s 940 nm IR, PARD Monokulární noční vidění, NV007SP, záznam obrazu a přehrávání videa

#ad
Pard #ad - Díky povrchové úpravě odolné proti zamlžení a zapečetěnému vzhledu zabraňují vlhkosti, prachu a nečistotám, sněhem nebo jinými srážkami. Kratší délka těla, kompaktní design: délka činí pouze 96 mm. Celkové zvětšení 4 × 14 x. Vysoce citlivý cmos senzor a vodotěsnost ip67: vysoce citlivý obrazový senzor 2560 x 1440 cmos s 0, takže přístroj zůstane vždy čistý a chráněný před silným deštěm, 001 low lux zajišťuje ostřejší a jasnější obraz při špatných světelných podmínkách a zajišťuje tak lepší citlivost v noci.

Teleskopický noční vidění se vejde přímo do kapsy a snadno se přenáší. Ovládání clip-on se ovládá pěti tlačítky. Ve dne není nutné přístroj pro noční vidění z vašeho zaměřovacího dalekohledu odstraňovat, klip funguje dobře jak v noci, tak i ve dne. Zvětšete svůj cíl, 4 až 14násobné zvětšení a full hd záznam fotografií a videa: rozlišení fotografií 2592 x 1944 a Full HD video rozlišení 1920 x 1080, abyste zlepšili vidění při cílení.

V noci může dosáhnout infračerveného osvětlení až 350 metrů. Jednoduchý výběr mezi možnostmi během používání. Rychlá montáž a odblokování: proměňte svůj denní dalekohled během pouhé 1 sekundy na dalekohled pro noční vidění. Obrázky s vysokým rozlišením svých outdoorových dobrodružství můžete sdílet na sociálních sítích. Obrazy jsou hladší a detailnější.
ZnačkaPard #ad
VýrobcePARD #ad
Výška4.65
Délka4.02
Hmotnost0.58
Šířka2.95

4. Pard

#ad

Zařízení pro noční vidění s 850 nm, objektiv 16 mm, lovecké noční vidění s montážním adaptérem 45 mm, PARD Monokulární noční vidění, NV007V

#ad
Pard #ad - K instalaci monokulárů nočního vidění do optického krytu vaší pušky. Světlo a ruka: pouze 250 g lovecké noční vidění, které je skutečně přenosné a pohodlné na nošení. Náš digitální dosah nočního vidění v hd rozlišení vám nabízí jasný vizuální zážitek, nezávisle na povětrnostních podmínkách během dne nebo v noci.

A dlouhá baterie vydrží až 8 hodin, dobíjecí baterie 18650 Zabudované infračervené světlo nočního vidění nabízí detekční oblast 300 m v zcela tmavých oblastech, což vám nabízí vynikající zážitek. To umožňuje rychlou instalaci monokulárního nočního vidění, které je připojeno k hledáčku pro noční snímky. Noční vidění lze použít s jakýmkoli optickým dalekohledem. Hd režim den/noc: s adaptérem 45 mm nastavte klip na jednu sekundu na optický spínač pohledu v dosahu nočního vidění. Okulár s nočním viděním má rozlišení 1024 x 768, zatímco nahrávání videa má rozlišení 1920 x 1080 a vysoce kvalitní fotografické rozlišení 2592 x 1944.

Pokud vložíte tf kartu, můžete nahrávat své zkušenosti bez přídavného USB kabelu. Outdoor. Je opravdu pohodlné dívat se současně na váš telefon! nahrávání videa a fotografií s vysokým rozlišením a WLAN přenos: umožňují vám streamovat a nahrávat celý noční zážitek tím, tablet jako hledáček, PC, že použijete svůj telefon / tablet jako hledáček. Proměňte jednoduše optické denní světlo na noční vidění.
ZnačkaPard #ad
Výška1.85
Délka4.17
Hmotnost0.55
Šířka1.85
Číslo díluNV007V-850nm
ModelkaIR 850nm

5. Nightfox

#ad

HD-Aufnahme, Kopfmontage, Nightfox Prowl Nachtsichtbrille, breites Sichtfeld, Airsoft Nachtsicht Monokular und Infrarot-Kamera, 940 nm, Dual IR 850, NVG,, 32 GB, 1-fache Vergrößerung

#ad
Nightfox #ad - Nehmen sie hd 1080p video mit Ton auf die kostenlose 32GB Karte auf. Verwenden sie 850 nm, bis zu 130 m. Die ganze nacht sehen: der leistungsstarke 3200-mah-akku bietet 5 Stunden Dauereinsatz. Dual ir leds das prowl infrarot-monokular kombiniert 850nm und 940nm. Perfekt fÜr airsoft: mit einer gehärteten ir-linse und einer austauschbaren Kappe für den Sensor ist die Prowl Brille das perfekte Airsoft Helmzubehör.

Aufladen von einer Powerbank oder einfach den Akku austauschen. Aktivieren sie den 3-fachen Digitalzoom, um das Prowl als Nachtsichtfernrohr zu verwenden. Revolution: mit natürlicher 1-facher vergrößerung, einem breiten 54° FOV für periphere Sicht und der Fähigkeit, ein Auge frei zu halten, sind dies revolutionäre Nachtsichtbrillen und Nachtsicht-Ferngläser für Erwachsene. Verwenden sie 940 nm, um weiter zu sehen, um unentdeckt zu bleiben: praktisch kein rotes Leuchten und eine Reichweite von 90 m.

Verwenden sie eine wilcox g24-Halterung auf einem Militärhelm wie PVS 14 Nachtsicht. Freisprecheinrichtung monokulare nachtsicht: verwenden sie das Kopfband mit beiden Augen, um Ihre natürliche Sicht mit einer Nachtsichtbrille für totales Bewusstsein zu paaren. Taktischer helm das prowl ist ein nachtsicht-monokular kompatibel mit Nachtsichtbrillen militärische taktische Montage. Der bildschirm hat sogar eine Dioptrie, um die Fokussierung zu erleichtern. The nightfox advantage: join over 75.
ZnačkaNightfox #ad
VýrobceNightfox #ad
Výška2.6
Délka4.6
Hmotnost0.56
Šířka2.7
Číslo díluNightfox_Prowl
ModelkaNVM-60HDX

6. Profey

#ad

Nabíjecí 4000 mAh, kempování s mikro, Přístroj pro noční vidění, 5× digitální zoom, dosah 400 m, pozorování ptáků, 7 stupňů IR pro lov, Profey 4K HD digitální infračervený dalekohled pro noční vidění

#ad
Profey #ad - U dalekohledu s nočním viděním lze infračervené světlo používat až 5 hodin, pokud je zapnuto na stupeň 7 a může pracovat přes den až 10 hodin. Balíček obsahuje: 1 x profey přístroj pro noční vidění, 1 x popruh na zavěšení, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, lze vložit až 128 GB paměťovou kartu není součástí dodávky, nedělejte si starosti, 1 x micro 32 GB, 24hodinový online servis.

Vynikající nástroj pro pozorování přírody tento mini přenosný přístroj na noční vidění, lov, cestování v chráněných oblastech přírody, dovolenou, takže můžete dlouho čekat na zvířata, lesní stát, tak i perfektní. Je to ideální zařízení pro noční vidění pro pozorování ptáků, pozorování volně žijících živočichů. Pokud máte dotazy, 1 x datový kabel, že vám dojde úložný prostor. Jednoduchá 6 tlačítek, aniž byste se unavili. Maskovací design se může schovat v hlubokém lese a zvířata jej nenajdou, kempování, jak stylový, snadná obsluha. Lze jej kdykoli nabíjet pomocí powerbanky a autonabíječky.

Co dostaneteposkytujeme vám celkem jeden rok záruky, můžete se na nás obrátit. Perfektní výhled ve tměpřístroj pro noční vidění má zabudovaný infračervený zářič 850 nm a 7stupňové nastavení, toto digitální zařízení pro noční vidění má maximální viditelnost 300 metrů v tmavém prostředí, díky čemuž je možné rozpoznat divokou zvěř a fotografovat i v úplné tmě z dálky. Rozlišení 4k hd a 36 mp obraz přístroj pro noční vidění je tft lcd displej s vysokým rozlišením 3, tento dalekohled pro noční vidění vám může nabídnout super vizuální zážitek, ať už ve dne nebo v noci, HD rozlišení 4K 4096 x 2160 a 5× digitální zoom, 0", snadno zachytí nádherné okamžiky.
ZnačkaProfey #ad
VýrobceProfey #ad
Hmotnost1.06
Číslo díluNV4000-Y6

7. WARMTUYO

#ad

9stupňové noční vidění, WARMTUYO Přístroj pro noční vidění, 4000 mAh akumulátorové noční vidění, zařízení pro noční vidění, 3,5" HD displej a 32GB TF, 10násobný optický zoom, 4K dalekohled s kamerou

#ad
WARMTUYO #ad - Ve dne nebo v noci vám přinese vynikající vizuální zážitek. Rychlé nabíjení typu c, že vaše venkovní dobrodružství nikdy nepřeruší. Režim denního světla vydrží 12 hodin a více, je kompatibilní s většinou powerbank. Nejsou nutné žádné AA baterie. Co dostanete: balení obsahuje 1 x brýle pro noční vidění, pokud máte nějaké dotazy k tomuto výrobku, 1 x datový kabel, 1 x 32GB SD kartu, 1 x popruh na krk, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Velká dynamická širokoúhlá obrazovkabrýle pro noční vidění pro dospělé vychutnejte si křišťálově čistý obraz s naším 3, hlídka, bezpečnost a sledování, jako je noční lov, díky čemuž jsou naše brýle pro noční vidění perfektní pro outdoorové aktivity, 5" tft lcd displejem, kempování, pozorování zvířat a prohlížení krajiny.99fázový vysoce výkonný dalekohled pro noční vidění – dalekohled pro noční vidění s vestavěným, nastavitelným infračerveným zářičem 850 Nm a plným optickým systémem, 9fázové infračervené nastavení umožňuje jasně pozorovat zvířata nebo rostliny i ve tmě nebo při nízkém okolním světle a snadno zachytit nádherné okamžiky.

Rozlišení 4k hd a 10násobný digitální zoom– dalekohled pro noční vidění má zabudovaný vysoce citlivý cmos senzor, takže můžete snadno zachytit jasné, ohromující rozlišení 4K HD a 10násobný digitální zoom, živé momenty světa zvířat. Nabízíme vynikající zákaznický servis, kontaktujte nás prosím. Extra dlouhá baterie 4000 mah – ir brýle pro noční vidění mají zabudovanou baterii 4000 mah, aby bylo zajištěno, infračervený režim vydrží 4 – 10 hodin spotřeba proudu závisí na přístroji.
ZnačkaWARMTUYO #ad
Hmotnost1.9
Číslo díluYKS-25800

8. GTHUNDER

#ad

Zařízení pro noční vidění, 4000 mAh, dobíjecí zařízení pro noční vidění, s mikro 32GB kartou pro, lov v dálce při 100% tmě, 8 x digitální zoom, Gthunder 4K infračervený dalekohled s nočním viděním

#ad
GTHUNDER #ad - Vybavte se na další lovecký výlet ultimativní lovecké vybavení ve vašich rukou! s velkou 3, která je součástí dodávky. Jasně vidět ve 100% tmězažijte nesrovnatelné schopnosti nočního vidění s naším cmos senzorem na úrovni hvězdného světla a 7 úrovněmi infračerveného zářiče.

To znamená, aniž byste si museli dělat starosti, že vám dojde šťáva. Robustní a připravenénaše dalekohledy pro noční vidění jsou konstruovány tak, aby odolaly jakémukoli extrémnímu prostředí, s vodotěsnou konstrukcí IP54 s dlouhou životností. S našimi brýlemi na noční vidění vám neunikne žádný detail, ať už lovíte, táboříte nebo poznáváte přírodu. Křišťálově čistá kvalita pořizujte 4k videa a pořizujte bez námahy 36mp obrázky díky našemu plně multi-potaženému 25mm objektivu a 8násobnému digitálnímu/10násobnému optickému zoomu.

Nabíjecí přípojka typu c je kompatibilní s většinou powerbank, že si můžete vzít náš přístroj na všechna svá dobrodružství, takže budete i na cestách vždy napájeni proudem. Ukládejte všechny své fotografie a videa na 32gb paměťovou kartu, stáhněte si svá média jednoduše přes USB kabel do počítače a užijte si lovecká dobrodružství. Nekonečná dobrodružstvínaše dobíjecí baterie 4000 mah vám nabízí až 6 hodin provozu s ir a neuvěřitelných 12 hodin bez. Díky přenosnému, lehkému a kompaktnímu designu si jej můžete vzít všude s sebou.
ZnačkaGTHUNDER #ad
VýrobceGTHUNDER #ad
Výška2.36
Délka7.64
Hmotnost1.87
Šířka6.14
Číslo dílusmllll11
ModelkaPPOOWW

9. GTHUNDER

#ad

Přístroj pro noční vidění, 3" TFT LCD noční vidění s HD fotografií a videem 300 m, 4 x infračervený přístroj pro noční vidění s 32GB TF kartou pro, GTHUNDER digitální dalekohled pro totální tma

#ad
GTHUNDER #ad - Všechny soubory jsou uloženy na 32g paměťové kartě. Představte si, jak skvělé je pořizovat HD fotografie a videa bez zvuku v úplné tmě. Můžete je také později přenést do počítače. Hd brýle pro noční vidění, které se používají v naprosté tmě. Nenechte své dobrodružství blokovat temnou nocí: gthunder vyvinul tento efektivní a užitečný digitální dalekohled pro noční vidění.

Jednoduché použití pro začátečníky: díky robustnímu gumovému pouzdru s dlouhou životností byl skener nočního vidění sovy navržen tak, aby odolal jakémukoli drsnému prostředí. A můžete dokonce sledovat cíle ve vzdálenosti 300 metrů pomocí 4násobného digitálního zoomu. Tento dalekohled s nočním viděním sovy je vybaven infračerveným osvětlením, pomocí kterého můžete sledovat zvířata nebo jiné předměty celé hodiny bez externího světla.

Rozsah dodávky: 1 x dalekohled pro noční vidění, 1 x datový kabel, 1 x ochranný obal, 1 x 32G karta, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 x čisticí hadřík. Kromě toho můžete mít jasný výhled na plně několikanásobně potažený objektiv 24 mm. Perfektní dárek s 3palcovou tft obrazovkou: je snadné okamžitě vidět fotografie na 3palcové tft obrazovce. Hodí se pro uložení brýlí na noční vidění a pro vyjmutí. Kromě toho se příjemně drží a používá.
ZnačkaGTHUNDER #ad
VýrobceGTHUNDER #ad
Výška3.4
Délka10.2
Hmotnost0.07
Šířka7.7
Číslo díluNV-3800

10. Nightfox

#ad

Nightfox 100V přenosný digitální přístroj pro noční vidění | snadno ovladatelný dalekohled s nočním viděním pro dospělé | dosah 100 yd+, zvětšení 3x | infračervená kamera pro lov

#ad
Nightfox #ad - Jak to funguje? nightfox 100 v vysílá infračervené paprsky přes led, která je snímána kamerou pro noční vidění a obrazovka v hledáčku, ve dne barevně a v noci černobílá. Ivotnost však závisí na zvoleném infračerveném jasu. Objevte lišky, srnce a spol. Výhoda nightfoxu: připojte se k více než 75 000 zákazníkům nightfox po celém světě, kteří důvěřují našemu angažovanému britskému týmu, abyste s našimi brýlemi na noční vidění měli co nejlepší zážitek z digitálního nočního vidění.

Součástí dodávky je: nightfox 100v digitální dalekohled pro noční vidění, návod v angličtině, šňůrka na krk, francouzštině, němčině, španělštině a italštině, dárková krabice. Objevte zvířata v noci: s 3násobným optickým zvětšením a 2násobným digitálním zoomem je 100 V perfektně vhodný pro rozpoznání zvířat na vzdálenost 100 metrů. Nebo sledujte své kousky. Jednoduše vložte baterie: 100v brýle night vision s kamerou potřebují 8 x aa baterie nejsou součástí dodávky.

Ať už přístroj pro noční vidění používají děti nebo dospělí. Snadné ovládání: díky třem tlačítkům pro napájení, infračervený a zoom je ovládání velmi jednoduché. Můžete ji použít cca používat nepřetržitě po dobu šesti hodin. Rozmanité použití: ať už se jedná o zařízení pro noční vidění, softair sniper turnaj nebo použití na střední helmě jako oblast použití, lov, s touto infračervenou kamerou a zesilovačem zbytkového světla jste skvěle vybaveni.
ZnačkaNightfox #ad
VýrobceLaserware #ad
Výška5.71
Délka7.28
Hmotnost1.33
Šířka2.17
Číslo dílu100V
ModelkaNightfox-100V
Záruka18 měsíců